10 Temmuz 2016, Pazar 09:27:08

"Charter uçuşlar Ağustos başına sarkabilir"

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, "Rusya'dan Türkiye'ye charter uçuşlar Temmuz sonu, Ağustos başına doğru organize edilebilir." diye ifade etti.
  • önüne gelene eyy de sonra süt dökmüş kedi gibi bekle ! adamı böyle yaparlar işte !
  • aloooooo putin bak özür diledik elini öptük abartma!!!! yolla rus hatunları:)
  • Antalyada 300 otel kapalı. Ruslar yarattıkları hasarın keyfini sürmeden bırakmaz. Bu seneyi unutun. Suriyeyi kana bulamanın bedelini ödetecekler bu hükümete.
  • Fettah terleyecek? Kadriye yeni hotel açtı. Expo terleyecek? Türel paraları götürdü. Abey Schenk kalkacak? Ben almanyaya gidiyom.
  • resmen bizimle oynuyorlar ayıptır:(

Gavarit Maskva radyosuna konuşan Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, "Bence, Temmuz ayı sonu, Ağustos ayı başına doğru charter uçuşlar organize edilmiş olur. Uçuşların tekrar başlamasının ardından Türkiye'de haftalık tatil fiyatlarında yüzde 20 oranında düşüşler olabilir. Şu anda haftalık 45 bin ruble. (700 dolar)" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Rus basınında yer alan haberlere göre, Kasım 2015'ten sonra Türkiye-Rusya arasında ilk charter seferleri 7 Temmuz'da başlayacaktı. Ancak 7 Temmuz'da St. Petersburg'dan Antalya'ya planlanan ilk charter seferinin iptal edildiği haberi geldi. İddiaya göre tur satan Anex Tour ve havayolu şirketi KATEKAVIA, Rusya Sivil Havacılık Kurumu'ndan (Rosaviatsiya) gerekli izinleri almadıkları için uçuş iptal edildi.

Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadi Dvorkoviç de Türkiye’ye charter uçuşları başlatacak olan hükümet kararnamesinin Temmuz ayı sonunda imzalanabileceğini belirtmişti. (Haberrus)

"Charter uçuşlar Ağustos başına sarkabilir"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

! ~ 4 yıl önce
önüne gelene eyy de sonra süt dökmüş kedi gibi bekle ! adamı böyle yaparlar işte !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:) ~ 4 yıl önce
eyyyy sisi eyyyy esed:)
offfff ~ 4 yıl önce
aloooooo putin bak özür diledik elini öptük abartma!!!! yolla rus hatunları:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aya uçan pilot ~ 4 yıl önce
Antalyada 300 otel kapalı. Ruslar yarattıkları hasarın keyfini sürmeden bırakmaz. Bu seneyi unutun. Suriyeyi kana bulamanın bedelini ödetecekler bu hükümete.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatan haini ~ 4 yıl önce
Hangi hükümet suriyeyi kana bulamış, ve bunun konuyla ne ilgisi var? Nefretiniz vatan sizi vatan haini yapmış.
abey ~ 4 yıl önce
Fettah terleyecek? Kadriye yeni hotel açtı. Expo terleyecek? Türel paraları götürdü. Abey Schenk kalkacak? Ben almanyaya gidiyom.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oyna ~ 4 yıl önce
resmen bizimle oynuyorlar ayıptır:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Wers ~ 4 yıl önce
Bu işler THY na yarıyor turizm e yaramıyor

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000