10 Temmuz 2010, Cumartesi 10:29:33

İsrail'den Türkiye'ye gitmeyin uyarısı

İsrail vatandaşlarının, Türkiye'ye gitmemeleri istendi.
  • hukumetin son derece basariszi politikasi ve acik provakasyonu sonunda adamlar hakli gelmeyecek tabii.Ama komik olan hukumetin hala sacma sapan tehditler savurmasi ote yandan da gizliden gorusmeler devam ettirmesi herkesi avanak saniyorlar. Gelmesin diyenler de bosa konusuyor.Ingiliz amerikali PKK ya yardim edince biz nasil kizarsak Israail de kizacak hakli.Ama bizim cahiller bunu kabul edemiyor ama sonuc ortada.Sadece konusuyorlar.
  • Duyduk duymadik demeyin, yorumlari okuyun ve nasil bir irkci, toleransi olmayan bir ulkeye donustugunuzu gorun. 1) Komsularla sifir sorun politikasina ne oldu? 2) 2.5 milyar dolarlik Israille is hacmine ne oldu? 3)hic ihtiyacin yoktu da Heronlari kimden aldin, tanklari, F-4leri kim modernlestirdi? 4)Sor bakalim 500,000 yakin turiste ihtiyacin yok mu? 5) Neden boyle olaylar hep secim oncesi olur? 6)Adama sorarlar, bu kadar cok Filistin aski vardi da niye bunca sene bekledin? Editor "bu pis irk" diyen yorumlari nasil yayinliyorsunuz? Daha gecen sene 1400 vatandasi olen Filistinliler, Israille masaya otururken sen nasil olur iliskileri kesmeye calisirsin? Son soru; Bu isten Turkiye'nin cikari ne?
  • yahu sanki ülkemiz israilin parasıyla kalkınıyoda bırakın gelmesinler ihtiyacımız yok onlara anlam veremiyorum vatandaşımızın kanını döken bir milletin toprakalrımızda ne işi var büyükelçiliğin bile kaldırılması lazım israille tüm ilişkilerimizin kesilmesi gerek bence adi insanlar ne diyeyim gerekeni devlet büyükleri yapar ne kadar konuşsak boşşş
  • Turizm alanında İsrail de içinde olmak üzere her ulusun turistine gereksinimiz var. Bazılarına gel bazılarına gelme demekle sağlıklı bir turizm politikası ve de uygulaması yapılamaz. Yoksa paranın kokusu mu var?
  • Bu pis ırk gelipte geldiği her yeri yağmalayacaksa gelmesin daha iyi...Benim vatandaşımı öldürüp,benim ülkemde tatilmi yapacak bu adi hükümetin vatandaşları..!
  • Abuk sabuk yardım yapacağım diye tüm dünyayı kendine düşman edeceğine ekonomik savaş yapılıp çok güzel de başarı elde edilebilinirdi. İsrailliler Tr ye geliyorlardı zaten, yap adamlara kazık fiyatları. Hem de para kazanırsın. Bak bütün hoteller kan ağlıyorlar şimdi... Ne o Gazze ye yardım yaptık... Helal valla..
  • Aman gelmeyin sakın oturun küçük ülkenizde kendinizi tecrit edin kapı dışarı çıkmayın paranoyo oldunuz zaten. Babanız olmasa sizi bulunduğunuz yerde yerler işde baba var olmaz. Size devamlı emzik vermesi lazım kafanızı okşayacak. Güvenlik paranoyasından dolayı ülkenize gelen turistlere havaalanında yapmadık eziyetler kalmadığı için artık kimse gelmiyor gerçi baba size para gönderir para istersiniz.. Gelmeyin, oturun ülkenizde paranoyalar sizi..
  • doğu güneydoğuda toprakları çatırrrr çatır alırlar malum örgüt taşeronluk yapar ve zavallı aptal taşeron halkı filistin gibi olacaklarını anlayamazlar gelmeyin gelmediğiniz gibi toprakta almayın
  • El-al'ler direk rota alır bundan sonra..
  • Yahu, Vallahi cocuk gibiler yani. Gitme, gelme, bakma. Iliskilerde cozum arayacagina ilkokul ogrencileri gibi oyun oynuyorlar
Terörle Mücadele Bürosu, yurt dışında bulunan İsraillilere yönelik bir uyarı yaparak tam alarma geçmeleri ve beklenmeyen, özellikle uzak yerler ve geç saatlerde eğlence veya iş önerilerini reddetmelerini istedi.

İsrail medyasına yansıyan uyarısında Büro, başta işadamları ve eski hükümet yetkilileri olmak üzere, yurt dışında olan İsraillilere yönelik silahlı saldırı ve kaçırma tehditlerinin sürdüğünü kaydetti.

