02 Haziran 2016, Perşembe 08:39:39

Etihad yeni lounge'ı açtı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı Terminal 3’te bulunan yeni First Class Lounge ve Spa’yı konuklarının hizmetine sundu.
  • Lounge de ne ola ki? Yok mu şunun Türkçesi? Yoksa da TDK ne iş yapar arkadaşlar?
  • Askerlere özel lounge olmalı bence dimi?
  • arkadaşlar , Etihad ne zaman Kayseri - abudabi seferini açacak.Kayserili işadamları mecbur mu istanbula gitmeye.Akpartinin kalesiyiz THY DE bu hattı açabilir
  • Çok ihtişamlı

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı Terminal 3’te bulunan yeni First Class Lounge ve Spa’yı konuklarının hizmetine sundu. Dünyanın en prestijli otelleri ile restoranlarından ilham alınarak tasarlanan Lounge’ta dünya standartlarında à la carte bir mutfağın yanı sıra dinlenme alanları bulunuyor.

Etihad Airways CEO’su Peter Baumgartner konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Abu Dabi’de açılan yeni First Class Lounge’umuz, dünya çapında sunduğumuz eşsiz deneyimleri taçlandırıyor. Akıllıca tasarlanmış ürünlerin, inovasyonun, konukseverliğin ve kaliteli hizmetin buluşma noktası niteliği taşıyan yeni Lounge, Etihad Airways’in dünyanın en iyi havayolu olma evrimini temsil ediyor” dedi.

Konuklar; birbirinden farklı 16 bölümden oluşan yeni First Class Lounge’ta bulunan Six Senses Spa’da dinlenme ve masaj uygulamalarından faydalanabiliyor. Relax & Recline alanının dinlendirici aydınlatma ve müzikleri ile Poltona Frau deri döşemeli koltukları ise rahatlık ve lüksü bir araya getiriyor. Lounge, son teknoloji spor ekipmanlarının bulunduğu fitness salonu ve uzman kadrolu saç tasarım merkezi ile de kişisel bakımına özen gösteren konuklarının ihtiyaçlarına cevap veriyor. Zengin bir içecek menüsü sunan Lounge Bar’daki kokteyller ise isimlerini, Etihad Airways’in uçtuğu metropol şehirlerden alıyor. Uzman bir kadronun görev aldığı Lounge’ta genel müdür, concierge, otel sorumlusu, Savoy eğitimli kişisel yardımcılar, şef ve barmenler ile özel eğitimli bir ekip Etihad Airways konuklarına hizmet ediyor.

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’nın CEO’su Mohamed Mubarak Al Mazrouei “Etihad Airways, First Class Lounge ile gerçek premium bir hizmet sunuyor. Havayolu, bu kalitedeki hizmet yaklaşımı ile Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkentinde, konuklara en iyi hizmeti vermeye dair olan kararlılığını ispatlıyor” dedi.

Yaklaşık 1,700 m²’lik alana kurulu olan ve 21.yüzyıl Arap modernizmini yansıtan Lounge, günün her saati açık. The Residence, Etihad First Class, Etihad Guest Exclusive, Etihad Guest Platinum üyeleri, Etihad Airways Partner (EAP) havayollarının First Class konukları, EAP’nin davetiyeli misafirleri ve EAP denkliği bulunan Platinum üyelerinin kullanımına açık olacak.

Abu Dabi’de hizmete giren yeni First Class Lounge, New York ve Melbourne’da bulunan Premium Lounge’lar ile birlikte havayolunun14. premium Lounge’u olma niteliğini taşıyor.

Etihad yeni lounge'ı açtı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Ne ola ki? ~ 5 yıl önce
Lounge de ne ola ki? Yok mu şunun Türkçesi? Yoksa da TDK ne iş yapar arkadaşlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Muhittin ~ 5 yıl önce
Askerlere özel lounge olmalı bence dimi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saçmalyanlara ~ 5 yıl önce
"Saçma yorumlar" adı altında özel bir yorum köşesi açılması daha iyi olur bence ? dimi !
ne zaman ~ 5 yıl önce
arkadaşlar , Etihad ne zaman Kayseri - abudabi seferini açacak.Kayserili işadamları mecbur mu istanbula gitmeye.Akpartinin kalesiyiz THY DE bu hattı açabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
131.65 ~ 5 yıl önce
Kayseri yi bilmem ama Erzincan dan yakında başlayacak
Harika ~ 5 yıl önce
Çok ihtişamlı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000