08 Nisan 2022, Cuma 10:47:31

Emirates bekleme sürelerini minimize ediyor

Emirates, yolcu bekleme sürelerini kısaltmak için yeni adımlar atmaya devam ediyor.
  • Biz neden bu arap reklamlarını görmek zorundayız. Kimse sevmiyor kardeşim. Sevenlerde gitsin arabistanda yaşasın. Yeter ya
  • Sen gibi bir fani ; arap diye bir garibi pek hakir görmüş aşağılayarak imâlı bakmış, beğenmediği, Arap beni mi beğenmedin YOKSA ALLÂH'IN YARATTIĞINI MI ?
  • Transfer yolcular uçağını 20 saat bekliyor dubai de. Ona da bir çözüm bulsalar keşke. O yüzden millet thy yi seçiyor. Öyle çok ismi duyulmamış bir yere bağlantılı ucucusunuz yoksa ortalama 2-3 saat bekliyorsunuz
  • Nereden baksan arap şirketi. Beklesen ne olur beklemesen ne olur

Emirates, bütün yolcu temas noktalarında sürekli olarak yenilikçi çözümler sunarak yolcu deneyimini geliştirme taahhüdünün bir parçası olarak 25 mobil Check-in Portunu Dubai Uluslararası Havalimanı Terminal 3’te yolcularının kullanımına sunuyor. Bu mobil üniteler, Dubai Havalimanı terminalinin check-in alanlarına yerleştirilecek.

BAE’de geliştirilmiş olan Check-in Portlarında bulunan görevliler, yolcuların check-in işlemlerini yapmalarına, valizlerini tartmalarına ve etiketlemelerine yardımcı olacak ve biniş kartlarını verecek. Bagaj taşıma görevlileri etiketlenen valizleri her yolcunun bineceği uçağa taşıyan banda yerleştirecek. Bagajları tartmak için her Check-in Portuna takılı bir tartı bulunuyor. Ayrıca her istasyonda yolcuların sorularını yanıtlamak ve destek olmak için bir Emirates görevlisi bulunacak.

Economy, Business ve First Class için check-in yapan iki veya daha az bagajı olan yolcuların, bu hizmeti kullanmaya yönlendirilerek yoğun saatlerde yaşanan kuyrukların ve bekleme sürelerinin azaltılması hedefleniyor.

Emirates Operasyon Direktörü Adel Al Redha yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İleri teknolojileri ve robotları, faaliyetlerimizde ve yolcu temas noktalarımızda kullanmaya devam edeceğiz. Hizmetlerimizi sürekli iyileştirerek yolcularımıza daha konforlu bir uçuş deneyimi sunmaya kararlıyız. En yeni hizmetimiz olan Check-in Portları da bu doğrultuda atılmış adımlardan biri. Yakın gelecekte başka alanlarda kullanıma sunmak üzere teknolojiye ve yapay zekaya dayalı başka girişimler üzerinde de çalışıyoruz. Süreçleri ve nihayetinde yolcu deneyimini geliştirmek için dijital platformları ve ileri teknolojiyi kullanma konusunda bizimle aynı vizyonu paylaşan ortaklarla çalıştığımız için şanslıyız.”

Emirates, aralıksız yenilik ve rakipsiz yolcu deneyimi sunma hedefi çerçevesinde tümüyle temassız bir havalimanı deneyimi sağlamak için paydaşlarıyla yakın iş birliği içinde çalışarak Dubai Uluslararası Havalimanı’nda entegre biyometrik yolu uygulamaya koymuştu. Dünyada bir ilk olan Akıllı Tünel pasaport kontrol uygulaması sayesinde, yolcular bir tünel içerisinde yürüyerek herhangi bir insan müdahalesi veya fiziksel pasaport mührü ihtiyacı olmadan yetkili makamların onayını alıp işlemlerini tamamlayabiliyorlar.

Havayolu ayrıca, daha konforlu ve temassız bir havalimanı deneyimi için DXB’deki self check-in ve bagaj teslim kioskları gibi teknoloji odaklı diğer hizmetleri de uygulamaya koydu.

Emirates bekleme sürelerini minimize ediyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Emirates ~ 6 ay önce
Biz neden bu arap reklamlarını görmek zorundayız. Kimse sevmiyor kardeşim. Sevenlerde gitsin arabistanda yaşasın. Yeter ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EL CEVAP ~ 6 ay önce
Sen gibi bir fani ; arap diye bir garibi pek hakir görmüş aşağılayarak imâlı bakmış, beğenmediği, Arap beni mi beğenmedin YOKSA ALLÂH'IN YARATTIĞINI MI ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
El cevap ~ 6 ay önce
Yazdıklarına bakılırsa suriyelisin. Git kendi memleketinde fikir üret. Burası Türkiye.
Transit ~ 6 ay önce
Transfer yolcular uçağını 20 saat bekliyor dubai de. Ona da bir çözüm bulsalar keşke. O yüzden millet thy yi seçiyor. Öyle çok ismi duyulmamış bir yere bağlantılı ucucusunuz yoksa ortalama 2-3 saat bekliyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emir bey ~ 6 ay önce
Nereden baksan arap şirketi. Beklesen ne olur beklemesen ne olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000