06 Mart 2017, Pazartesi 09:36:33

Bayraktar TB2 İHA'lar Jandarmaya teslim edildi

Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığına 6 adet Bayraktar TB2 İHA'larının teslim edildiğini duyurdu.
  • dugun taki torenindeki son akraba geliyor.. veee kayinpederden damada bir bakanlik ve yagli balli ihaleler ..salon alkistan cildiriyor!!! boyle kayinpeder herkese lazim..
  • Emeği geçenlere teşekkür...Tecrübe kazanıldıkça daha güzel şeyler çıkacak ... Daha çok üretılir inşallah...
  • En azından motorun yabancı olduğu bilindiği halde yüzde yüz yerli üretim nasıl yazabiliyorsunuz. İşimiz gücümüz politika. İHA üretimi daha da gelişecek ve ülkemiz için iyi olacak muhakkak. Terörle mücadelede azimle devam etmekten başka yolumuz yok.
  • Birincisi 100% yerli değil, 50% daha doğru olurdu. Burada Vestel'in güzel iha'sı var ama zihniyet uzak olduğundan damada yaradı yalnız ah yerde kalmaz...
  • damadın şirketi köşeyi dönmüştür herhalde ama yetmez daha çok iş verilsin daha çok zengin olsunlar !
  • bu ucaklar kac kisilik, yurt icimi yurt disimi calisacak?
  • Milli gururumuzdur. Allah yardımcıları olsun ekipte kilerin emek verenlerin.
  • Bayraktar isin basindan beri (yani eniste olmadan cok daha evvel) sapitmadan, yaptigi isi fazla boburlenmeden gorucuye cikaran, kucuk ama caliskan kadrolu, mutevazi bir kurum olarak halka gosteriyor kendini. O sebeple saygiyla izliyorum yaptiklarini. Bir de Anka'ya bakiyorum, Hollywood filmi ceker gibi ballandira ballandira boburlene boburlene bir hal oldular. Sonuc yok. Biraz ders alsalardi su Bayraktar'dan ulke kazanacakti, hepimiz kazanacaktik ama nerdeeee.. Zaten artik TAI de oldu Turk Hava Yollari 2! :) gecmisler olsun.

Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığına 6 adet Bayraktar TB2 İHA'larının teslim edildiğini duyurdu. Harp başlıklı füzelerle gerçekleştirilen ilk atışlarından bu yana terörle mücadeleye önemli bir katkı sağlayan Bayraktar TB2 İHA'ları, Baykar tarafından 'yüzde yüz yerli' olarak imal ediliyor.

Milli Savunma Bakanlığı Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Jandarma Genel Komutanlığına 6 adet Bayraktar TB2 İHA'larının teslim edildiğini duyurdu. Elazığ'a konuşlanan 6 adet Bayraktar TB2 İHA'sının 2 adedi silah atma kabiliyetine sahip olduğu açıklandı.

 

Bayraktar TB2 İHA'lar Jandarmaya teslim edildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

