24 Eylül 2018, Pazartesi 14:59:13

Germania Turizm Türkiye’deki faaliyetlerine başladı

Germania Turizm ve Seyahat Limited Şirketi’nin Haziran 2018’in başında İstanbul’da faaliyete geçmesiyle birlikte, Germania Havayolları’nın Türkiye’de bir yan kuruluşu hizmete girdi.
  • Size ulasimda sıkıntı var abi fiyatlar süper her derecede bilet fiyatları bulmak mümkün helal olsun ama lütfen sıkıntı mı halledin ucusuma daha varken tskler başarınızın devamını diliyorum
  • Bilet aldım bagaj hakki yokmuş dönüş biletimde 3 gündür numara arıyorum ya ulaşabilmek için bileti aldım firmay aradım i numara verdi almanya nosu cevap veren yok numara istiyorum acil çok gıcık bi şey ya
  • Dengeleri bozabilir derken??
  • Mühendis derken?
  • ST 2019 sezonunda dengeleri bozabilir,
  • Izmir niye yok ya vatandas?
  • Izmir niye yok ya vatandas?

Germania Turizm ve Seyahat Limited Şirketi’nin Haziran 2018’in başında İstanbul’da faaliyete geçmesiyle birlikte, Germania Havayolları’nın Türkiye’de bir yan kuruluşu hizmete girdi. TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi olan Germania Turizm, Türkiye’de Germania Şirketler Grubu’nu temsil etmektedir.

Germania halihazırda Türkiye’nin 15 havalimanından, Almanya ve İsviçre’ye 32 tane uçuş bağlantısı sunmaktadır. Bu havalimanı sayısı Kasım ayında 16’ya yükselecektir. Germania Turizm, güçlü bir satış ortağı olarak geniş Türkiye uçuş ağını seyahat acentelerine ve yolcularına daha yakından tanıtmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte Germania Turizm profesyonel ve güvenilir bir acente hizmeti sunmaktadır. Diğer görevleri arasında turistik alanda partner ilişkilerini geliştirip desteklemektir.

Germania’nın Türkiye ve Almanya’daki uçuş noktaları

Türkiye’deki Germania uçuş destinasyonları şu şekilde açıklandı:

Adana, Antalya, Balıkesir, Ankara, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Zafer (Kütahya-Afyon-Uşak), Malatya, Zonguldak, Samsun, Gazipaşa, Dalaman, Bodrum, Kayseri. Ayrıca, Kasım ayında Germania uçuş ağına Trabzon da dahil olacaktır.

Germania, Almanya ve İsviçre’de şu havalimanlarından Türkiye yönüne hizmet vermektedir: Bremen, Düsseldorf, Berlin-Tegel, Berlin-Schönefeld, Düsseldorf, Friedrichshafen, Münih, Münster/Osnabrück, Nürnberg, Rostock-Laage, Erfurt-Weimar, Dresden, Zürih (İsviçre).

Germania uçuşlarında serbest yük hakkı minimum 20 kilogram

Germania uçuşlarında, sandviç, alkolsüz içecekler ve gazete-dergiler her zaman bilet fiyatına dahildir. Yolcular bunun yanı sıra Germania’da hiçbir ekstra ücret ödemeden genelde asgari 20 kg’lık bir bagaj hakkına sahiptir. Türkiye, Almanya ve İsviçre arasında birçok uçuşta; örnek olarak Gaziantep, İstanbul, Kayseri ve Samsun uçuşlarında olduğu gibi, serbest yük hakkı sınırı 25 kg’a kadar yükselmektedir. Hatta Almanya çıkışlı Zonguldak uçuşlarında bu sınır 30 kg’dır.

Biletler, seyahat acentelerinden, web sitelerinden ve telefonla temin edilebilir

Germania uçuşlarında tek yön bilet fiyatları 89 Euro'dan başlıyor. Biletler, acente.germaniaturizm.com acente web sayfası ve www.flygermania.com sitesinden, çağrı merkezinden, ayrıca seyahat acentelerinden temin edilebilir. Tüm fiyatlara vergiler, ücretler ve akaryakıt harcı dahildir.

Germania Turizm Türkiye’deki faaliyetlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Bayram A ~ 5 ay önce
Size ulasimda sıkıntı var abi fiyatlar süper her derecede bilet fiyatları bulmak mümkün helal olsun ama lütfen sıkıntı mı halledin ucusuma daha varken tskler başarınızın devamını diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bayram a ~ 5 ay önce
Bilet aldım bagaj hakki yokmuş dönüş biletimde 3 gündür numara arıyorum ya ulaşabilmek için bileti aldım firmay aradım i numara verdi almanya nosu cevap veren yok numara istiyorum acil çok gıcık bi şey ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İL ??? ~ 5 ay önce
Dengeleri bozabilir derken??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mimar ~ 5 ay önce
Mühendis derken?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IL ~ 5 ay önce
ST 2019 sezonunda dengeleri bozabilir,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UY ~ 5 ay önce
Nasil.?
Muhendis Bey ~ 5 ay önce
Izmir niye yok ya vatandas?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhendis Bey ~ 5 ay önce
Izmir niye yok ya vatandas?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000