09 Eylül 2019, Pazartesi 13:02:44

"Havacılık sektörü Türkiye'nin yüz akıdır"

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Hüseyin Keskin, 2019 yılının ilk 8 ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistiklerini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Havacılık 'öncü sektör' olarak Türkiye'nin yüz akı olmayı sürdürüyor" dedi.
  • yok kardeş size gerek yok şu an tüm limanlarda olduğu gibi özel güvenlik sizlerin üçte bir maaşına yapar o işi
  • Türkiyede ki havacılık istanbul havalimanının durumundan belli.
  • Sn Genel Müdür sana anlatılan her şeye çok çabuk inanıyor insanların kariyer ve haysiyeti ile oynanmasına onay verip sessiz kalıyorsun yetenekli insanları değiştirerek beddua alıyorsun.İleride size gelen bilgilerin yalan yanlış olduğunu görünce ne yapacaksınız merak ediyorum.Çünkü kul hakkı unutmayın.
  • özelleştirme şart. Sıkıntılar say say bitmez.
  • Aşğıda voleybol oynuyolar havadan para istiyorlar
  • Bu saydıklarının hepsini de H.Keskin yaptı.. :))))
  • genel müdür bey birde tokat da ki havalimanının bilgilerini paylaşsın.20 senedir sürekli açılıp kapanan havalimanı ve müdür atama yeri. gelen müdürler burda bir köklü çözüm bulmadan gidiyor. 2017 den beri uçak yok ama 150 personel her ay maaş alıyor. havalimanı pisti yanlış yapılmış diye büyük uçaklar inemiyormuş. ya 2016-2017 de inen 100 kişilik uçaklar nereye gitti. Tokat ın hükümette olanı da, muhalefette olanıda seyrediyorlar her şeyi. milletin parası bu kadar heba edilir mi. bizim ailenin yarısı istanbul a gitti ve işsizlik yetmiyormuş gibi bir de havalimanının olmayışı şehri felç etti ama m. vekillerinin keyfi yerinde.nede olsa cumhurbaşkanından bağlantıları var, havalimanı olsa ne olmasa ne.yeni havalimanı inşaatı parasızlıktan durmuş. heryere para var ama tokat a yok. tarım arazisini işgal ettiniz ama köylüleri işe almıyorsunuz torpilli partili yöneticilerin akrabalarını alıyorsunuz birde çalışanlar yıllardır yattıkları yetmiyormuş gibi birde akrabalarını işe sokmuşlar.çiftlik
  • Bu trafiklerin karşılığı olan yüzmilyonlarca euro nun Eurocontrol teşkilatına bırakılması sorununa da bir çare bulunsa ve bu euro lar ülkemiz ekomomisine kazandırılsa keşke.
  • Sizde bize ğüvenin genelmüdürüm
  • TAV'ın zararını ödeyin artık.Faiz ler %20 her ay zarar ediyorlar.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Hüseyin Keskin, 2019 yılının ilk 8 ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistiklerini sosyal medya hesabından paylaşarak, "Havacılık 'öncü sektör' olarak Türkiye'nin yüz akı olmayı sürdürüyor" dedi.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Hüseyin Keskin, Twitter hesabından 2019 yılının ilk sekiz ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistiklerini paylaştı. Türkiye'nin uygulamaya geçirdiği yeniliklerle havacılık alanından dünya çapında başarılar elde ettiğini söyleyen Keskin, "Son 10 yılda hava yolu yolcu trafiğinin yaklaşık üç kat arttığı ülkemizde, havacılık 'öncü sektör' olarak Türkiye'nin yüz akı olmayı sürdürüyor. 2019 yılının Ağustos ayı ve yılın ilk sekiz ayına ait hava yolu uçak, yolcu ve yük istatistikleri 'havada ağustos bereketi' olarak ifade edebileceğimiz çok güzel bir tabloya işaret ediyor. Havalimanlarımızda Ağustos ayında 23 milyon 262 bin 843 yolcuya hizmet sunuldu. Sekiz aylık dönemde direkt transit yolcular ile birlikte toplam yolcu trafiği 140 milyon 121 bin 303 olarak gerçekleşti" ifadelerini kullandı.

"Havacılık sektörü Türkiye'nin yüz akıdır"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

yaw he ~ 10 ay önce
yok kardeş size gerek yok şu an tüm limanlarda olduğu gibi özel güvenlik sizlerin üçte bir maaşına yapar o işi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacılık ~ 10 ay önce
Türkiyede ki havacılık istanbul havalimanının durumundan belli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hüseyin bey ~ 10 ay önce
Sn Genel Müdür sana anlatılan her şeye çok çabuk inanıyor insanların kariyer ve haysiyeti ile oynanmasına onay verip sessiz kalıyorsun yetenekli insanları değiştirerek beddua alıyorsun.İleride size gelen bilgilerin yalan yanlış olduğunu görünce ne yapacaksınız merak ediyorum.Çünkü kul hakkı unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi ~ 10 ay önce
özelleştirme şart. Sıkıntılar say say bitmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eyarefef ~ 10 ay önce
Aşğıda voleybol oynuyolar havadan para istiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keskin yaptı ~ 10 ay önce
Bu saydıklarının hepsini de H.Keskin yaptı.. :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokatlı vatandaş ~ 10 ay önce
genel müdür bey birde tokat da ki havalimanının bilgilerini paylaşsın.20 senedir sürekli açılıp kapanan havalimanı ve müdür atama yeri. gelen müdürler burda bir köklü çözüm bulmadan gidiyor. 2017 den beri uçak yok ama 150 personel her ay maaş alıyor. havalimanı pisti yanlış yapılmış diye büyük uçaklar inemiyormuş. ya 2016-2017 de inen 100 kişilik uçaklar nereye gitti. Tokat ın hükümette olanı da, muhalefette olanıda seyrediyorlar her şeyi. milletin parası bu kadar heba edilir mi. bizim ailenin yarısı istanbul a gitti ve işsizlik yetmiyormuş gibi bir de havalimanının olmayışı şehri felç etti ama m. vekillerinin keyfi yerinde.nede olsa cumhurbaşkanından bağlantıları var, havalimanı olsa ne olmasa ne.yeni havalimanı inşaatı parasızlıktan durmuş. heryere para var ama tokat a yok. tarım arazisini işgal ettiniz ama köylüleri işe almıyorsunuz torpilli partili yöneticilerin akrabalarını alıyorsunuz birde çalışanlar yıllardır yattıkları yetmiyormuş gibi birde akrabalarını işe sokmuşlar.çiftlik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dhmi ~ 10 ay önce
Bu trafiklerin karşılığı olan yüzmilyonlarca euro nun Eurocontrol teşkilatına bırakılması sorununa da bir çare bulunsa ve bu euro lar ülkemiz ekomomisine kazandırılsa keşke.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
#ArffSizeGüveniyor ~ 10 ay önce
Sizde bize ğüvenin genelmüdürüm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aa ~ 10 ay önce
TAV'ın zararını ödeyin artık.Faiz ler %20 her ay zarar ediyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000