25 Temmuz 2018, Çarşamba 11:39:24

Havaş Turquality desteğiyle büyüyecek

Yer hizmetleri sektöründe Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Havaş, güçlü global Türk markaları geliştirmek üzere oluşturulan Turquality Destek Programı’na alınmaya hak kazandı.
  • sendika yok ikramiyeler çalındı mesai vermez gece vardiya primi çalındı bayramda verilen lokumlar bile çalındı verilen uniformalar kalitesiz özensiz maas anlasmasindan dolayi bankanin verdigi yillik ucret ortada yok kurum ici yukselmede belli adamlar dışına çıkılmaz maaş zam orani yandaşlara ve akrabalara fazla gerçek emekçikye az belli adamlar 8-17 memur gibi hafta sonu izin çalısir digerleri gece, günduz ,bayram.gün belirsiz çalışır eleman alımi yaparken 1 tane kapalı bayan almaz ondan sonra havaş kalite bırakin bu işleri.sizinde sonunuz gelecek doldurun bakalim cepleri ALLAHIN adaleti elbet tecelli eder..
  • Nedir bu AYT da ki durum ? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Sayın Koçak birini gönderip bir soruşturma yapsanıza. Demek ki bir huzursuzluk var. Her yazıda bir AYT şikayeti var.
  • Ayt baş müdürü nü alın artık alın!!!!! Bakın göreceksiniz daha verimli ve huzurlu bir istasyon olacak.
  • Antalya ne olacak sayın GM çalışanları
  • Can Bey bu ise el atsin CHS neden alamadi acaba?
  • Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Havaş yine sektördeki öncü duruşunu devam ettiriyor.
  • Havaş evimiz, Kürşad babamız.

Yer hizmetleri sektöründe Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Havaş, güçlü global Türk markaları geliştirmek üzere oluşturulan Turquality Destek Programı’na alınmaya hak kazandı. Havaş, bir dünya markası olma hedefini Turquality desteğiyle daha da ileriye taşımaya hazırlanıyor.

Dünyanın en zorlu sektörlerinden yer hizmetleri alanında Türkiye’nin batısından doğusuna 26 havalimanında faaliyet gösteren ve bu yıl 85’inci kuruluş yılını kutlayan Havaş, Turquality Destek Programı’na alınmaya hak kazandı. Turquality markaları arasına giren Havaş, destek programıyla, sektördeki deneyimi ve farklı coğrafyalara adaptasyon kabiliyetini, ek yatırımlarla da geliştirerek küresel pazardaki büyümesini daha etkin şekilde sürdürecek. Havaş’ın, Letonya’nın Riga Havalimanı’nda ve Suudi Arabistan’ın Medine Havalimanı’nda yer hizmetleri faaliyetleri bulunuyor.

Havaş Genel Müdürü Kürşad Koçak, ‘’Sektörde köklü bir geçmişe sahip olan şirketimizin, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı Turquality kapsamına alınmasından mutluluk duyuyoruz. Turquality markası olmamızla birlikte, küresel pazardaki büyüme ve bir dünya markası olma hedeflerimiz doğrultusunda daha güçlü şekilde ilerleyeceğiz. Sürdürülebilir ve karlı büyüme odaklı yatırımlarımızla yurt dışında yeni havalimanlarına hizmetimizi ulaştırmayı hedefliyoruz’’ dedi.

Havaş’ın nitelikli insan kaynağı, sektördeki bilgi birikimi ve deneyimiyle yakaladığı başarıyı, 2010 yılından itibaren yurtdışı pazarına açılarak önce Riga Havalimanı'na, ardından Suudi Arabistan’a taşıdıklarını ifade eden Kürşad Koçak, ‘’Bugün iştiraklerimizle birlikte, 3 ülkede 200’den fazla havayoluna ve yılda yaklaşık 465 bin uçuşa hizmet sağlayan, 860 bin ton kargo ve 100 milyondan fazla bagaj taşıyarak yılda 130 milyonun üzerinde yolcuya hizmet sunan bir markayız. Yurt dışında portföyümüzde çok sayıda havayolu şirketi yer alıyor ve işbirliklerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Yurt dışındaki operasyonlarımızın verimliliğini artırmak üzere ek yatırımlarımız da sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Medine Havalimanı’ndaki yeni istasyon binamızın açılışını, Suudi Arabistan Sivil Havacılık İdaresi (GACA) ve yerel yetkililerin de katılımlarıyla gerçekleştirdik. Bin metrekare alana kurduğumuz 700 metrekarelik ekipman bakım, park sahası ve 600 metrekarelik ofis alanının bulunduğu yeni istasyon binamızla, Medine istasyonumuzu büyüttük. Uluslararası alanda yakaladığımız başarıyı katlayarak istikrarlı büyümemize Turquality markası olarak devam edeceğiz’’ dedi.

Havaş Riga ve Medine Havalimanları’nda; AirBaltic, Türk Havayolları, SAS, Ukrayna Havayolları, Air Europa, UTair, Aegean Airlines, Onurair, Freebird, Corendon, Air Arabia, Tunis Air, Pegasus, Sun Express, Gulf Air, Azerbaijan, Jazeera Airways, Atlasjet, Tailwind, Badr gibi çok sayıda havayoluna yolcu ve bagaj işlemleri, ramp, uçak temizlik, yük kontrolü ve haberleşme, de-icing, kargo, uçuş operasyonları, ulaşım, temsil ve gözetim hizmetleri de dahil olmak üzere eksiksiz yolcu ve operasyon hizmetleri sunuyor. Havaş her iki havalimanında 2017 yılında; 1 milyondan fazla bagajı yöneterek, 25 bine yakın uçuş ve 2 milyondan fazla yolcuya hizmet sundu.

Havaş Turquality desteğiyle büyüyecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

kaan ~ 4 yıl önce
sendika yok ikramiyeler çalındı mesai vermez gece vardiya primi çalındı bayramda verilen lokumlar bile çalındı verilen uniformalar kalitesiz özensiz maas anlasmasindan dolayi bankanin verdigi yillik ucret ortada yok kurum ici yukselmede belli adamlar dışına çıkılmaz maaş zam orani yandaşlara ve akrabalara fazla gerçek emekçikye az belli adamlar 8-17 memur gibi hafta sonu izin çalısir digerleri gece, günduz ,bayram.gün belirsiz çalışır eleman alımi yaparken 1 tane kapalı bayan almaz ondan sonra havaş kalite bırakin bu işleri.sizinde sonunuz gelecek doldurun bakalim cepleri ALLAHIN adaleti elbet tecelli eder..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nedir ~ 4 yıl önce
Nedir bu AYT da ki durum ? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Sayın Koçak birini gönderip bir soruşturma yapsanıza. Demek ki bir huzursuzluk var. Her yazıda bir AYT şikayeti var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aythvs ~ 4 yıl önce
Ayt baş müdürü nü alın artık alın!!!!! Bakın göreceksiniz daha verimli ve huzurlu bir istasyon olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT ~ 4 yıl önce
Antalya ne olacak sayın GM çalışanları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CHS ~ 4 yıl önce
Can Bey bu ise el atsin CHS neden alamadi acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alan ~ 4 yıl önce
Insanlarin ilgi alani degisebilir.
HAVAS ~ 4 yıl önce
Emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Havaş yine sektördeki öncü duruşunu devam ettiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adamsın ~ 4 yıl önce
Havaş evimiz, Kürşad babamız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000