31 Temmuz 2021, Cumartesi 14:00:30

Emirates Türkiye'deki 34'üncü yılını kutluyor

Dubai merkezli hava yolu şirketi Emirates, Türkiye'ye uçuşlarının başlangıcının 34'üncü yılını kutluyor.
  • Adresini yaz da Dubai’den kart atalım cici kız.
  • Haydi gelin artık roadshowa da hel birlikte gelelim
  • Thy’yi satınalsa da kartal ihl’lilerin sonu gelse
  • Sabiha gökçenden behset memişsiniz
  • Ulkeme arap tasiyor diye kutlama yapiyor. Araplari artik hic bir ulke kabul etmiyor diye bize geliyorlar
  • Türkiye düşmanı BAE'nin Emirates'ini parlatıp THY olunca demediğini bırakmayan İPlilerin haber kanalısınız.. Yazıklar olsun size..
  • Aciklamasi tam arap isi olmus. Verdiginiz hizmetin takdirini hizmetin alicisina birakin. Oynadigimiz rolden gurur duyuyoruz lafa bak
  • 34 yıldır arap taşıyor. Getirme artık istemiyoruz. Neden anlamıyorsunuz
  • Alıma başlayın artık da biz de mutlu olmaya başlayalım.

Emirates, Türkiye'ye ve Türkiye'den 23.000'den fazla uçuşta altı milyon yolcu taşıdı.

Türkiye’den dünyaya seyahat ve ticareti güçlendirmek için ilham kaynağı olan Emirates, Türkiye ile Dubai ilişkilerinde önemli rol oynuyor.

İlk olarak 31 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul seferlerine başlayan Emirates, Boeing 727 tipi uçaklarıyla haftada iki defa gerçekleştirdiği operasyonlarla, sadece bir senede 15.600’dan fazla yolcu taşıdı. O günden bu yana Emirates, Türkiye'ye ve Türkiye'den 23.000'den fazla uçuşta altı milyon yolcu taşıdı. Emirates şu anda Boeing 777-300 tipi uçaklarla İstanbul Havalimanı’ndan haftada 18 sefer gerçekleştiriyor.

Emirates, Türkiye’deki 34 yılı boyunca, Türkiye’deki ticaretin, turizmin ve ekonominin uzun vadeli bir ortağı olarak, dünya standartlarındaki servis hizmeti ile pazarda yüksek talep gördü. İstikrarlı şekilde uçuşlarını artıran Emirates, yolcular tarafından çok sevilen A380 de dahil kullandığı uçak tiplerini sürekli geliştiriyor. İş ve seyahat için yolculuk yapanlar, Emirates'in geniş çaplı güzergah seçeneğiyle Dubai'den dünyanın birçok noktasına ulaşabiliyor. Emirates uçuş ortaklarıyla gerçekleştirdiği uçuşlarla da altı kıtada yolcularına sunduğu uçuş sayısını artırıp, uçuş ağını genişletti.

"Oynadığımız rolden büyük gurur duyuyoruz"

Emirates SkyCargo, 31 Temmuz 1987'den beri Türkiye'nin güvenilir ve lider hava kargo taşıyıcılarından biri olarak Türkiye ile dünya arasında önemli bir ticaret hacmi sağlarken, 34 yıllık tecrübesi, verimli ve geniş gövdeli filosu ile Türk hava kargo pazarına çözüm odaklı hizmet ve yadsınamaz bir kargo kapasitesi sunuyor.

Türkiye'nin ihracatı, Emirates SkyCargo aracılığıyla dünya çapında önemli katkılar sağlıyor. Çabuk bozulan meyveler, hazır giyim, tekstil ve aksesuarları, kumaş, otomotiv parçaları, kimyasallar, endüstriyel ürünler ve kuruyemiş gibi ihracatın yanı sıra Türkiye, dünyanın Covid-19 ile mücadelesine destek olacak ürünlerin ihracatında da önemli bir üs haline geldi. Emirates SkyCargo uçuşları, dokunmasız kumaşlar, koruyucu önlükler, tıbbi maskeler, sterilize edilmiş el jeli ürünleri ve tıbbi ilaçlar dahil olmak üzere kişisel koruyucu ekipmana yönelik hammaddelerin dünyanın birçok yerine taşınmasına yardımcı olarak bu ürünlerin tesliminde önemli bir rol oynamaktadır.

