03 Haziran 2020, Çarşamba 09:09:29

Ermenistan hava yolu şirketleri kara listeye alındı

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, güncellediği güvensiz havayolu şirketleri listesine Ermenistan havayolu şirketlerini dahil etti.
  • Hadi pankartlarınızı hazırlayın hepimiz ermeniyiz yazın, bakın kara liste diyorlar..
  • Diaspora araya girer halleder.
  • Icimin yaglari eridi
  • Anadolujet Uçuşları neden personel fazlası olmasına rağmen taşerona veriliyor? Bizim kendi personellerimize 3 gün evde otur de, sonra da git taşerona iş ver. Böyle saçmalık olmaz. Acilen bütün Anadolujet uçuşları Sunexpress'den alınıp THY personeline verilmeli. Ayrıca adamlara kaptanından tekniğine, hostesinden memuruna kadar her ay euro ile ödeme yapıyorsun, Her ay zarar, her ay eksi bakiye. Ki maaşlarda neredeyse TK personelinin en az 2 katı. Bi teknisyene 3000 euro, F/O'ya 4500 euro, Kaptana 9000 euro, Hostese 3500 euro verirsen dibi görürsün tabiki. (Her yıl 2'şer 3'er verilen bonus adı altındaki ikramiyeleri saymıyorum bile) İşlerin bütün dünyada en az 3 yıl eskisine dönmesi zor iken, elimizdeki uçuşları acilen geri almalıyız. Kimsenin THY' den çıkmasına gerek kalmaz.
  • Çok iyi

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, güncellediği güvensiz havayolu şirketleri listesine Ermenistan havayolu şirketlerini dahil etti.

Avrupa Birliği Komisyonu tarafından yılda iki kez güncellenen Sivil Havacılık Güvenliği listesine bu kez Ermenistan’ın havayolu şirketleri dahil edildi.

Bu kararla ‘kara listeye’ alınan havayolu şirketlerin, uluslararası güvenlik standartlarına uygun olmadıkları gerekçesiyle AB kapsamındaki uçuşları askıya alınmış oluyor.

AB’nin bu kararı, Ermenistan Sivil Havacılık Komitesi ve 6 havayolu şirketinin çalışmaları incelendikten sonra verildi.

Sputnik Ermenistan’ın aktardığına göre Ermenistan, ‘kara listede’ Afganistan, Angola, Kongo, Nepal, Sudan gibi ülkelerle birlikte yer aldı.

Ermenistan hava yolu şirketleri kara listeye alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Ermeni yalakaları meydanlara ~ 1 ay önce
Hadi pankartlarınızı hazırlayın hepimiz ermeniyiz yazın, bakın kara liste diyorlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diaspora ~ 1 ay önce
Diaspora araya girer halleder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turk Pilot ~ 1 ay önce
Icimin yaglari eridi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anadolujet-Sunexx ~ 1 ay önce
Anadolujet Uçuşları neden personel fazlası olmasına rağmen taşerona veriliyor? Bizim kendi personellerimize 3 gün evde otur de, sonra da git taşerona iş ver. Böyle saçmalık olmaz. Acilen bütün Anadolujet uçuşları Sunexpress'den alınıp THY personeline verilmeli. Ayrıca adamlara kaptanından tekniğine, hostesinden memuruna kadar her ay euro ile ödeme yapıyorsun, Her ay zarar, her ay eksi bakiye. Ki maaşlarda neredeyse TK personelinin en az 2 katı. Bi teknisyene 3000 euro, F/O'ya 4500 euro, Kaptana 9000 euro, Hostese 3500 euro verirsen dibi görürsün tabiki. (Her yıl 2'şer 3'er verilen bonus adı altındaki ikramiyeleri saymıyorum bile) İşlerin bütün dünyada en az 3 yıl eskisine dönmesi zor iken, elimizdeki uçuşları acilen geri almalıyız. Kimsenin THY' den çıkmasına gerek kalmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erm ~ 1 ay önce
Çok iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000