11 Şubat 2019, Pazartesi 09:38:40

İşte Corendon uçağının ses getiren yolculuğu

Corendon Havayolları'nın KLM'den satın aldığı Boeing 747 tipindeki uçağın otel bahçesine yerleştirilme işlemi sona erdi.
  • Güzel bir harekat,bu harekati Yeni acilan hatlardada yapsalar.....
  • Gördüğüm en başarılı reklam çalışması. Bütün dünyaya haber oldu. Bizim insanımız zekidir.
  • Çok açık ki gizli reklam yapıyorsunuz. Corendon'un saatler süren rötarlarını vs de böyle haber yapıp,eleştiriyor musunuz?
  • Helal olsun.Kiralık 1 uçakla başlayıp bu günlere gelmek kolay iş değil.Kazasız belasız uçuşlar

Corendon Havayolları'nın KLM'den satın aldığı Boeing 747 tipindeki uçağın otel bahçesine yerleştirilme işlemi sona erdi.

Türk iş adamı Atilay Uslu ve Yıldıray Karaer'in sahibi olduğu Hollanda ve Benelüks ülkelerindeki en büyük otelin bahçesine konulan uçağın yolculuğu hem Hollanda hem de dünya basınında büyük ses getirdi.Özellikle Hollanda medyası canlı yayınlar yaparak dev uçağın her anını okuyucu ve izleyicileriyle paylaştı.

Uçak, yol güzergahında bulunan 16 tarla, kanalların üzerine kurulacak köprü üzerinden ve A9 otoyolundan geçerek Hollanda'nın Haarlemmermeer belediyesine bağlı Badhoevedorp köyünde geçen yıl açılan üç konsept binadan oluşan 44 bin metrekarelik, 680 odalı, 35 bin metrekare alandaki otelin bahçesine konuldu. 

Uçağın nakliye aracı da 57 manevra yaparak otel bahçesine girdi.

Dünyanın en büyük uçaklarından biri olan 170 ton ağırlığındaki Boeing 747 tipi uçağın bu seyahati 2 günü aşkın bir zaman aldı.

İşte Boeing 747'nin motor sökülme sürecinden taşınmasına kadar geçen zamanın kare kare ayrıntıları:


 

İşte Corendon uçağının ses getiren yolculuğu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

XX ~ 6 ay önce
Güzel bir harekat,bu harekati Yeni acilan hatlardada yapsalar.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrikler ~ 6 ay önce
Gördüğüm en başarılı reklam çalışması. Bütün dünyaya haber oldu. Bizim insanımız zekidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eyy airport haber ~ 6 ay önce
Çok açık ki gizli reklam yapıyorsunuz. Corendon'un saatler süren rötarlarını vs de böyle haber yapıp,eleştiriyor musunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elestirir mi ~ 6 ay önce
Onu yaparlar mı yapabilirler mi Zor o iş.Gecikmelerde yolcuya su vermekten kaçan acentalar bilgi vermek istemeyen vermek istemeyi bırak umursamayan corendon yolcuya bilgi vermekten aciz o kadar yolcudan somut alıyoruz çoğu şikayetçi bunlardan yazık abartinin da bu kadarı ayip
Ato ~ 6 ay önce
Helal olsun.Kiralık 1 uçakla başlayıp bu günlere gelmek kolay iş değil.Kazasız belasız uçuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan ~ 6 ay önce
Dolan olunca neler olmaz atoooo yolcuya yanlış bilgi ver tazminatı yalanla vb. Daha sayalım mı neler var neler kurallar nedense corendon için hep yok sayildi
Keko ~ 6 ay önce
Dogru.. kiralik bir Ucak ile basla, sonra gel jumbo jeti karadan yürüt. tipki istanbulun fethinde Sultan Fatihin gemileri karadan yürüttügü gibi. Gururluyuz. Bütün Hollanda kiskancliktan patlamistir. Bunu nasil basardilar ögrenmek icin yakinda Türkiyeye heyet gönderirler.
dengesiz !! ~ 6 ay önce
senin niye zoruna gitti hayırdır ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000