Emirates’in Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Bölge Müdürü Bahar Birinci; “Emirates olarak Türkiye’de sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizle yolcularımıza benzersiz deneyimler yaşatıyoruz. 34 yıldır ve Dubai üzerinden hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden yolcular için küresel bağlantı sağlamada oynadığımız rolden büyük gurur duyuyoruz.  Bir havayolunun en önemli görevlerinden biri uçtuğu ülkeler ile kendi ülkesi arasında ticari ve turistik bağlantıları ve ilişkileri kuvvetlendirmektir. Emirates Türkiye’ye uçuşlarının başladığı günden bu yana yaptığı çalışmalar ile Dubai’yi Türkiye’nin gündemine, Türkiye’yi de Dubai’nin gündemine taşıdı.’’

‘’Özellikle pandeminin etkilerinin hala devam ettiği bu değişken dönemde de yolcularımızın ihtiyaçlarını karşılayarak, teması azaltan ve en yüksek hijyen seviyesini koruyan yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle sektöre liderlik etmeye devam ediyoruz. Yolcularımızın seyahatini güvenli ve kolay hale getiren en son politika güncellemelerimizle yolcularımız, Emirates’in sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve ücretsiz olarak sunduğu ‘Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası’ sayesinde dünyanın neresinde olursa olsun ekstra güvenli bir seyahat deneyimi yaşıyor. Ayrıca seyahatlerini planlarken rezervasyon iptallerinde daha fazla seçenek ve esnekliğin de keyfini çıkarabiliyorlar. Her durumda en iyi hizmeti sağlama taahhüdümüzü yerine getirerek, Türk yolcuların dünyayı güvenle keşfetmelerine yardımcı olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’ şeklinde konuştu.

Emirates Türkiye'deki 34'üncü yılını kutluyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

330cu’ya ~ 2 ay önce
Adresini yaz da Dubai’den kart atalım cici kız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi artık ~ 2 ay önce
Haydi gelin artık roadshowa da hel birlikte gelelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emirıts ~ 2 ay önce
Emirates ne zaman pörsır alımı yapacak bilen var mi? Kedim var ama barınağa bırakırım sıkıntı yok.
yatırımcı ~ 2 ay önce
Thy’yi satınalsa da kartal ihl’lilerin sonu gelse

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sabiha ~ 2 ay önce
Sabiha gökçenden behset memişsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ulkem ~ 2 ay önce
Ulkeme arap tasiyor diye kutlama yapiyor. Araplari artik hic bir ulke kabul etmiyor diye bize geliyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsmail ~ 2 ay önce
Türkiye düşmanı BAE'nin Emirates'ini parlatıp THY olunca demediğini bırakmayan İPlilerin haber kanalısınız.. Yazıklar olsun size..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Firat ~ 2 ay önce
Aciklamasi tam arap isi olmus. Verdiginiz hizmetin takdirini hizmetin alicisina birakin. Oynadigimiz rolden gurur duyuyoruz lafa bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
34 ~ 2 ay önce
34 yıldır arap taşıyor. Getirme artık istemiyoruz. Neden anlamıyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A330 ~ 2 ay önce
Merak etme çok yakında THY’den bolca miktarda Türk götürecek
Akepeli arap seviciler ~ 2 ay önce
Versene sarayında davet kutla arap arkadaslarınla. Ne ulke nede millet umrunda.
330cu ~ 2 ay önce
Komik olma sizi kimse almaz act bile almıyor kirdiginiz uçakların haddi hesabı yok.
Fo ~ 2 ay önce
Alıma başlayın artık da biz de mutlu olmaya başlayalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cadet ~ 2 ay önce
aynen bende gitmeyi düşünüyorum borçsa borç

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000