11 Nisan 2018, Çarşamba 13:50:47

Havayollarına şok uyarı!

Suriye'ye olası bir hava saldırısı nedeniyle Doğu Akdeniz'de uçuş yapacak havayolu şirketlerine güvenlik uyarısında bulunuldu.
  • Bu ciddi bir durum ve kesinlikle o bölgeye yakın olan rotalar daha kuzeyden planlanmalı.Şakası yok bu işin!!!
  • Asagida savas var, gecmeyin ordan bomba atcam diyo. Bunun neresi şok?

Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (Eurocontrol) Suriye'ye olası bir hava saldırısı dolayısıyla Doğu Akdeniz'de uçuş yapacak havayolu şirketlerine güvenlik uyarısı yaptı.

Avrupa hava sahası trafiğini kontrol eden Brüksel merkezli Eurocontrol, 72 saat içerisinde havadan karaya füzelerin veya seyir füzelerinin fırlatılabileceği ve telsiz navigasyon ekipmanlarında kesinti yaşanabileceğini bildirdi. Havayolu şirketleri durumdan dolayı uyarıldı.

ABD Başkanı Trump, Beyaz Saray'da dün sabah yapılan kabine toplantısında, Esed rejimine karşı askeri seçenek de dahil tüm seçeneklerin masada olduğunu ve eğer saldırıda sorumluluk payı varsa Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in de "bedel ödeyeceğini" dile getirmişti.

Trump ile Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron arasındaki dünkü telefon görüşmesinde, Suriye rejiminin kimyasal silah saldırısına karşı verilecek karşılığın konuşulduğu belirtilmişti.

Havayollarına şok uyarı!

Facebook Yorum

Yorumlar

Tüm doğu seferleri için yeni rota!!! ~ 4 yıl önce
Bu ciddi bir durum ve kesinlikle o bölgeye yakın olan rotalar daha kuzeyden planlanmalı.Şakası yok bu işin!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bim ~ 4 yıl önce
Asagida savas var, gecmeyin ordan bomba atcam diyo. Bunun neresi şok?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
belki ~ 4 yıl önce
A101'dir.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000