14 Şubat 2018, Çarşamba 14:04:45

Emirates "Yönetimde Mükemmeliyet" ödülü aldı

Emirates Havayolu’nun sadakat programı olan Emirates Skywards, 10. yıllık Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.
  • Emirates dünya markası olmuş ama burada bazıları çok seviyesiz yerlerde takılmışlar
  • Arabın mükemmeli mi olurmuş ?
  • En iyi arap ödülü almış.

Emirates Havayolu’nun sadakat programı olan Emirates Skywards, 10. yıllık Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, FlightGlobal ve Global Flight tarafından 6 Şubat’ta, Bangkok’ta her yıl düzenlenen 10. Sadakat Ödülleri 2018’de sadakat programı Emirates Skywards ile ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

Ödül, stratejik düşünme, ekip liderliği, iş dönüştürme ve yenilikçi stratejik yön belirleme gibi alanlara dayalı olarak veriliyor. Son 12 ayda, üyelerinin etkileşimini artırmak üzere, verilere dayalı uygulamalardan yararlanan Emirates Skywards, sadakat programı ile üyeleri tarafından oldukça kabul gören, tahmine dayalı veri modelinden yararlanan, daha kişisel hale getirilmiş hizmetler sunuyor.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Veri biliminden yararlanarak, sık uçan yolcuları tanıyarak, zamanında ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz. Hizmetler, standart olanlara göre, 13 kat daha fazla yanıt verme oranı oluşturdu ve üyelerin katılımında sürdürülebilir bir değişim olduğunu gösterdi” dedi.

Emirates Skywards dünyanın her yerinde 20 milyondan fazla üyeye sahip ve üyelerine büyük bir değer, seçim imkânı ve esneklik sunuyor. Müşteri memnuniyetine odaklanan sadakat programı, sürekli olarak, mil kazıp harcayarak, daha kusursuz bir deneyim sağlamak için, ağırlama, kara seyahati ve yaşam tarzı alanlarında ortaklıklar arıyor. Emirates Skywards ayrıca, FlyDubai, Easyjet ve Qantas ile stratejik ortaklıklara sahip ve üyelere, küresel seyahat noktalarının en geniş ağlarından birine erişim imkânı sağlıyor.

Emirates "Yönetimde Mükemmeliyet" ödülü aldı

Facebook Yorum

Yorumlar

Zekanız nerden besleniyor? ~ 4 yıl önce
Emirates dünya markası olmuş ama burada bazıları çok seviyesiz yerlerde takılmışlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zeka ~ 4 yıl önce
Zekanın araplardan beslenmediği kesin. Bizler ülkemizi sevmeyeni sevmeyiz. Arap sevginiz nereden geliyor acaba. Yoksa başka bir çıkarınız mı var. Emirates dediğiniz şirket parayı sokaktan toplayıp harcayan bir şirket. İdaresinde bir iki ingiliz olması o şirketi avrupalı veya çağdaş yapmaz. Arap nereden baksan araptır. Bu kadar seviyorsanız arabistan çok da uzak değil
Mükemmel ~ 4 yıl önce
Arabın mükemmeli mi olurmuş ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ödül ~ 4 yıl önce
En iyi arap ödülü almış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000