20 Ocak 2020, Pazartesi 15:20:59

Denizli uçak, helikopter ve drone parçalarının üretimine talip

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, şehirde uçak, helikopter ve drone parçalarının üretiminin yapılabileceğini söyledi.
  • Komediyenler: gozleri 5 milyonda.
  • Paü ile işbirliğini geliştirilip yapılabilir
  • konyalılar varken o palavra sırası size zor gecer:)
  • Denizlili işverenler önce çalışanlarına ödemelerini tam ve yasal ve zamanında yapsınlar.Çift defter tutmayı bırakıp tek yasal defter tutsunlar ondan sonra ulusal savunma ihalelerine girsinler.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, “Denizli’de Teknik Tekstile Dönüşüm” projesi ile uçak, helikopter, drone, yat, araba ve kayak takımı parçaları elde edeceklerini ayrıca fonksiyonel kumaş elde etmeye ve plazma teknolojisine yönelik uygulamalar yaparak ‘portatif üretim’ yapılabileceğini belirtti.

Erdoğan, ‘2019 Yılı Değerlendirme ve 2020 Yılı Hedefleri’ konulu toplantı gerçekleştirdi. DTO’da yapılan toplantıda konuşan Başkan Erdoğan, önce 2019 yılında yaptıkları çalışmaları aktardı. 

Projenin Avrupa Birliği’nden 5 milyon euro hibe aldığını hatırlatan Başkan Erdoğan, "Denizli tarihinde bir ilke imza attık. Hibe miktarı ve içerik bakımından şehrimizde bir ilk olan projemizi, başlama aşamasına kadar getirdik. Denizli Organize Sanayi Bölgemizde bin metrekare kapalı yerimizi temin ettik. İsteyen, yenilikçi ürünler için burada çalışıp, prototip ürün yani numune üretebilecek. Bunun için gerekli modern bir makine parkı oluşturacağız. Ekibimiz İhale ve makine alım hazırlıklarına başladı. Bu merkezde, uçak, helikopter, drone, yat, araba ve kayak takımı parçaları elde edilebilecek" diye konuştu.

Denizli uçak, helikopter ve drone parçalarının üretimine talip

Facebook Yorum

Yorumlar

Haranli ~ 1 ay önce
Komediyenler: gozleri 5 milyonda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 1 ay önce
Paü ile işbirliğini geliştirilip yapılabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 1 ay önce
konyalılar varken o palavra sırası size zor gecer:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mustafa ~ 1 ay önce
Denizlili işverenler önce çalışanlarına ödemelerini tam ve yasal ve zamanında yapsınlar.Çift defter tutmayı bırakıp tek yasal defter tutsunlar ondan sonra ulusal savunma ihalelerine girsinler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000