Yurt dışında uzun bir süre kalan İsraillilerden de günlük yol güzergahları ile gittikleri lokantaları ve eğlence yerlerini değiştirmesini de isteyen Büro, daha önce yapılan seyahat uyarılarını da yineledi. İsraillerin daha önce seyahat uyarıları yapılan ülkelere gitmemeleri gerektiğini de söyleyen Büronun uyarılarına dikkat çeken İsrailli medyasında ,,Listeye en son katılan, filo baskını olayından sonra Türkiye oldu" denildi.
İsrail'den Türkiye'ye gitmeyin uyarısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 12 yıl önce
hukumetin son derece basariszi politikasi ve acik provakasyonu sonunda adamlar hakli gelmeyecek tabii.Ama komik olan hukumetin hala sacma sapan tehditler savurmasi ote yandan da gizliden gorusmeler devam ettirmesi herkesi avanak saniyorlar. Gelmesin diyenler de bosa konusuyor.Ingiliz amerikali PKK ya yardim edince biz nasil kizarsak Israail de kizacak hakli.Ama bizim cahiller bunu kabul edemiyor ama sonuc ortada.Sadece konusuyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Duyduk duymadik demeyin, yorumlari okuyun ve nasil bir irkci, toleransi olmayan bir ulkeye donustugunuzu gorun. 1) Komsularla sifir sorun politikasina ne oldu? 2) 2.5 milyar dolarlik Israille is hacmine ne oldu? 3)hic ihtiyacin yoktu da Heronlari kimden aldin, tanklari, F-4leri kim modernlestirdi? 4)Sor bakalim 500,000 yakin turiste ihtiyacin yok mu? 5) Neden boyle olaylar hep secim oncesi olur? 6)Adama sorarlar, bu kadar cok Filistin aski vardi da niye bunca sene bekledin? Editor "bu pis irk" diyen yorumlari nasil yayinliyorsunuz? Daha gecen sene 1400 vatandasi olen Filistinliler, Israille masaya otururken sen nasil olur iliskileri kesmeye calisirsin? Son soru; Bu isten Turkiye'nin cikari ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yahu sanki ülkemiz israilin parasıyla kalkınıyoda bırakın gelmesinler ihtiyacımız yok onlara anlam veremiyorum vatandaşımızın kanını döken bir milletin toprakalrımızda ne işi var büyükelçiliğin bile kaldırılması lazım israille tüm ilişkilerimizin kesilmesi gerek bence adi insanlar ne diyeyim gerekeni devlet büyükleri yapar ne kadar konuşsak boşşş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Turizm alanında İsrail de içinde olmak üzere her ulusun turistine gereksinimiz var. Bazılarına gel bazılarına gelme demekle sağlıklı bir turizm politikası ve de uygulaması yapılamaz. Yoksa paranın kokusu mu var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bu pis ırk gelipte geldiği her yeri yağmalayacaksa gelmesin daha iyi...Benim vatandaşımı öldürüp,benim ülkemde tatilmi yapacak bu adi hükümetin vatandaşları..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Abuk sabuk yardım yapacağım diye tüm dünyayı kendine düşman edeceğine ekonomik savaş yapılıp çok güzel de başarı elde edilebilinirdi. İsrailliler Tr ye geliyorlardı zaten, yap adamlara kazık fiyatları. Hem de para kazanırsın. Bak bütün hoteller kan ağlıyorlar şimdi... Ne o Gazze ye yardım yaptık... Helal valla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Aman gelmeyin sakın oturun küçük ülkenizde kendinizi tecrit edin kapı dışarı çıkmayın paranoyo oldunuz zaten. Babanız olmasa sizi bulunduğunuz yerde yerler işde baba var olmaz. Size devamlı emzik vermesi lazım kafanızı okşayacak. Güvenlik paranoyasından dolayı ülkenize gelen turistlere havaalanında yapmadık eziyetler kalmadığı için artık kimse gelmiyor gerçi baba size para gönderir para istersiniz.. Gelmeyin, oturun ülkenizde paranoyalar sizi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
doğu güneydoğuda toprakları çatırrrr çatır alırlar malum örgüt taşeronluk yapar ve zavallı aptal taşeron halkı filistin gibi olacaklarını anlayamazlar gelmeyin gelmediğiniz gibi toprakta almayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
El-al'ler direk rota alır bundan sonra..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yahu, Vallahi cocuk gibiler yani. Gitme, gelme, bakma. Iliskilerde cozum arayacagina ilkokul ogrencileri gibi oyun oynuyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000