19 Temmuz 2017, Çarşamba 12:23:18

Eurowings yeni rotalarına uçmaya başladı

Eurowings, Köln-Bonn havalimanından kıtalararası üç yeni noktaya uçmaya başladı.
  • almanlarda az kurnaz değil thynin transit yolcularını çalmaya çalışıyor bizimkilerde uyuysun sizde acın avrupada havayolu kapın müşterileri.

Eurowings, Köln-Bonn havalimanından kıtalararası üç yeni noktaya uçmaya başladı: Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida Eyaleti’nde bulunan Orlando, Washington Eyaleti’ndeki Seattle ve Jamaika’da bulunan Montego Bay. Bu üç şehre uçuşlar, Avrupa ve Almanya’daki birçok havalimanından bağlantı uçuşları olan Köln/Bonn Havalimanı’ndan aktarmasız olarak haftada iki gün gerçekleştiriliyor.

Bu yeni uçuş ağlarının eklenmesiyle, Eurowings, altı adet Airbus A330 tipi uçakla, yaz sezonunda kıtalararası toplam 13 farklı noktaya uçuyor. Havayolu, gelecek yaz sezonunda ise filosuna altı yeni uçak ekleyerek, uzun mesafeli uçuş ağını daha da genişleteceğini açıkladı.

Ayrıca, Eurowings bu yaz sezonunda Münih kalkışlı uzun mesafeli uçuşlarına başlayacak. Böylece havayolu, Köln/Bonn ve Münih’ten seyahat sevenlere kıtalararası uygun maliyetli ve yüksek kaliteli uçuş imkânları sunacak. Gelecek yıl, Köln/Bonn kalkışlı kıtalararası uçuşlarda 700.000, Münih kalkışlı kıtalararası uçuşlarda ise 500.000 yolcunun taşınması bekleniyor.

İç hatlar ve kıtalararası uçuşlara ek olarak, Salzburg, Münih ve Mayorka’yı da rotasına eklemiş olan Eurowings, Avrupa’daki konumunu daha da güçlendirmiş ve Avrupa içi uçuşlarında önemli bir gelişme kaydetmiş oldu. Bununla birlikte Eurowings, Avrupa’da en hızlı büyüyen havayolu şirketi konumuna geldi.

Eurowings, Çarşamba ve Cuma günleri Orlando’ya, Salı ve Cumartesi günleri Seattle’ye, Pazartesi ve Cuma günleri ise Jamaika’da yer alan Montego Bay’e uçuyor.

Eurowings yeni rotalarına uçmaya başladı

Facebook Yorum

Yorumlar

bu ~ 5 yıl önce
almanlarda az kurnaz değil thynin transit yolcularını çalmaya çalışıyor bizimkilerde uyuysun sizde acın avrupada havayolu kapın müşterileri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
Almanyadan Abd ye gidecek biri neden İstanbul aktarmalı uçsun ki
Frankfurt ~ 5 yıl önce
Cünkü istanbuldan ABDye ucus bileti almanyaya kiyaslarsak fiyatin ücte biri.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000