31 Ocak 2013, Perşembe 15:10:12

HAVALİMANINDA ŞAŞIRTAN OLAY!

Rusya'nın başkenti Moskova'da filmlere konu olacak ilginç bir kaçakçılık olayı yaşandı. Moskova'nın uluslararası Şeremetyevo Havalimanı'nda, Fabio Richard Rodrigez isimli Kolombiyalı bir papazın midesinden 800 gram kokain çıkması herkesi şaşırttı.
  • kimse frank gallagher'ın rekorunu kıramaz 19 adet!

Rus basınında yer alan haberlere göre, Moskova'ya misyonerlik amacıyla geldiğini iddia eden papaz, havalimanında aniden rahatsızlandı. Havalimanı görevlileri, Rodrigez'in durumundan kuşkulanınca derhal harekete geçti.

Konuyla ilgili basına konuşan Rusya Federal Uyuşturucu ile Mücadele Servisi (FSKN) yetkilileri, 'Papaz elbisesindeki yabancı, gözaltına alınarak Moskova'daki bir hastaneye kaldırıldı. Yapılan aramalarda yabancı vatandaşın mide ve bağırsağında 18 paket kokain bulundu. ' bilgisini verdi.Daha sonra Himki bölge karakoluna götürülen papazın ifadesi alındı. Üzerinde çıkan belgeye göre, Rodrigez Karayip Denizi bölgesindeki bir İngiliz kilisesinde papaz olarak görev yapıyor. Polise ifade veren Rodrigez, 'Bunu yapmaya beni mafya zorladı. Başka şansım kalmamıştı. ' iddiasında bulundu.

 

Kolombiya'nın Moskova Büyükelçiliği yetkilileri de Himki bölge karakoluna davet edilirken, papaza 15 yıla kadar hapis cezası verilebileceği ifade ediliyor. Ayrıca Kolombiyalı papazın, Bogota-Paris-Moskova aktarmalı uçakla geldiği belirtildi. 

HAVALİMANINDA ŞAŞIRTAN OLAY!

Yorumlar

rekor ~ 11 yıl önce
kimse frank gallagher'ın rekorunu kıramaz 19 adet!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000