11 Ocak 2022, Salı 08:57:23

İlk ACJ Two Twenty Comlux'a teslim edildi

Geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan ACJ TwoTwenty Kanada, Mirabel'deki Airbus A220 son montaj hattından Comlux'a başarıyla teslim edildi.

Geçtiğimiz yıl tanıtımı yapılan ACJ TwoTwenty Kanada, Mirabel'deki Airbus A220 son montaj hattından Comlux'a başarıyla teslim edildi. Airbus’un en yeni iş jeti Comlux’un Amerika Birleşik Devletleri’nin Indianapolis eyaletindeki tesislerine VVIP kabinin tamamlanması  için teslim edildi.  İlk uçağın 2023 yılının başlarında sahibi FIVE için ile hizmete girmesi bekleniyor.

ACJ TwoTwenty, yeni iş jeti olarak dikkat çekiyor. Bu ezber bozan uçağın 12 uçuş saatinin üzerinde uçmasını sağlayan kıtalararası menzili ve 73 metrekarelik zemin alanı, her yolcuya konfor sağlayan eşsiz kişisel bir alan sunuyor. ACJ TwoTwenty, her biri yaklaşık 12metrekarelik altı geniş VIP yaşam alanına sahip tek iş jeti olmakla birlikte bir ULR bizjet fiyatındadır. İmza niteliğinde esnek bir kabin tasarım seçimi ile donatılmış ve yapımı tamamlanmış uçak, özel ve iş jet kullanıcıları için idealdir.

Comlux, ilk 15 ACJ TwoTwenty uçağı için özel donanım ortağı olarak seçildi.

Antartika dahil her kıtada uçan 210’dan fazla Airbus iş jetleri ve1800’den fazla özel ve ticari Airbus helikopteri dünya çapında hizmet veriyor.İlk ACJ Two Twenty Comlux'a teslim edildi

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000