13 Haziran 2019, Perşembe 12:48:31

Egeli sanayicilerden Ankara'ya sefer talebi

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir - Ankara arasındaki uçuş sayısının artırılması talebinde bulundu.
  • Bi cacık olmaz. Net hatırlıyorum 1994 yılında işleriniz arttıkça ankarayı yol ettiniz sabah 7 de izmirden akşam 5 dede ankaradan bir uçak vardı. O zamanki ağalara yalvardık. Gelin kendi havayolunuzu kurun. Hiçbiri yanaşmadı. İTO Sn. Demirbaş 2000 de hamle yaptı oda ağzına yüzüne bulaştırdı. Sonunda da sattı pgs ye. Ağaçlardan birinin çok güzel bir lafı vardı. Egeli birarada beraber bir haltı beceremez. O yüzden zeybeğini bile tek başına oynar. Oynamaya devam.
  • Ankara Base olmadan bu işler olmaz, operasyon büyümez. Başkentten bu kadar az sefer olması kabul edilemez.
  • Ankara Türkiye'nin en yaşanası en güzel yeridir. Bırakın artık şu İstanbul fanatizmini.
  • İZMİR
  • Thy reis izin vermez. Pegasus olmasa ankara gerçekten de uçamayacak
  • pegasus'da anadolu jet'de coştu iyice, Pegasus gibi izmir base bir şirket günde tek sefer ankaraya uçtuğu duruma geldi, en fazla 3 uçuşu var yaz tarifesinde ki kış tarifesi de aynı. anadolu jet deseniz günde 4'ten fazla uçmuyor nerdeyse. kabul ediyorum bu durum onlara yaradı şu an uçaklar full ve 350'den bilet satılıyor en düşük biletler 200 oldu. hızlı tren seferleri başladı da bizim mi haberimiz yok, bu seferler bu kadar azaldı. antalyadan bedavaya charter taşıycam diye Pegasus izmir base kapandı nerdeyse samsun hattını kapadılar, Urfa kapalı. kışın da hadi izmir kurtar bizi diye açarlar seferleri düzenbazlar
  • Araya İstanbul'u koymadan olmaz
  • Bu açıklamayı yapan,nasıl uçak bileti alacağını bilmiyor demektir.ilk uçak sabah 5:45 son 23:35 daha ne olsun?
  • Sefer koyuyoruz doldurmuyorsunuz ucaklari.
  • izmir-ankara günde 9 sefer var 3-4 pegasus 4-5 anadolujet fiyatlarıda saatleride gayet uygun izmir sabah 6 gidiş dönüş 23:55 seferi var .fiyatlarda gayet uygun şu an bile 120 tl bilet var. sadece kısıtlı 2 havayolu uçuyormuş. sanki türkiyede diğer yerler onlarca havayolu mu uçuyor. elimizde kalan bir zamanlar ali sabancının dediği gibi 2.5 havayolu( thy ve yavrusu ile pegasus )atlas ve onur iç hatlardan elini çekti zaten

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir - Ankara arasındaki uçuş sayısının artırılması talebinde bulundu.

Yorgancılar, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara ile İzmir arasındaki uçuş sayısının yetersizliğinin devam ettiğini belirtti.

Sanayicilerin Ankara'ya tatil için değil iş görüşmeleri ve resmi temaslarda bulunmak için gittiklerini aktaran Yorgancılar, açıklamasında şunlara yer verdi:

"Ankara'ya olan uçuş sayısındaki yetersizlik özellikle iş dünyasını zor durumda bırakıyor. İş görüşmeleri gereği Ankara ile sürekli irtibatta olan iş dünyası temsilcileri zamanla yarışılan bir ortamda İzmir Ankara arasında gidiş dönüş için en az 1 gün beklemek zorunda kalıyorlar. Bugün geldiğimiz noktada, İzmir iş dünyası olarak İzmir'den Ankara'ya uygun saatlerde uçamıyoruz. Uçtuğumuzda da geri dönemiyoruz."

Yorgancılar, İzmir'den Ankara'ya saatleri kısıtlı 2 havayolu şirketinin uçuş yaptığına değinerek, yetkililerden iş dünyasının karşılaştığı bu mağduriyetin giderilmesini istediklerini kaydetti.

Egeli sanayicilerden Ankara'ya sefer talebi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Sizden... ~ 2 ay önce
Bi cacık olmaz. Net hatırlıyorum 1994 yılında işleriniz arttıkça ankarayı yol ettiniz sabah 7 de izmirden akşam 5 dede ankaradan bir uçak vardı. O zamanki ağalara yalvardık. Gelin kendi havayolunuzu kurun. Hiçbiri yanaşmadı. İTO Sn. Demirbaş 2000 de hamle yaptı oda ağzına yüzüne bulaştırdı. Sonunda da sattı pgs ye. Ağaçlardan birinin çok güzel bir lafı vardı. Egeli birarada beraber bir haltı beceremez. O yüzden zeybeğini bile tek başına oynar. Oynamaya devam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esb Base ~ 2 ay önce
Ankara Base olmadan bu işler olmaz, operasyon büyümez. Başkentten bu kadar az sefer olması kabul edilemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
La bebe ~ 2 ay önce
Ankara Türkiye'nin en yaşanası en güzel yeridir. Bırakın artık şu İstanbul fanatizmini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerçekler ~ 2 ay önce
“Şüphesiz ki dünyanın en güzel yeri Antalya’dır” Mustafa Kemal Atatürk
üvey evlat ~ 2 ay önce
İZMİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karşıyakalı ~ 2 ay önce
Thy reis izin vermez. Pegasus olmasa ankara gerçekten de uçamayacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adb base ~ 2 ay önce
pegasus'da anadolu jet'de coştu iyice, Pegasus gibi izmir base bir şirket günde tek sefer ankaraya uçtuğu duruma geldi, en fazla 3 uçuşu var yaz tarifesinde ki kış tarifesi de aynı. anadolu jet deseniz günde 4'ten fazla uçmuyor nerdeyse. kabul ediyorum bu durum onlara yaradı şu an uçaklar full ve 350'den bilet satılıyor en düşük biletler 200 oldu. hızlı tren seferleri başladı da bizim mi haberimiz yok, bu seferler bu kadar azaldı. antalyadan bedavaya charter taşıycam diye Pegasus izmir base kapandı nerdeyse samsun hattını kapadılar, Urfa kapalı. kışın da hadi izmir kurtar bizi diye açarlar seferleri düzenbazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstanbul ~ 2 ay önce
Araya İstanbul'u koymadan olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 2 ay önce
Bu açıklamayı yapan,nasıl uçak bileti alacağını bilmiyor demektir.ilk uçak sabah 5:45 son 23:35 daha ne olsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A ~ 2 ay önce
Sefer koyuyoruz doldurmuyorsunuz ucaklari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sallama ~ 2 ay önce
izmir-ankara günde 9 sefer var 3-4 pegasus 4-5 anadolujet fiyatlarıda saatleride gayet uygun izmir sabah 6 gidiş dönüş 23:55 seferi var .fiyatlarda gayet uygun şu an bile 120 tl bilet var. sadece kısıtlı 2 havayolu uçuyormuş. sanki türkiyede diğer yerler onlarca havayolu mu uçuyor. elimizde kalan bir zamanlar ali sabancının dediği gibi 2.5 havayolu( thy ve yavrusu ile pegasus )atlas ve onur iç hatlardan elini çekti zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hocam ~ 2 ay önce
29 haziran gidiş 7 temmuz donus ankara izmir birinde 2 birinde 4 sefer cikiyor ya diger seferler dolu yada sefer az

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000