22 Nisan 2009, Çarşamba 11:53:20

BU GECE UÇACAKSINIZ

Sanal Havacıların tutkusu olan program ‘Hadi Uçalım’ bu akşam saat 22:00’de canlı yayında Airport TV’de…
  • sizin programlarınızı devamlı izliyorum ama gerçek simulatör uçuşlarında kameraman devamlı avionikleri gösteriyor.uçağın kokpit camından dışarını göstermiyor. Pisti ve dışarıyı rahat göremiyoruz. uçtuğumuz belli olmuyor. Kameramana söyleyin biraz da kokpitten dışarının görünüşünü göstersin.
  • Arkadaşlar airport tv'nin Çelebi ile bir alakası var mı? Kanalın logosu Çelebi'nin logosuyla bir çağrışım yaptı bende.
  • Kıymetli Erim Funda Ağabey sayesinde camiamız cok farklı çevrelerde cok farklı insanlar tarafından tanındı.Dahada önemlisi harika bir şekilde tanıtıldı. Sanal Havacılık konulu bir program bundan daha kaliteli ve keyifli nasıl olabilirdi bilmiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim
  • yani yaptığınız iş değil sn Erim Funda kardeş, bu yaştan sonra beni pilot yapacaksınız, üstelik digitürk te niye hala yoksunuz, bir odaya bir salona gidip gelmekten helak oldum:-) şakası bile güzel bence, kanaldaki herkese başarılar diliyorum...
  • airport tv'nin en güzel programı... ben erzumda oturan bir seyirciyim. sanal havacılıka bu sayede ısındım. erim funda abi sayesinde bir çok şey öğrendim.
  • Erim Bey ile gecenlerde THYVA nin Ödül töreninde tanistim . Kendisi sanal havacilik adina Türkiye de bir cok kisiye ucamanin ne oldugunu tadtir di . Hadi Ucalim sayesinde bir cok genc Havacilik meslegine özendi . Kutlarim , ve daha da basarili olmasini temenni ederim. (kendim de yilin caylagi ödülünü aldim ) :-))
  • KAÇIRMAYACAĞIM HEMDE ERKEN VERİYORLAR ÖNCEDEN 23.00 DAYDI

Havacılık tutkunlarının kısa sürede vazgeçilmezi olan Hadi Uçalım bu akşam Erim Funda'nın sunumuyla Airport TV'de canlı olarak ekranlara gelecek.

Sanal Havacılık ile ilgili bilmek istediğiniz her şey , sanal havacılık dünyasından haberler, stüdyo konukları ve sizlerin katılımıyla Hadi Uçalım’da olacak

Hadi Uçalım özel programına telefonla katılabilecek, aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabileceksiniz.

Telefonla canlı yayına katılacak seyircileri, IFTC İstanbul'da uçuş heyecanı, uçak bileti ve küçük sürprizler bekliyor.

Bu akşam saat 22:00'de Hadi Uçalım'ı kaçırmayın.

BU GECE UÇACAKSINIZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
sizin programlarınızı devamlı izliyorum ama gerçek simulatör uçuşlarında kameraman devamlı avionikleri gösteriyor.uçağın kokpit camından dışarını göstermiyor. Pisti ve dışarıyı rahat göremiyoruz. uçtuğumuz belli olmuyor. Kameramana söyleyin biraz da kokpitten dışarının görünüşünü göstersin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar airport tv'nin Çelebi ile bir alakası var mı? Kanalın logosu Çelebi'nin logosuyla bir çağrışım yaptı bende.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Kıymetli Erim Funda Ağabey sayesinde camiamız cok farklı çevrelerde cok farklı insanlar tarafından tanındı.Dahada önemlisi harika bir şekilde tanıtıldı. Sanal Havacılık konulu bir program bundan daha kaliteli ve keyifli nasıl olabilirdi bilmiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yani yaptığınız iş değil sn Erim Funda kardeş, bu yaştan sonra beni pilot yapacaksınız, üstelik digitürk te niye hala yoksunuz, bir odaya bir salona gidip gelmekten helak oldum:-) şakası bile güzel bence, kanaldaki herkese başarılar diliyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
airport tv'nin en güzel programı... ben erzumda oturan bir seyirciyim. sanal havacılıka bu sayede ısındım. erim funda abi sayesinde bir çok şey öğrendim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Erim Bey ile gecenlerde THYVA nin Ödül töreninde tanistim . Kendisi sanal havacilik adina Türkiye de bir cok kisiye ucamanin ne oldugunu tadtir di . Hadi Ucalim sayesinde bir cok genc Havacilik meslegine özendi . Kutlarim , ve daha da basarili olmasini temenni ederim. (kendim de yilin caylagi ödülünü aldim ) :-))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
KAÇIRMAYACAĞIM HEMDE ERKEN VERİYORLAR ÖNCEDEN 23.00 DAYDI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000