27 Ekim 2016, Perşembe 15:02:42

İş adamları direkt uçuş istiyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, Konya-Kıbrıs karşılıklı uçak seferlerinin başlatılması için girişimlerde bulunduklarını söyledi.
  • Istekleri bitmiyor. Liste git gide uzuyor.
  • Kıbrıs da ne iş yapacaklar çok merak ediyorum bu iş adamları bol kumar oymak için direk hat isiyorlar komedi başka bi şey değil direk hat isteyene kadar iş yapsınlar
  • Aynı şeyi bursada denizlide istiyor antepte istiyor. Bu iş adamları hep istiyor. Paraları var ama ceplerinde akrep var. Uçuş isterler bedava cip isterler, bol mil puan isterler. Bedava upgrade isterler. hepsi vip arkadaşların. Havalar 1500. Aldıkları 3-5 biletle kuruma ortak olduklarını sanıyorlar. Lafa geldiğinde onurumuz gururumuz thy ama bi destekleyelim yok. Hep köstek hep köstek.
  • “Kıbrıs’ın bize çok ihtiyacı var”,,,KUMARCILAAARRR
  • Ayda yilda bir kibrisa gideceksin onuda direkt istiyorsun utanmasalar tuvaletete ucaklan gidecekler
  • Abi iddia ediyorum bu adamlarım %80 farklı bir ülkeye koy , hepsi sokakta işsiz gezer. Bunlar bu seviye ile sadece bizim ülkede iş adamı diye anılır.
  • kibrisin bize cok ihtiyaci varmis.))))
  • Kumar oynamaya gidemiyoz demiyolar da...
  • Evet 777 yakışır bu hatta .:)))))
  • bu işlere karışmadık bir tek müsiad kalmıştı !

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, Konya-Kıbrıs karşılıklı uçak seferlerinin başlatılması için girişimlerde bulunduklarını söyledi.

Bir otelde düzenlenen basın toplantısına MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, Konya Sanayi Odası (KSO) Başkan Vekili M. Ali Acar, Konya Ticaret Odası (KTO) Başkan Vekili Hasan Hüseyin Karapınar, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mehmet Yündem ile turizm acentalarının yetkilileri katıldı.

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek yaptığı konuşmada, Türk Hava Yolları’nın (THY) organizasyonuyla Kıbrıs seyahati gerçekleştirdiklerini anlattı. Bu seyahate Konya’nın iş alemini temsil eden kuruluşların, turizm acentelerinin, otelcilerin katıldığını söyleyen Şimşek, seyahat esnasında Kıbrıs Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ile Kıbrıs Başbakanıyla bir araya geldiklerini, karşılıklı uçak seferlerinin yapılmasıyla ilgili sürecin devamında birlikte bir çalışma yapılmasına karar verdiklerini söyledi.
Bu uçuşların yapılması için THY’den destek beklediklerini kaydeden Şimşek, “THY’nın Konya- Kıbrıs seferleri ile ilgili ekstra daha çabaya girmesi gerekiyor ki biz bunun için daha çok çaba göstereceğiz. Bu uçuşlar alternatif turizmin Kıbrıs’ta çeşitlendirilmesi ve zenginleştirilmesine vesile olacak ve Konya’dan gidiş gelişlerin önünü açacak” dedi.

“Kıbrıs’ın bize çok ihtiyacı var”

Kıbrıs Barış Harekatı’ndan sonra Kıbrıs'ın dünyaya entegrasyon konusunda bir adım atamadığının altını çizen Lütfi Şimşek, “Kıbrıs’ın tek çıkış kapısı Türkiye’dir. Türkiye üzerinden dünyaya açılma şansı vardır. Maalesef dünya devletleri Kıbrıs’ı tanımadıkları için ambargo uyguladıkları bir bölgedir. Bundan dolayı da Kıbrıs’ın bize çok ihtiyacı var. Konya’nın da Kıbrıs’ın yaklaşık 1,5 milyar dolarlık yıllık ithalatına ve Kıbrıs’a mal, ürün ve hizmetlerin satışını gerçekleştirilmesine ihtiyacı var. Kıbrıs’ın bu 1,5 milyar dolarlık ithalatını her yıl ağırlıklı olarak Türkiye’den satın aldığı ve bu ürünlerin birçoğunu Konya sanayisinin üretebileceğini, ayrıca oraya transfer edebileceğine de şahit olduk. Bu açıdan da Konya ihracatının hedefleriyle ilgili birlikte gidiş gelişlerin bizim hedeflerimize olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

İş adamları direkt uçuş istiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

M. ~ 4 yıl önce
Istekleri bitmiyor. Liste git gide uzuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aslan ~ 4 yıl önce
Kıbrıs da ne iş yapacaklar çok merak ediyorum bu iş adamları bol kumar oymak için direk hat isiyorlar komedi başka bi şey değil direk hat isteyene kadar iş yapsınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tabi tabi ~ 4 yıl önce
Aynı şeyi bursada denizlide istiyor antepte istiyor. Bu iş adamları hep istiyor. Paraları var ama ceplerinde akrep var. Uçuş isterler bedava cip isterler, bol mil puan isterler. Bedava upgrade isterler. hepsi vip arkadaşların. Havalar 1500. Aldıkları 3-5 biletle kuruma ortak olduklarını sanıyorlar. Lafa geldiğinde onurumuz gururumuz thy ama bi destekleyelim yok. Hep köstek hep köstek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yaw he he... ~ 4 yıl önce
“Kıbrıs’ın bize çok ihtiyacı var”,,,KUMARCILAAARRR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adaletterazisi ~ 4 yıl önce
Ayda yilda bir kibrisa gideceksin onuda direkt istiyorsun utanmasalar tuvaletete ucaklan gidecekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komik Vatandaş ~ 4 yıl önce
Abi iddia ediyorum bu adamlarım %80 farklı bir ülkeye koy , hepsi sokakta işsiz gezer. Bunlar bu seviye ile sadece bizim ülkede iş adamı diye anılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
guzelyurt ~ 4 yıl önce
kibrisin bize cok ihtiyaci varmis.))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pazarlamacı ~ 4 yıl önce
:)))))
Aa ~ 4 yıl önce
Kumar oynamaya gidemiyoz demiyolar da...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ..:) ~ 4 yıl önce
Evet 777 yakışır bu hatta .:)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bir o.. ~ 4 yıl önce
bu işlere karışmadık bir tek müsiad kalmıştı !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000