13 Eylül 2018, Perşembe 17:03:51

Finnair Gazipaşa Havalimanı uçuşlarını artırdı

Asya'daki 19 ve Kuzey Amerika'daki 8 şehri Avrupa'da 100'den fazla noktaya bağlayan Finnair, Gazipaşa Alanya Havalimanı kış uçuş kapasitesini artırdı.
  • Buyumeye devam GZP. Tam bir "butik"havalimani ornegi. Bolgeye yakisan bir yatirim. Turizme katki yapan bir yatirim. Saka bir yana Gazipasali ve Alanyali dunyaya Finnair ile cok rahatca acilicak boylece. Bir aktarma ile her yer yakin.
  • iskandinavyadaki copcu antalya belediye baskanı kadar koselik zaten. antalyaya tabii artar ucus sayisi.
  • düşünsene aldığın emekli maaşı ile alanya gibi bir şehirde kralsın. vay be...
  • Yaa işte boyle kaliteli güzel insanlar gelsin ülkemize. Nedir bu arap arap arap cahil turistler. Yeşilköy sahilinde bile azınlık durumuna düştük, İnsallah bizim ülkemizde bozulmadan kendi ülkelerine dönerler. Fin Air akademisinde havacılık eğitimi almıs biri olarak hem ülke, hem eğitim hem de insanlik anlamında gerçekten çok iyi yerdeler. Keşke termal turizm dahil 12 ay olacak şekilde gelseler( Not: Finlandiya da herkes hamam ve sıcak su keyfi yapmayı çok sever, hatta çoğu evde hamam vardır. Kişin ortasında herkesin dondurma yemesini ilk zamanlarda garipsemiştim).
  • yine biz ön plandayız.

Asya'daki 19 ve Kuzey Amerika'daki 8 şehri Avrupa'da 100'den fazla noktaya bağlayan Finnair, Gazipaşa Alanya Havalimanı kış uçuş kapasitesini artırdı.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Uçuşların tarifeli sefer olarak yapılması kış turizmini daha da hareketlendirecek. Diğer İskandinav şirketlerine de örnek olacak” dedi. 

Havayolu Şirketi Finnair, oluşan talep doğrultusunda Gazipaşa Alanya Havalimanı (GZP) uçuş kapasitesini artırdı. Konuyla ilgili açıklama yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "28 Ekim 2018 - 31 Mart 2019 arasında Alanya’ya haftada 2 uçuş düzenleyecek olan Finnair’in Asya'daki 19 ve Kuzey Amerika'daki 8 şehri Avrupa ülkelerine bağlantı yapması sebebiyle bizim için büyük önem taşıyor. Ayrıca şirketin kapasitesini artırarak kış döneminde bölgemize tarifeli seferlerle uçacak olması kış turizminin hareketlenmesine de daha fazla katkı sağlayacak ve diğer İskandinav uçak şirketlerine örnek olacak. Finlandiya ile turizm ilişkilerimiz daha da güçlenecek” dedi. 

Finnair Pazarlama Müdürü Juha Järvinen ise uçuşların haftada 2 kez Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılacağını duyurdu.

Finnair Gazipaşa Havalimanı uçuşlarını artırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

GZP ~ 7 ay önce
Buyumeye devam GZP. Tam bir "butik"havalimani ornegi. Bolgeye yakisan bir yatirim. Turizme katki yapan bir yatirim. Saka bir yana Gazipasali ve Alanyali dunyaya Finnair ile cok rahatca acilicak boylece. Bir aktarma ile her yer yakin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mahmud ~ 7 ay önce
iskandinavyadaki copcu antalya belediye baskanı kadar koselik zaten. antalyaya tabii artar ucus sayisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 7 ay önce
düşünsene aldığın emekli maaşı ile alanya gibi bir şehirde kralsın. vay be...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süper ~ 7 ay önce
Yaa işte boyle kaliteli güzel insanlar gelsin ülkemize. Nedir bu arap arap arap cahil turistler. Yeşilköy sahilinde bile azınlık durumuna düştük, İnsallah bizim ülkemizde bozulmadan kendi ülkelerine dönerler. Fin Air akademisinde havacılık eğitimi almıs biri olarak hem ülke, hem eğitim hem de insanlik anlamında gerçekten çok iyi yerdeler. Keşke termal turizm dahil 12 ay olacak şekilde gelseler( Not: Finlandiya da herkes hamam ve sıcak su keyfi yapmayı çok sever, hatta çoğu evde hamam vardır. Kişin ortasında herkesin dondurma yemesini ilk zamanlarda garipsemiştim).

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ARFF ~ 7 ay önce
yine biz ön plandayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000