26 Haziran 2022, Pazar 19:40:24

İzmir Adnan Menderes’ten Dubai Uçuşları Başladı

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Flydubai’nin Dubai’den gerçekleştirdiği ilk uçuşu törenle karşıladı.
  • Artik Dubai bizim alim gucunuze gore cok pahali
  • İzmirin dağlarında çekirdeğe çiğdem dedirtmeyi unutmayın ):):):)
  • Yanlış olmuş bu iş. İzmir araplara göre değil.
  • Yakisir izmire
  • Ne büyük bir hata yapıp izmir planlamışlar. Ne izmir arapları sever ne de izmirliller. Siz direk trabzon yapın bence başka şehirlerde kimse arap istemiyor
  • Izmir-Dubai Izmir-Almati Izmir-Biskek Izmir-Sharm El Seyh Izmir-Tahran direk seferlerini baslatabilen sirket ihya olur...Pegasus ozellikle agzini acmaya devam etsin.. Bu slotlara izmirden gir yilsonu 50 milyon net kar karin garanti tarife route planlama departmanlarinizi alnindan opuyorum Mus 4 cycle ucus planlayacaklarina su rotalari kovalamadiklari icin..
  • Qatar pandemi sonrasi hala geri donmedi bakalim flydubai tutunabilecek mi? Emirates uzerinden asya baglantilari da sunuyor.

TAV Havalimanları tarafından işletilen İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda, Dubai’den gelen Flydubai uçağı törenle karşılandı.

Boeing 737-800( B738) tipi uçakla düzenlenen uçuşla 84 yolcu İzmir’e geldi. Dubai’den gelen yolcular terminalde çiçeklerle karşılandı. Flydubai sezon boyunca pazartesi, çarşamba ve pazar günleri olmak üzere haftada üç gün İzmir-Dubai arası karşılıklı uçuş gerçekleştirecek.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı bu yeni hatla birlikte 32 ülke, 69 destinasyon ve 30  havayoluna hizmet veriyor.İzmir Adnan Menderes’ten Dubai Uçuşları Başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Cok pahali ~ 1 ay önce
Artik Dubai bizim alim gucunuze gore cok pahali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hahahah ~ 1 ay önce
İzmirin dağlarında çekirdeğe çiğdem dedirtmeyi unutmayın ):):):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yanlış ~ 1 ay önce
Yanlış olmuş bu iş. İzmir araplara göre değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dubai ~ 1 ay önce
Yakisir izmire

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dubai ~ 1 ay önce
Ne büyük bir hata yapıp izmir planlamışlar. Ne izmir arapları sever ne de izmirliller. Siz direk trabzon yapın bence başka şehirlerde kimse arap istemiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
25 yillik havaci ~ 1 ay önce
Izmir-Dubai Izmir-Almati Izmir-Biskek Izmir-Sharm El Seyh Izmir-Tahran direk seferlerini baslatabilen sirket ihya olur...Pegasus ozellikle agzini acmaya devam etsin.. Bu slotlara izmirden gir yilsonu 50 milyon net kar karin garanti tarife route planlama departmanlarinizi alnindan opuyorum Mus 4 cycle ucus planlayacaklarina su rotalari kovalamadiklari icin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karsiyakali ~ 1 ay önce
Qatar pandemi sonrasi hala geri donmedi bakalim flydubai tutunabilecek mi? Emirates uzerinden asya baglantilari da sunuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000