29 Temmuz 2017, Cumartesi 09:43:58

Beşiktaş'a uçuş izni çıkmadı

İspanya kampında iki hazırlık maçını geride bırakan Beşiktaş, son sınavı olan Real Betis karşılaşması öncesi havalimanı sıkıntısı yaşıyor.
  • dingonun ahırı zannetiler orayıda. ama kurallar diplomasi vs türke ters gelen şeyler. katakulli yapmaya çalismislar son dk yememis ingiliz
  • Bu çakma filozof da iyice artist oldu başımıza
  • 130 km de karadan gidiverin kardeşim, uçakla mı doğdunuz?
  • Tebrik edip işten atması BJK imzalamadan araştıracaksın kardeş, sonra degil
  • Müsade etmiyorlarsa gitmeyin maç iptal olsun.
  • kaynakları kullanım....
  • Mesafe kisa ama kusura bakmayin yumurta kapiya gelince mi uyandiniz? Organizasyon yapilmis iki mac oynanmis bunlar diyor saha uzak. Hic bakmiyor mu organizatorden baskasi bu takvime onceden? Nerde oynayacaz nereye nasil gidecez? Her yerde ayniyiz. Neyse gecelim bunlari, çay içelim...
  • 130 km gidemiyorlar yani ? Yaziklar olsun insanliginiza

İspanya kampında iki hazırlık maçını geride bırakan Beşiktaş, son sınavı olan Real Betis karşılaşması öncesi havalimanı sıkıntısı yaşıyor.

Daha önceki Real Valladolid ve Las Palmas maçlarını, takım oteline yakın Marbella Stadı’nda oynayan Siyah-Beyazlı ekip, son maçını yarın hem takım oteline hem de Malaga Havalimanı’na uzak bir yerde yapacak.

DİPLOMATİK ENGEL

New Mirador Stadı’nda oynanacağı açıklanan maçtan sonra 130 kilometre kara yolculuğuyla Malaga Havalimanı’na gidecek olan Beşiktaş kafilesi bu yorucu seyahat için çözüm arayışına girdi. Teknik Direktör Şenol Güneş yakınlarda bir havalimanı aranmasını istedi. Bu istek üzerine harekete geçen kulüp yetkilileri Cebelitarık’ta bir havalimanı buldu. Karşılaşmanın da bu bölgeye yakın bir yerde oynanacak olması nedeniyle, Cebelitarık’tan uçmak isteyen Beşiktaş bu kez diplomatik engele takıldı.

İngiltere’nin sömürgesi altındaki Cebelitarık’taki havalimanını kullanmayı planlayan Beşiktaş Kulübü, zaman darlığı ve bürokrasi nedeniyle gerekli uçuş iznine ulaşamadı. Bu durum üzerine son maçı da Marbella Stadı’nda oynamak için harekete geçen Beşiktaş’ın imzalanan sözleşme nedeniyle bu girişimi de sonuçsuz kaldı.

SON BİR GÖRÜŞME DENENECEK

Real Betis ile New Mirador Stadı’nda oynayacak olan Beşiktaş, yine de karşılaşmanın Malaga Havalimanı’na daha yakın sahalardan birine alınması için bugün de bazı çalışmalar yapacak.

Son maçın oynanacağı bölge dışında, otel ve ilk iki maça ulaşım konusunda kampın çok iyi geçtiği öğrenilirken, kulüp yetkilileri, organizatörlerle son bir kez daha görüşecek.

Beşiktaş'a uçuş izni çıkmadı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

hayrullah ~ 2 yıl önce
dingonun ahırı zannetiler orayıda. ama kurallar diplomasi vs türke ters gelen şeyler. katakulli yapmaya çalismislar son dk yememis ingiliz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 2 yıl önce
Bu çakma filozof da iyice artist oldu başımıza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!!! ~ 2 yıl önce
130 km de karadan gidiverin kardeşim, uçakla mı doğdunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kulüb organizasyon sorumlusunu ~ 2 yıl önce
Tebrik edip işten atması BJK imzalamadan araştıracaksın kardeş, sonra degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asil ~ 2 yıl önce
Müsade etmiyorlarsa gitmeyin maç iptal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
evren ~ 2 yıl önce
kaynakları kullanım....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mesafe kisa ama ~ 2 yıl önce
Mesafe kisa ama kusura bakmayin yumurta kapiya gelince mi uyandiniz? Organizasyon yapilmis iki mac oynanmis bunlar diyor saha uzak. Hic bakmiyor mu organizatorden baskasi bu takvime onceden? Nerde oynayacaz nereye nasil gidecez? Her yerde ayniyiz. Neyse gecelim bunlari, çay içelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
130 km gidemiyorlar yani ? Yaziklar olsun insanliginiza

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insanlikla ~ 2 yıl önce
Ne alaka?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000