09 Ocak 2019, Çarşamba 11:41:58

Emirates'ten yüzde 50'ye varan indirim fırsatları

My Emirates Pass geri döndü ve ziyaretçilere, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 500’den fazla seçenek için özel üyelik indirimleri sunuyor.
  • Seninde sıran gelecek bu devlet hiçbir şeyi unutmaz
  • Reklamlar. Acaba kac para aldınız yazsanıza şuraya
  • A380 in bir kalkışı var anlatamam!! Birzat kendim Düsseldorf-dubai-bangkok uctum

My Emirates Pass geri döndü ve ziyaretçilere, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 500’den fazla seçenek için özel üyelik indirimleri sunuyor.

Dünyanın en büyük uluslararası havayolu şirketi olan Emirates; Emirates biniş kartını, özel bir üyelik paketine dönüştüren ve yolcuların, Birleşik Arap Emirlikleri dahilindeki 500’den fazla noktadaki olağanüstü indirimlerden ve fırsatlardan yararlanmasına imkân tanıyan özel, dönemsel bir geçiş kartı olan My Emirates Pass’in döndüğünü duyurdu. Emirates yolcularının, Yeni Yılda Dubai’nin pek çok cazibe merkezini keşfetmeleri için daha fazla sebebi var.

1 Ocak- 31 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai’ye ya da Dubai’den aktarmalı olarak seyahat eden Emirates yolcuları, sadece biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik belgelerini göstererek, mağazalarda ve aktivite merkezlerinde My Emirates Pass avantajlarından yararlanabiliyor.

Yolcular ayrıca, spa merkezlerinde, popüler alışveriş mağazalarında yüzde 30’a kadar, su sporları ve gece golf kursları gibi dış mekân etkinliklerinde kaliteli restoranlarda yenen yemeklerde yüzde 50’ye kadar olan özel avantajları değerlendirebiliyor My Emirates Pass kapsamında sunulan pek çok hizmeti keşfetmek isteyen yolcular, şirketin internet sitesi üzerinden "myemiratespass" bölümünü ziyaret edebilirler.

Emirates Dubai Ticari Ürünler Başkan Yardımcısı Mohammad Al Hashimi, konuya dair yaptığı açıklamada: “Bu kış, Birleşik Arap Emirlikleri’nin her köşesini keşfetmeye imkân tanıyan imza ürünümüz My Emirates Pass’in döndüğünü duyurduğumuz için çok sevinçliyiz. Dubai’ye, kısa bir ziyaret ya da uzun süre kalmak için gelen ziyaretçiler artık, en iyi satış noktalarının bazılarında özel imtiyazlarından yararlanarak, şehrin farklı etkinliklerini tecrübe edebilecekler. 500’den fazla lokasyondaki cazibeli indirimlerle, bu Yeni Yılda, herkesin yararlanabileceği bir şeyler var” dedi.

 

Dubai, ideal bir tatil ve duraklama noktası; ziyaretçilerine, dünya çapında alışveriş imkanları, yıl boyunca güneşli bir hava ve en kaliteli restoranları sunuyor. Ziyaretçiler, şehrin ikonik sembolleri, büyüleyen gösterileri, eğlence ve macera parklarını görünce şaşkınlığa uğruyorlar.

 

Emirates, yolcularını, 6 kıtadaki 85 ülkede bulunan 150’den fazla noktaya taşıyor. Her sınıfta seyahat eden yolcular uçak içi eğlence sistemi ice ile 4,000’e varan eğlence kanalının, 20MB’a kadar ücretsiz Wi-Fi hizmetinin ve ödüllü şeflerin hazırladığı, bölgesel yemeklerin keyfini sürebilirler.

 

Uçuşların nasıl rezerve edileceği ve koşul ve hükümlerin tam bir listesi ile birlikte, Emirates hakkında daha fazla bilgi için, www.emirates.com adresini, seyahat acentenizi ya da yerel Emirates Satış Ofisini ziyaret ediniz.

Emirates'ten yüzde 50'ye varan indirim fırsatları

Facebook Yorum

Yorumlar

Emirateş ~ 4 yıl önce
Seninde sıran gelecek bu devlet hiçbir şeyi unutmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uykulusonnnumara ~ 4 yıl önce
Reklamlar. Acaba kac para aldınız yazsanıza şuraya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ercan ~ 4 yıl önce
A380 in bir kalkışı var anlatamam!! Birzat kendim Düsseldorf-dubai-bangkok uctum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000