05 Aralık 2014, Cuma 07:27:43

IŞİD, ASKERİ HAVALİMANINI ELE GEÇİRDİ!

Suriye Yerel Koordinasyon Komitesi'nden (LCC) edinilen bilgiye göre IŞİD, düzenlenen saldırı sonucu rejim güçlerinin denetiminde olan askeri havaalanını ele geçirdi.
  • Bu ne ISID mis be yollayin Sylvester Stallonu pardon RAMBOYU hepsini bir sakal tras yapsin ve tavuk gibi kafalarini keserek temizlesin.

Suriye Yerel Koordinasyon Komitesi'nden (LCC) edinilen bilgiye göre IŞİD, Deyru'z Zor'da rejim güçlerinin denetiminde olan askeri havaalanına saldırıp, çevresindeki Huveyce ile Cafer köyünün kontrolünü sağladı.

Havaalanı çevresinde çıkan çatışmalarda 14 IŞİD üyesi öldü, çok sayıda kişi yaralandı. Bölgede, rejim güçleriyle IŞİD üyeleri arasında şiddetli çatışmaların sürdüğü ifade edildi.

Bu arada, Suriye Genel Devrim Konseyi'nden (SRGC) yapılan açıklamada ise IŞİD'in ağır silahlarla Deyru'z Zor askeri havaalanına saldırmasının ardından Suriye ordusuna ait savaş uçaklarının terör örgütünün bulunduğu yerleri bombaladığı belirtildi.

IŞİD, ASKERİ HAVALİMANINI ELE GEÇİRDİ!

Facebook Yorum

Yorumlar

Android Uygulaması ~ 7 yıl önce
Bu ne ISID mis be yollayin Sylvester Stallonu pardon RAMBOYU hepsini bir sakal tras yapsin ve tavuk gibi kafalarini keserek temizlesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000