14 Eylül 2020, Pazartesi 13:00:11

Corendon Yaz 2021 Etnik Uçuş Programını Genişletti

Her geçen gün Avrupa’dan Anadolu şehirlerine yaptığı direkt uçuşları arttırarak yurtdışında yaşayan vatandaşlara daha fazla alternatif sunan Corendon Airlines, yaz 2021 sezonunun etnik uçuş programını açıkladı.
  • Dunyanin en iyi havayolu sirketi. En kurumsal, ucucu ekibine en cok saygi gosteren departmanlarla bezenmis, ekiplerinin uniformasindan yemegine hep en son kalite tercihler yapan muhtesem sirket.
  • Düsseldorf veya köln den direk konyaya karşılıklı uçuş istiyoruz
  • Etnik uçuş ağı ne ola ki?
  • Karlı operasyon yapması lazım anadoluya pegasus ve sunexpress yıllardır ucuyor thy anadolujet ile anadoluya avrupadan ucuslara basladı. Corendon boyle rekabetcı pıyasaya neden gırdı ? Acaba kıs sezonu gelır saglayamayacagı ıcın olabılırmım, genelde gurbetcıler avrupadakı acentalardan alırlar bıletlerı acentalardan kısın gelır saglamak ıcın bu kafar fazla ucusla anadoluya gırmısler gıbı, en kotu gelırı saglarım yaz sezonu ben yapmazsam yolcuları sunex pegasus anadolujete paslarım dye dusunuyor umarım sırketın devamlılıgı olur
  • Ezs den Corendon yurtdışı seferi istiyoruz.

Her geçen gün Avrupa’dan Anadolu şehirlerine yaptığı direkt uçuşları arttırarak yurtdışında yaşayan vatandaşlara daha fazla alternatif sunan Corendon Airlines, yaz 2021 sezonunun etnik uçuş programını açıkladı. Tüm dünyayı etkisi altına alarak turizm ve havacılık sektörlerini önemli derecede etkileyen pandemi sürecine rağmen uçuş ağını büyütmeye devam eden Corendon Airlines, yaz 2021 sezonunda Avrupa’nın yanı sıra Anadolu’daki uçuş noktası sayısını da arttıracak. 

Pandemi sebebiyle 2020 sezonunda turistik uçuşlara olan talebin azalmış olmasına rağmen yurtdışında yaşayan vatandaşların memlekete seyahat etmekten vazgeçmediğini belirten Corendon Airlines Ticaret Direktörü Mine Aslan, bu sebeple 2021 sezonunda bu hatlardaki uçuş sayısını ve alternatiflerini genişlettiklerini belirtti.

Mine Aslan, “2021’de Avrupa’da uçak konumlandırdığımız meydan sayısını 6’ya çıkarıyoruz. Bu merkezlerden Anadolu’ya yoğun bir şekilde uçarken Anadolu’daki merkezlerimiz Antalya, Bodrum, İzmir ve Kayseri’deki uçaklarımız ile de bu uçuşları destekleyeceğiz.” şeklinde konuştu.“Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın yüksek ilgi gösterdiği Zonguldak meydanına Köln, Münster ve Düsseldorf’tan yoğun bir program hazırladık. Yine 2020’de başladığımız Belçika ve Hollanda çıkışlı etnik uçuş ağımızı da güçlendirerek bu ülkelerdeki vatandaşlarımızın talebine de cevap vermeyi amaçlıyoruz.” diyerek hedeflerini açıklayan Aslan, “Almanya, Avusturya, İsviçre, Hollanda ve Belçika’dan Anadolu’nun 16 şehrine düzenleyeceğimiz seferlerle 2021 sezonunda etnik pazara sunduğumuz koltuk sayısını 1 milyona çıkarıyoruz.” dedi.

“Biletiniz Güvende” Kampanyası 2021 Yaz Sezonu Satışlarında da Devam Ediyor!

Corendon Airlines sezon başından beri uyguladığı “Biletiniz Güvende” kampanyasının süresini uzatarak misafirlerine esnek rezervasyon imkanı sağlamaya devam ediyor.

Corendon Airlines’dan 31 Ekim 2020’ye kadar bilet alan yolcular, uçuşlarını 31 Ekim 2021 tarihine kadar erteleyebilme ve biletlerini istedikleri destinasyona değiştirebilme imkanına sahip oluyor.

CORENDON'UN 2021 YAZ ETNİK UÇUŞ PROGRAMINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Corendon Yaz 2021 Etnik Uçuş Programını Genişletti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

The Best Company ~ 6 gün önce
Dunyanin en iyi havayolu sirketi. En kurumsal, ucucu ekibine en cok saygi gosteren departmanlarla bezenmis, ekiplerinin uniformasindan yemegine hep en son kalite tercihler yapan muhtesem sirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Marzi konyalılar adına ~ 7 gün önce
Düsseldorf veya köln den direk konyaya karşılıklı uçuş istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Etcik ~ 7 gün önce
Etnik uçuş ağı ne ola ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Korendon ~ 7 gün önce
Karlı operasyon yapması lazım anadoluya pegasus ve sunexpress yıllardır ucuyor thy anadolujet ile anadoluya avrupadan ucuslara basladı. Corendon boyle rekabetcı pıyasaya neden gırdı ? Acaba kıs sezonu gelır saglayamayacagı ıcın olabılırmım, genelde gurbetcıler avrupadakı acentalardan alırlar bıletlerı acentalardan kısın gelır saglamak ıcın bu kafar fazla ucusla anadoluya gırmısler gıbı, en kotu gelırı saglarım yaz sezonu ben yapmazsam yolcuları sunex pegasus anadolujete paslarım dye dusunuyor umarım sırketın devamlılıgı olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ricacı ~ 7 gün önce
Ezs den Corendon yurtdışı seferi istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 7 gün önce
Hemen ayarlıyorum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000