27 Temmuz 2010, Salı 07:42:51

İSRAİL ASKERLERİNİ TAŞIYAN HELİKOPTER DÜŞTÜ

Romanya Savunma Bakanlığı Sözcüsü Constantin Spanu, içinde bir Romanya askerinin yanı sıra 6 İsrail askerinin bulunduğu helikopterin ülkenin orta bölümündeki dağlık alanda düştüğünü söyledi.
  • fasizan yorumu yapan arkadaş sen ilk baş israil bayrağının anlamının o siyon yıldızı üstündeki ve altındaki o iki mavi çizginin anlamını bir öğren özellikle üstekini bir öğren sonrada israili dost olup olmadığına ondan sonra karar ver yada en iyisi israilin yüzyıllardır hayalini kurduğu siyonist "arzu mevzudu" öğren senin ülken üzerinde ne gibi emelleri var öğren ondan sonra dost israil edebiyatı yap... domuzdan post kafirden dost olmaz bunu asla unutma
  • "faşizan yorumlar" isimli arkadaş, elbette ki faşizm ve ırkçılık takdir edilmemesi gereken iki olgu. Çünkü insanlar eşit yaratılmıştır ve eşit haklara sahip olmalılar. En temel hak olan "yaşama" hakkı da eşit olmalıdır. Bu sebeple umarım bizim vizyonumuzu İsrail Devleti de bir gün benimseyerek, ABD ile el ele Filistin ve tüm Ortadoğu'daki müslüman toplumlara uygulamakta olduğu insanlık dışı zulümü sona erdirirler. Emin olabilirsin ki İsrail'in çok güçlü bir ordusu var ve bir fırsatını bulurlarsa hepimizi kılıçtan geçirip kıyma yapmaktan büyük haz duyacaklardır.
  • darısı israilli devlet büyüklerine inşallah
  • bu yorumlar nasıl kontrol edilmeden yayınlanıyor anlayamıyorum.Belki o ölen İsrailli askerler de Türk dostuydu ve İsrail-Filistin barışını destekliyordu..nereden bilebilirsinizki?? Ölen askerler bizim meslektaşımızdı, bir de bu yönden düşünün..Gören de Araplar, Türklere bedava petrol veriyor da BAZI Türkler o yüzden İsrail düşmanlığı yapıyor zanneder..peh.peh..pehh
  • inşallah hepsi tel-avivin en kalabalık yerine düşerde bütün yahudiler geberir.aşşağılık mahluklar.ha editör efendi bu sözümde sana:eğer bu yorumumu yayınlamazsan sende en az onlar kadar aşşağılıksın.
  • Cok uzuldum aglamak istiyorum sayin seyirciler tutmayin beni aglarim simdi
  • KURTARMA egitiminden baskaaa neee yapaar bu sionist askerler....? ^^ altisida garibim romanyaliya egitim veriyordu ....ilahi adalet ...uzayada gittiler bir kac yil evvel donemediler cok uzulmustum.......
  • İsrail'in envanterinde (33 adet) geçmişi karanlık. En ölümlü helikopter kazalarını 10 Mayıs 1977 de 54 kişi, 4 Şubat 1997 de ikisi birbirine çarparak 73 kişinin ölümüne neden olmuş. Bu helikopter 18 Temmuz da mecburi iniş yapıp bakıma alınmış. Üç kazada 134 kişinin ölümüne neden olmuş. helikopter değil uçak sanki. İşletme masrafları da çok ağır. Neden alırlar bu tür helikopterleri? 6 tane de İran'ın elinde var.
İsrail'e ait askeri helikopterle alçak uçuş yaptığı öğle saatlerinde telsiz bağlantısının kesildiğini belirten Spanu, kurtarma ekiplerinin bölgeye ulaşmaya çalıştığını ve kazadan sağ kurtulan olup olmadığının henüz bilinmediğini ifade etti.

4 KİŞİNİN CESEDİNE ULAŞILDI

Romanya ve İsrail askerleri, alçaktan uçuş ve kurtarma gibi konularda eğitim vermek için ortak bir havacılık tatbikatı düzenliyor.

Mediafax haber ajansına açıklama yapan kurtarma ekibinin başkanı Fanica Boboc, kaza yerinde 4 kişinin cesedine ulaşıldığını söyledi. Boboc, cesetlerin kimliğinin henüz tespit edilmediğini de belirtti.
İSRAİL ASKERLERİNİ TAŞIYAN HELİKOPTER DÜŞTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 12 yıl önce
fasizan yorumu yapan arkadaş sen ilk baş israil bayrağının anlamının o siyon yıldızı üstündeki ve altındaki o iki mavi çizginin anlamını bir öğren özellikle üstekini bir öğren sonrada israili dost olup olmadığına ondan sonra karar ver yada en iyisi israilin yüzyıllardır hayalini kurduğu siyonist "arzu mevzudu" öğren senin ülken üzerinde ne gibi emelleri var öğren ondan sonra dost israil edebiyatı yap... domuzdan post kafirden dost olmaz bunu asla unutma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
"faşizan yorumlar" isimli arkadaş, elbette ki faşizm ve ırkçılık takdir edilmemesi gereken iki olgu. Çünkü insanlar eşit yaratılmıştır ve eşit haklara sahip olmalılar. En temel hak olan "yaşama" hakkı da eşit olmalıdır. Bu sebeple umarım bizim vizyonumuzu İsrail Devleti de bir gün benimseyerek, ABD ile el ele Filistin ve tüm Ortadoğu'daki müslüman toplumlara uygulamakta olduğu insanlık dışı zulümü sona erdirirler. Emin olabilirsin ki İsrail'in çok güçlü bir ordusu var ve bir fırsatını bulurlarsa hepimizi kılıçtan geçirip kıyma yapmaktan büyük haz duyacaklardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
darısı israilli devlet büyüklerine inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bu yorumlar nasıl kontrol edilmeden yayınlanıyor anlayamıyorum.Belki o ölen İsrailli askerler de Türk dostuydu ve İsrail-Filistin barışını destekliyordu..nereden bilebilirsinizki?? Ölen askerler bizim meslektaşımızdı, bir de bu yönden düşünün..Gören de Araplar, Türklere bedava petrol veriyor da BAZI Türkler o yüzden İsrail düşmanlığı yapıyor zanneder..peh.peh..pehh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
inşallah hepsi tel-avivin en kalabalık yerine düşerde bütün yahudiler geberir.aşşağılık mahluklar.ha editör efendi bu sözümde sana:eğer bu yorumumu yayınlamazsan sende en az onlar kadar aşşağılıksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Cok uzuldum aglamak istiyorum sayin seyirciler tutmayin beni aglarim simdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
KURTARMA egitiminden baskaaa neee yapaar bu sionist askerler....? ^^ altisida garibim romanyaliya egitim veriyordu ....ilahi adalet ...uzayada gittiler bir kac yil evvel donemediler cok uzulmustum.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
İsrail'in envanterinde (33 adet) geçmişi karanlık. En ölümlü helikopter kazalarını 10 Mayıs 1977 de 54 kişi, 4 Şubat 1997 de ikisi birbirine çarparak 73 kişinin ölümüne neden olmuş. Bu helikopter 18 Temmuz da mecburi iniş yapıp bakıma alınmış. Üç kazada 134 kişinin ölümüne neden olmuş. helikopter değil uçak sanki. İşletme masrafları da çok ağır. Neden alırlar bu tür helikopterleri? 6 tane de İran'ın elinde var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000