14 Mart 2019, Perşembe 19:08:52

Havalimanına inen Cessna pistteki uçağa çarptı

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Los Angeles kentinde bulunan Compton-Woodley Havalimanı'na iniş yapan Cesna 152 tipi uçak pistteki bir uçakla çarpıştı.
  • Kazanin videosunu gordum 152 once iniyor pisten cikmadan T28 ayni piste iniyor ve 152 arkadan carpiyor. 152 deki ogrenci hayatini kaybetti Instructor durumu agir ama hayatta.T28 pilotu iyi durumda malesef kazanin suclusuda o gibi gorunuyor.
  • Havacılığın babası amerikanlar anlaşılan aşırı özgüven sebebiyle rehavete kapıldı. Son zamanlarda çok fazla kaza haberi geliyor. İşin ciddiyeti kendini hemen hatırlatıyor. Ne diyorsunuz kabin maaşları 2999 olsun mu? Bu ucucularin Allah belasını versin mi? Biraz akıl, biraz vicdan diliyorum bu kafadakilere
  • son iki foto FSX ten mi alındı dedim ama sonuncu foto beni biraz ikna etti. Neyse Allah rahmet eylesin.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Los Angeles kentinde bulunan Compton-Woodley Havalimanı'na iniş yapan Cesna 152 tipi uçak pistteki bir uçakla çarpıştı. 

İçerisinde iki pilotun bulunduğu Cessna 152 tipi küçük uçak, Los Angeles'taki Compton-Woodley Havalimanı'na inişe geçti. İniş yapan uçak bu sırada pistte bulunan North American T-28B Trojan tipi eski bir uçağa çarptı. 

Kaza sonucu pilotlardan biri hayatını kaybederken, bir pilotunda ağır bir şekilde yaralandığı öğrenildi. 

FAA yetkilileri olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.Havalimanına inen Cessna pistteki uçağa çarptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Me ~ 2 ay önce
Kazanin videosunu gordum 152 once iniyor pisten cikmadan T28 ayni piste iniyor ve 152 arkadan carpiyor. 152 deki ogrenci hayatini kaybetti Instructor durumu agir ama hayatta.T28 pilotu iyi durumda malesef kazanin suclusuda o gibi gorunuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 2 ay önce
Havacılığın babası amerikanlar anlaşılan aşırı özgüven sebebiyle rehavete kapıldı. Son zamanlarda çok fazla kaza haberi geliyor. İşin ciddiyeti kendini hemen hatırlatıyor. Ne diyorsunuz kabin maaşları 2999 olsun mu? Bu ucucularin Allah belasını versin mi? Biraz akıl, biraz vicdan diliyorum bu kafadakilere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yan Sanayı FO ~ 2 ay önce
Ne anlatiyosun ?
TarıkGm ~ 2 ay önce
son iki foto FSX ten mi alındı dedim ama sonuncu foto beni biraz ikna etti. Neyse Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seneca3 ~ 2 ay önce
Toprağı bol olsun demek daha uygun olur Bu kazadan hem pilotlar hemde kule sorumlu Kule pistteki uçaktan bir haber İniş yapan uçaktaki dört göz de pistteki uçağı görmüyor Görse pas geçmesi gerekirdi

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000