11 Mart 2022, Cuma 15:34:03

Hitit yeni hava yolu şirketleriyle büyümeye devam ediyor

Havacılık teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük hizmet ihracatçısı olan Hitit, dünyadaki büyümesini istikrarlı şekilde sürdürmeye devam ediyor.
  • Eswatini nere İstanbul Nere? Eswatini'ye (Eswatini'nin bayrak taşıyıcısına) Türkiyeden yapılan en büyük havayolu teknoloji ihracatı yapılmış. Gurur duymamak elde değil. Eswatini neresi diye soranlar olabilir şaka değil anladığım kadarıyla Swaiziland'ın yeni adı.
  • İşte arap özentisi olmayan çağdaş bir şirket. İmamlar görüp öğrensin
  • Borsada hisselerini aldık artış olmadı aldığımız fiata sattık

Havacılık teknolojileri alanında Türkiye’nin en büyük hizmet ihracatçısı olan Hitit, dünyadaki büyümesini istikrarlı şekilde sürdürmeye devam ediyor. Farklı coğrafyalardan yeni havayolu şirketleri ile anlaşma imzalayan Hitit, artık dünyadaki 54 havayolu firmasına yazılım teknolojileri ile hizmet verecek.

Halka açıldıktan sonra ilk defa faaliyet raporunu yayınlayan Hitit ürün geliştirmeleri ve büyümesi ile dikkat çekti. Ağırlıklı olarak tek noktadan hizmet anlayışı ile çalışan Hitit’in yeni havayolu müşterileri arasında Hitit’in Yolcu Hizmet Sistemleri çözümü olan Crane PSS çözümleri dışındaki Operasyonel Planlama, Havayolu Muhasebesi ve Seyahat Acentesi çözümlerini bağımsız olarak kullanmaya başlayanlar havayolları oldu. Havayolu firmalarına tek noktadan hizmet sunabilen Hitit; uygun maliyetli, yüksek teknoloji ile donatılmış ve başka sistemlerle entegre olabilen yazılım çözümlerini ayrı olarak farklı ülkelere satmaya yaygın bir şekilde başladı.

Yeni havayolu şirketlerinin hizmet ağına katılması ile ilgili demeç veren Hitit’in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç: “Pandemiye rağmen çalıştığımız havayolu sayısında kat ettiğimiz artış, 2022 yılının ilk aylarında da devam etti. Yeni müşteriler teknolojimizin yeni ülkelere girmesi ve ihracat rotamızı çeşitlendirmemiz anlamına geliyor. Bu artış Hitit’in bağımsız yazılım çözümleri satışlarını güçlendirme ve ayrıca seyahat acente çözümlerini yeni bir odak sahası olarak konumlandırma planları doğrultusunda olumlu bir adım olacak. Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz başarılı halka arzın da gücüyle, dünya sıralamasındaki yerimizi daha da sağlamlaştırarak büyümeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Hitit yeni hava yolu şirketleriyle büyümeye devam ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Eswatini Nere ~ 5 ay önce
Eswatini nere İstanbul Nere? Eswatini'ye (Eswatini'nin bayrak taşıyıcısına) Türkiyeden yapılan en büyük havayolu teknoloji ihracatı yapılmış. Gurur duymamak elde değil. Eswatini neresi diye soranlar olabilir şaka değil anladığım kadarıyla Swaiziland'ın yeni adı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çağdaş ~ 5 ay önce
İşte arap özentisi olmayan çağdaş bir şirket. İmamlar görüp öğrensin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kzm ~ 5 ay önce
Borsada hisselerini aldık artış olmadı aldığımız fiata sattık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kripto ~ 5 ay önce
Borsada para yok, kriptoya gel.
Dur bismillah ~ 5 ay önce
Alır almaz satmak için hisse mi alınır? Bekle hele biraz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000