07 Haziran 2017, Çarşamba 09:37:28

Borajet artık orada faaliyet gösterecek!

Yeniden yapılanma sürecine giren Borajet, genel müdürlük faaliyetlerini yürüttüğü adresini değiştirdi.
  • ÜZÜLMEYİN. YENİ BİR HAVAYOLU İLE GERİ DÖNECEĞİZ.
  • ATR 72'lerden vazgeçmemeliydi Borajet. O uçakların değerini halka anlatabilmeliydi... Bi bölgesel havayolumuz vardı o da yok artık...
  • Tazminatlar nooldu sayin borajet? Görevimizi yaptik sonuna kadar. Teslim ettik ayrildik adam gibi. Simdi gözümüz tazminatlarda?
  • Ee tokat ne olacak simdi. Neyse tokat sarmasi oynarlar artik.
  • E kapısı otopark sorunu cözülsün artık bence yeter insanların cektigi eziyet
  • Borajet den biletli yolcularin sorunu THY ile cozuldu. Fakat ucusu iptal edilip bileti aciga alinan yolcular madur. Telefonlara zor da olsa ulasilinca cikan kisiler mayis sonu dendi, sonra haziran basi, simdi de temmuz deniyor. Bu insanlarla dalga mi geziyorsunuz. Lutfen bu konuyla da ilgilenin sayin yonetim.
  • Tam bir komedi baska hicbirsey degil. Kavacik'a tasinacakti gelen mailde. Hangara tasinmasi çok komik ve vahim. Borajet tamamen battinve bir daha uçmayacak. Bu arada tazminatlardan da ses yok. Sirket maillerini kapattilar. Kimse bir açiklama yapmiyor. Çikis hesaplarimiz verilmedi. Nasil bir zihniyet nasil bir rahatlik anlamiyorum. Ne gerek var insanlari süründürmeye. Verin milletin alacaklarini artik. Airport haberden rica ediyorum. Bu konu hakkinda biri aciklama yapsin. SBK konusuyodu simdi oda sustu.
  • 31.03.17 de iptal edilen seferimin bedeli hala ödenmedi. Defalarca aradım sordum bugün yarın ödeyeceğiz diyerek üstüne yattılar. Yazıklar olsun.
  • Gelin gelin otopark da boş yer vardı. Arabalar üst üste bir siz eksiktiniz. Airport bir ara ( E ) kapısına gelin otopark rezilligini görün düzenleme yapıyor DHMİ koca otopark da 2 kişi düzenleme çalışması yapıyor 1 ay oldu rezillik başka birşey değil.
  • 13 ucaklik bir Embraer filosu vardi bu ucaklar nerede haber yapar misiniz Airporthaber? Artik aklimiz karisti bu ucaklara ne oldu, hangileri parca bekliyor, hangileri hacizli?

Borajet Havayolları, genel müdürlük faaliyetlerini yürüttüğü adresini değiştirdi. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde faaliyet gösteren şirket, bundan böyle faaliyetlerini Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'nde bulunan hangar binasında gerçekleştirecek.

24 Nisan 2017 tarihinden bu yana uçuşlarını askıya alan ve yalnızca daha önceden satışı yapılan biletli yolcularına hizmet veren Borajet tarafından yapılan açıklamada, "Borajet Havayolları SBK Holding bünyesine devredilmesinin ardından dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak İstanbul 3. Havalimanı'na çok daha güçlü olarak hizmet verme hazırlığını sürdürmektedir" denilmişti.

Borajet Havayolları, Türkiye'nin ilk ve tek bölgesel havayolu şirketi olarak tarihe geçmişti.

Borajet artık orada faaliyet gösterecek!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

FA ~ 5 yıl önce
ÜZÜLMEYİN. YENİ BİR HAVAYOLU İLE GERİ DÖNECEĞİZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
flyby ~ 5 yıl önce
ATR 72'lerden vazgeçmemeliydi Borajet. O uçakların değerini halka anlatabilmeliydi... Bi bölgesel havayolumuz vardı o da yok artık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tazminatlar ~ 5 yıl önce
Tazminatlar nooldu sayin borajet? Görevimizi yaptik sonuna kadar. Teslim ettik ayrildik adam gibi. Simdi gözümüz tazminatlarda?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydaa ~ 5 yıl önce
Ee tokat ne olacak simdi. Neyse tokat sarmasi oynarlar artik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkan ~ 5 yıl önce
E kapısı otopark sorunu cözülsün artık bence yeter insanların cektigi eziyet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HS ~ 5 yıl önce
Özgür senmisin ?
Baris celik ~ 5 yıl önce
Borajet den biletli yolcularin sorunu THY ile cozuldu. Fakat ucusu iptal edilip bileti aciga alinan yolcular madur. Telefonlara zor da olsa ulasilinca cikan kisiler mayis sonu dendi, sonra haziran basi, simdi de temmuz deniyor. Bu insanlarla dalga mi geziyorsunuz. Lutfen bu konuyla da ilgilenin sayin yonetim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 5 yıl önce
Tam bir komedi baska hicbirsey degil. Kavacik'a tasinacakti gelen mailde. Hangara tasinmasi çok komik ve vahim. Borajet tamamen battinve bir daha uçmayacak. Bu arada tazminatlardan da ses yok. Sirket maillerini kapattilar. Kimse bir açiklama yapmiyor. Çikis hesaplarimiz verilmedi. Nasil bir zihniyet nasil bir rahatlik anlamiyorum. Ne gerek var insanlari süründürmeye. Verin milletin alacaklarini artik. Airport haberden rica ediyorum. Bu konu hakkinda biri aciklama yapsin. SBK konusuyodu simdi oda sustu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir susun artık. ~ 5 yıl önce
Ma.. değ... Allah beyin vermiş kullanmasına bilene.....
Yolcu ~ 5 yıl önce
31.03.17 de iptal edilen seferimin bedeli hala ödenmedi. Defalarca aradım sordum bugün yarın ödeyeceğiz diyerek üstüne yattılar. Yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2 kişi ~ 5 yıl önce
beğenmedim demiş niyeki ? sizin paranıza el koysalarda yinemi umursamazdınız ?
PARK ~ 5 yıl önce
Gelin gelin otopark da boş yer vardı. Arabalar üst üste bir siz eksiktiniz. Airport bir ara ( E ) kapısına gelin otopark rezilligini görün düzenleme yapıyor DHMİ koca otopark da 2 kişi düzenleme çalışması yapıyor 1 ay oldu rezillik başka birşey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sierra ~ 5 yıl önce
Konu her nekadar Borajet isede size katılıyorum.Tambir işbilmezlik örneği malesef.Yarayı kangrene çevirdiler.
Nerede bu ucaklar? ~ 5 yıl önce
13 ucaklik bir Embraer filosu vardi bu ucaklar nerede haber yapar misiniz Airporthaber? Artik aklimiz karisti bu ucaklara ne oldu, hangileri parca bekliyor, hangileri hacizli?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F/O ~ 5 yıl önce
6 7 tanesi sawda thy tekniğin önünde yatıyor
fo ya ~ 5 yıl önce
yok 20 25 tanesi
Uçak ~ 5 yıl önce
Arkadaşım görmüyormusun ? Uçak muçak kalmadı , uçak sahipleri uçakları yurtdışına kaçırdı ... zamanında " Hollywood Smile " showmenler vardı.... Şirketi göre göre bile bile 40 milyon dolar zarara sokanlar .. ayak üstü canlı canlı Soygun gördünüz . Asıl burda yetkililere , devlet denetim edicek olan kurumlara , bakanlıklara YAZIKLAR olsun !!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000