13 Mayıs 2017, Cumartesi 09:03:47

Geleceğin 196 pilot adayı sertifikalarını aldı

Türk Hava Kurumu Lüleburgaz Şubesi Lüleburgaz İstiklal İlkokulunda "Ata Planör Model Uçak Kursu"nu başarıyla tamamlayan 196 öğrenciye sertifika töreni düzenledi.
  • O tuluma parasız verenler var kıskançlık etmeyin
  • Yok abi kafada devrim yasamaliyiz. Bu tip kendisini havaci zan edenlerle isimiz cok zor, bir yere varamayiz
  • O sertifikadan bende de var hiç bir işe yaramıyor
  • Gercekten rezilsiniz ya. Bizde dersini aldik universitenin ogrencileri olarak bize 2 senedir verilmedi siz baskalarina veriyorsunuz !
  • Konuşan asker kökenli mi
  • hani uçak üretmiştiniz nerde?hani uzaya gidecektiniz nerde?siz ancak deri toplar onunda üzerine biner uçarsınız..gerçi artık kimse derisini bile vermiyor...atamızın emanetinin içler acısı durumu....yiyeyiye sonunda bitirdiniz bu güzide kurumu....yazık çok yazık
  • Bu havada tam pişik olmuştur herif
  • Şu yeşil tulumu giymekten vazgeçin bence hiç güzel değil. Sivil havacılık yapıyor insanlar üstünde peçler armalar ve tulum. Gören astranot sanıyor. Bir adım ilerleme yok.
  • Yapmadiginiz bir bu kalmisdi, o yavrucuklarin uzerinden prim yapmak, THK o cocuklara buyudulermi THK de yer olmadiginida soylemismi? Siz once kapinizi herkese acin, linkedinde profillerinize bakdim hep asker kokenli,devletin kurumunu sadece Kendi faidaniz icin kullaniyorsunuz hainler sizi.
  • Sertifikalari bagis adi altinda satmislardir hersey beklerim

Türk Hava Kurumu Lüleburgaz Şubesi Lüleburgaz İstiklal İlkokulunda "Ata Planör Model Uçak Kursu"nu başarıyla tamamlayan 196 öğrenciye sertifika töreni düzenledi.

İstiklal İlkokulunda yapılan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Törene, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Hamdi Özturgut, Mustafa Yücel Bilgiç, Halk Eğitim Merkezi Müdürü İzzet Aslan, THK Şube Saymanı Hasan Aktaş, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Gürsel Güney, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kursların bitiminde çocukların gözlerinde mutluluk olduğunu kaydeden İstiklal İlkokulu Müdürü Hakan Bilmez, “Bizde İstiklal İlkokulu olarak işaret edilen yolda ilk adımlarımızı attık. 12.11.2016 tarihinde başlattığımız “Ata Model Uçak” kurslarımızı 20 Mart 2017 tarihinde sona erdirdik. Her kurs sonunda çocuklarımızın gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi” dedi.

Program THK Şube Saymanı Hasan Aktaş'ın - Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği hedefleri doğrultusunda Türk Hava Kurumu’muzun işlerini yapmaya devam ediyoruz. Mustafa Kemal Atatürk, “İstikbal göklerdedir” dediğinde Türk Hava Kurumunu kurmuştur. Türk Hava Kurumunu kurmasının amaçlarından bir tanesi de Türk gençliğini havacılığa aşılamaktır” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların arıdan anasınıfı öğrencileri tarafından dans gösterisi gerçekleşti. Dans gösterisinin ardından öğrencilere sertifikalarını protokol üyeleri tarafından verildi.Geleceğin 196 pilot adayı sertifikalarını aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Tulum kaşar ~ 2 yıl önce
O tuluma parasız verenler var kıskançlık etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayni tas ayni hamam ~ 2 yıl önce
Yok abi kafada devrim yasamaliyiz. Bu tip kendisini havaci zan edenlerle isimiz cok zor, bir yere varamayiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 2 yıl önce
O sertifikadan bende de var hiç bir işe yaramıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!! ~ 2 yıl önce
Gercekten rezilsiniz ya. Bizde dersini aldik universitenin ogrencileri olarak bize 2 senedir verilmedi siz baskalarina veriyorsunuz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Köken ~ 2 yıl önce
Konuşan asker kökenli mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ozmanout ~ 2 yıl önce
hani uçak üretmiştiniz nerde?hani uzaya gidecektiniz nerde?siz ancak deri toplar onunda üzerine biner uçarsınız..gerçi artık kimse derisini bile vermiyor...atamızın emanetinin içler acısı durumu....yiyeyiye sonunda bitirdiniz bu güzide kurumu....yazık çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hehe ~ 2 yıl önce
Bu havada tam pişik olmuştur herif

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tulum peyniri ~ 2 yıl önce
Şu yeşil tulumu giymekten vazgeçin bence hiç güzel değil. Sivil havacılık yapıyor insanlar üstünde peçler armalar ve tulum. Gören astranot sanıyor. Bir adım ilerleme yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 2 yıl önce
Yapmadiginiz bir bu kalmisdi, o yavrucuklarin uzerinden prim yapmak, THK o cocuklara buyudulermi THK de yer olmadiginida soylemismi? Siz once kapinizi herkese acin, linkedinde profillerinize bakdim hep asker kokenli,devletin kurumunu sadece Kendi faidaniz icin kullaniyorsunuz hainler sizi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bagiscilar ~ 2 yıl önce
Sertifikalari bagis adi altinda satmislardir hersey beklerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000