23 Ekim 2021, Cumartesi 12:50:32

DHMİ'den ruhsatı aldı faaliyetlere başlıyor

Easy Group şirketleri çatısı altında hizmete başlayan Easy Avia markası 11/10/21 tarihinde Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu Temsil Ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız verecek.
  • Thy yer hizmetleri de tgs den alabilirmi
  • Pandemi ve sonrası dönemde böyle haberler okumak Türk havacılığı adına mutluluk verici. Umarım havacılığın yeniden canlanması adına bir kıvılcım olur bu.
  • Bravo çok güzel bir haber havacılık camiası güzel günler görecek inşallah. İmzada Canan Hanımı görünce şaşırdım. Havacılıkta çok güzel işler yapmış pırıl pırıl bir genç kadın. Gururlandık böyle işlerin gelişmelerin devamı havacılığımızın eski yıllarını bekliyoruz
  • Pandemide patır patır herkes dökülürken, temsilcilerin neler yüzünden kapandığı malumkeni İGA dehşeti tüm havacılığı sallarken böyle güzel haberler çok mutlu ediyor. İnşallah havacılığın kazan kazan olduğunu başkaları da fark eder bir gün. Tebrik ediyorum. Güzel işler yaparlar inşallah. Atlas, Onur, Flyservis vs vs derken sektörümüzde artık mafya gibi belli başlı şirketlerin domine ettiği günlerin sona ermesi dileğindeyim. İnşşllah bu tekelleşme son bularak eski güzel günlerimize döneceğiz. Bravo Easy Grup
  • hayırlı olsun geç bile kalınmıştı

Easy Group şirketleri çatısı altında hizmete başlayan Easy Avia markası 11 Ekim itibarıyla Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nden Havalimanı Yer Hizmetleri C grubu Temsil Ruhsatını alarak beş farklı meydanda faaliyetlerine hız verecek.

1999 Yılından bu yana acente sektöründe görev alan Onur Gökhan Hakvar tarafından Hakvar Turizm LTD. ŞTİ. ticari adı ile ilk kez Şişli’de şehir ofisi olarak faaliyetlerine başlayan Easy Ticket and Travel markası, 2016 yılında ilk havalimanı ofisini ise Atatürk Havalimanında açarak turizm sektöründe adından söz ettirmeye başladı. 2019 Mart ayında SAW ofisi, yine aynı yılın Nisan ayında İST ofis ve Kasım ayında ESB ofislerini açtı.

Hızla büyüyen ve genişleyen istasyonlarında halen Easy Avia markası ile C grubu ruhsatı alarak çalışmalarına hız kazandırmış; sektördeki tarifeli, charter, cargo ve özel uçak firmaları ile görüşmelerine devam etmektedir. Sahip olduğu ruhsat sayesinde havayollarının tüm temsil süreçleri ve taleplerini İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanları başta olmak üzere yer aldıkları tüm istasyonlarda karşılamak ile yetkilendirildi.

Şu an faaliyetlerine 5 farklı meydanda 16 ofis olarak devam etmekte olan Easy Ticket and Travel markası pandemi döneminde pek çok havayolu ve satış acentesi ofis kapatma kararı almışken Şubat ayında açılan 2 adet BJV, 2 Adet ADB ofisleri ile 5 meydanda yerini alarak hizmetlerine devam ediyor.

Easy Group şirketleri olarak her bir hizmet kolunu ayrı ayrı markalaştırarak kalitesini artıran ve entegre hizmet algısı ile Easy Ticket and Travel, Easy Avia, Easy Go, Easy Visa markalarını bütün olarak hizmete sunan firma, gelecekte havacılık anlamında çok büyük projelerde yer alacaklarını bildirdi. Halen büyük bayrak taşıyıcıları başta olmak üzere birden çok firma ile sözleşme aşamasında olduklarını ifade eden firma yetkilileri, pandemi sürecinde havayollarının taleplerini ve ihtiyaçlarını çok daha iyi anladıklarını ve krizi bir kazan-kazan fırsatına çevirdiklerini bildirdi.

DHMİ'den ruhsatı aldı faaliyetlere başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

İşçi ~ 1 ay önce
Thy yer hizmetleri de tgs den alabilirmi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aviator_kaya ~ 1 ay önce
Pandemi ve sonrası dönemde böyle haberler okumak Türk havacılığı adına mutluluk verici. Umarım havacılığın yeniden canlanması adına bir kıvılcım olur bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haber ~ 1 ay önce
Bravo çok güzel bir haber havacılık camiası güzel günler görecek inşallah. İmzada Canan Hanımı görünce şaşırdım. Havacılıkta çok güzel işler yapmış pırıl pırıl bir genç kadın. Gururlandık böyle işlerin gelişmelerin devamı havacılığımızın eski yıllarını bekliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şükür ~ 1 ay önce
Pandemide patır patır herkes dökülürken, temsilcilerin neler yüzünden kapandığı malumkeni İGA dehşeti tüm havacılığı sallarken böyle güzel haberler çok mutlu ediyor. İnşallah havacılığın kazan kazan olduğunu başkaları da fark eder bir gün. Tebrik ediyorum. Güzel işler yaparlar inşallah. Atlas, Onur, Flyservis vs vs derken sektörümüzde artık mafya gibi belli başlı şirketlerin domine ettiği günlerin sona ermesi dileğindeyim. İnşşllah bu tekelleşme son bularak eski güzel günlerimize döneceğiz. Bravo Easy Grup

Yanıtla

Kalan karakter 1000
birisi ~ 1 ay önce
hayırlı olsun geç bile kalınmıştı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000