22 Eylül 2021, Çarşamba 16:01:11

Emirates'ten ABD atağı

Emirates, Ekim ayından itibaren ABD'deki pek çok noktaya uçuş sıklığını artırıyor.
  • Seni yar bildim emir abi. Soyadım da ateş hatta. Yakışırız birbirimize. Başvurdum,bulun beni listeden.
  • Ne yazık ki bu arap havayolları boş olsada uçuyor. Para veya gelir sorunu olmadığından ver yansın gidip geliyor. Ticari zihniyete gerek yok.
  • Emirates bizi kiskaniii
  • Boş gider gelirsiniz. Arabik seyahat etmek kim ister

Emirates, Ekim ayından itibaren ABD'deki pek çok noktaya uçuş sıklığını artırıyor. Havayolu seyahat sektörüne güvenin artması ve uluslararası seyahat protokollerinin gevşetilmesiyle birlikte artan yolcu talebine yanıt olarak bağlantı imkanlarını artırıyor. Ayrıca, ABD'den Dubai'yi ziyaret etmeye gelen yolcuların sayısında da artış yaşanıyor. Herkese hitap eden ve cazip bir şeyler sunan şehir, bu kış World Expo da dahil olmak üzere çok sayıda büyük etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Ekim ayından itibaren, Emirates ABD'deki 12 noktaya haftada 78 sefer gerçekleştirecek ve Boston (BOS), Dallas (DFW), New York (JFK), San Francisco (SFO), Seattle (SEA) ve Washington DC (IAD) şehirlerine gerçekleştirilecek haftalık tarifeli seferler aşağıdaki şekilde artırılacak:

Boston: haftada dört sefer yerine haftada beş sefer
Dallas: haftada dört sefer yerine haftada beş sefer
New York: haftada 18 sefer yerine 19 sefer (Milano ve New York arası bağlantı uçuşları dahil)
San Francisco: haftada dört sefer yerine haftada beş sefer
Seattle: haftada dört sefer yerine haftada beş sefer
Washington DC: haftada dört sefer yerine haftada beş sefer

Emirates, Chicago ve Los Angeles seferleri ve Atina-Newark ve Milano-New York rotaları için günlük uçuş sıklığını COVID-19 öncesi haline getirmişti.

Yolcuların daimi favorilerinden olan ve imza niteliğindeki Uçak İçi Dinlenme Salonu ve Duş Spa'nın yer aldığı Emirates'in amiral gemisi A380, Ekim ayından itibaren ABD'ye haftada 24'ten fazla sefer gerçekleştirecek (JFK'ye 12 sefer, LAX'e 7 sefer ve IAD'ye 5 sefer).

Emirates, kış sezonunda yolcu talebi ve seyahat trendleri doğrultusunda kapasitesini daha da arttırmayı planlıyor. Aralık ayının başına kadar, Emirates New York'a yapılacak günde iki uçuşa ek olarak Boston, Dallas, Houston, San Francisco, Seattle ve Washington DC için eklenen günlük seferlerle birlikte ABD'ye sefer sıklığını %90'ın üzerinde COVID öncesi seviyelere çıkarmış olacak.

ABD yolcuları da Kasım ayından itibaren haftada 35 seferle birlikte şirketin ikonik Airbus A380 uçağıyla daha fazla seyahat etme imkanı bulacaklar. Emirates'in Milano ve New York arasındaki uçuşları da 31 Ekim'den itibaren A380'e yükseltilecek ve böylece New York'a çift katlı uçakla günde üç sefer yapılacak. Los Angeles, New York ve Washington DC'ye ek olarak, Airbus A380 Aralık 2021'den itibaren San Francisco'ya günlük seferlere başlayacak.

Uçuşlardaki bu artışla birlikte, tatillerde, iş amaçlı olarak veya aile ve arkadaş ziyareti için ABD'ye veya ABD'den seyahat eden Emirates yolcuları artık gidecekleri nokta için ilave bağlantı seçeneklerine sahip olacaklar. Ek olarak, JetBlue ile yapılan ortak uçuş anlaşması sayesinde, Emirates yolcuları ABD'de 63'ten fazla noktaya ve Alaska Airlines ile yapılan anlaşma sayesinde100'ü aşkın noktaya kolaylıkla ulaşabilecekler.

Emirates'ten ABD atağı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Al beni yar ~ 1 ay önce
Seni yar bildim emir abi. Soyadım da ateş hatta. Yakışırız birbirimize. Başvurdum,bulun beni listeden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ek ~ 1 ay önce
Ne yazık ki bu arap havayolları boş olsada uçuyor. Para veya gelir sorunu olmadığından ver yansın gidip geliyor. Ticari zihniyete gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emir ~ 1 ay önce
Adamlar kuruldukları günden bu yana sadece geçen sene zarar açıkladılar. Dünyanın en fazla transfer yolcusu taşıyan havayolular. Keşke onlardaki ticari zihniyet bizde olsa idi.
Emir ~ 1 ay önce
Arap sevdalısı olmak zor. Sen de haklısın. İlla savunacaksın. Durumunuz vahim. Bence bu kafayı bırakın
Deniz ~ 1 ay önce
O arap şirketi dünyanın en iyi şirketi yok o arapmış yok o afrikalyimiş bırakın artık şunları iyi diyeceksin Arabı asyalısı amerikanı yok bu işlerin adamlar ab380 dünyada limana inince haber oluyor
Ek ~ 1 ay önce
Emirates bizi kiskaniii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arabesk ~ 1 ay önce
Boş gider gelirsiniz. Arabik seyahat etmek kim ister

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dinlemeye devam ~ 1 ay önce
O kadar boş gidiyorlarki ahhh bi görsen sadece pilot oluyor uçuşta o kadar gerideki gösteriş diye ucak alıp hat açıyorlar arabesk dinlemeye devam et

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000