ztk ~ 5 yıl önce
dugun taki torenindeki son akraba geliyor.. veee kayinpederden damada bir bakanlik ve yagli balli ihaleler ..salon alkistan cildiriyor!!! boyle kayinpeder herkese lazim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emek.. ~ 5 yıl önce
Emeği geçenlere teşekkür...Tecrübe kazanıldıkça daha güzel şeyler çıkacak ... Daha çok üretılir inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dürüstlük ~ 5 yıl önce
En azından motorun yabancı olduğu bilindiği halde yüzde yüz yerli üretim nasıl yazabiliyorsunuz. İşimiz gücümüz politika. İHA üretimi daha da gelişecek ve ülkemiz için iyi olacak muhakkak. Terörle mücadelede azimle devam etmekten başka yolumuz yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oldu tamam ~ 5 yıl önce
hadi mutlu ol %87.2128273621 üzeri 24 yerli uçak bu. teee Allaaammm yaaaaa
Hak yeme ~ 5 yıl önce
Birincisi 100% yerli değil, 50% daha doğru olurdu. Burada Vestel'in güzel iha'sı var ama zihniyet uzak olduğundan damada yaradı yalnız ah yerde kalmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsrt ~ 5 yıl önce
Paranın ülke içinde kaldığını düşün.
Bmx ~ 5 yıl önce
Bilgi sahibi olmadan konuşuyorsunuz Vestelin sahibi de Hükumete yakındır iyicene araştırın. Baykar makine ne zaman bu işe girmiş bir bakın o zaman damat mıymış. 2000 Yılında bu işe girdiler askerlerle beraber geliştirdiler sahada mini elden atan ihalarla başladılar sermaye yetmeyince kale kalıbı ortak aldılar.Motor hariç diğer her şey yerli gururla nacağımız böyle bir ürüne illa bir kulp bulacaksınız.Yapan kim olursa olsun ben gurur duyarım askerler sabah akşam dua ediyor dağın tepesine asker göndermek zorunda kalmıyorlar gelen görüntülerde anlık. israil Heronları gibi değil. Gelelim vestele vestel bazı yeterlilik testlerini geçemediği için askerler tarafından kabul edilmedi.1-2 tane kullanılan var ama testlerin üzerinde çalışıyorlar eğer geçerse sipariş verilecek yerli kim yaparsa devlet alacak almamazlık yapamaz arı gibi havada siha olması teröristler üzerinde baskı yapıyor.Mağaradan kafa çıkaramıyorlar bu nedenle yorum yazmak için yazmayın okuyun önerim https://tyrannosurusrex.wordpress.com/about/
hhh ~ 5 yıl önce
evet önerini okudum çok faydalı bilgiler var, sizde okuyun... https://twitter.com/TRex_SSS/status/823558002653483009
oh ne güzel ~ 5 yıl önce
damadın şirketi köşeyi dönmüştür herhalde ama yetmez daha çok iş verilsin daha çok zengin olsunlar !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 5 yıl önce
Keşke önceki damatlar, yeğenler, gelinler, torunlar, bacanaklar, kayınçolar da böyle şeyler yapabilselerdi de bizler hasetimizden çatlasaydık...
Patriot ~ 5 yıl önce
Senin derdini anlayabiliyorum.milli olan herseye karşı durursunuz. Sana kalsa 5 6 katı fiyatla İsrail den almalıyız. Hem görüntü ilk önce tel Aviv ve kandil den izlense bile senin için önemli değil.
bak seen ~ 5 yıl önce
adam ol sende yap belki hısımları vasıtası ile aileye damat olarak girersin ama önce laf yerine iş üreteceksin tamam mı şekerim
Beşer ~ 5 yıl önce
Sen de böyle yararlı işler yap sen de damadın da zengin olsun.
aslan damat ~ 5 yıl önce
damadın da herkesi kendileri gibi çıkarcı sanan amma yalakası varmış...
patriot'a ~ 5 yıl önce
daha geçenlerde ağabaların israil'den şehit ettikleri insanlarımız için 20 milyon dolar tazminat aldı,haklarında açılan davayı düşürdü! sen israil'e önce eyy deyip sonra peşlerinden ayrılmayan,onlardan tohum,silah alanlara laf söyle!
temzi ~ 5 yıl önce
bu ucaklar kac kisilik, yurt icimi yurt disimi calisacak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
üç kişilik ~ 5 yıl önce
kardeş bu uçaklar üç kişilik. alttan her bir yolcu tekere asılarak uçuyor. kaptan da burun lastiğine asılıyor
Sana birsey derdim de... ~ 5 yıl önce
Zaman kaybı...
Kafalar ~ 5 yıl önce
Yurt içi yurt dışı ve aynı zamanda galaksi içi galaksi dışı çalışma yeteneğine sahip. Yaklaşık 50 ışık yılı mesafeden de hedefi tam isabet vurma kabiliyeti varmış. Helal olsun
Saf ~ 5 yıl önce
Troll bile yapamıyorsun! Sınıfta kaldın otur gerizekalı ;)
1 kisilik ~ 5 yıl önce
1 kisilik icin yapildi hatta senin icin yapildi sen keyfine bak diye istedik iyi oldu ya?
Gurur ~ 5 yıl önce
Milli gururumuzdur. Allah yardımcıları olsun ekipte kilerin emek verenlerin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Milli ~ 5 yıl önce
Arkadaşlar çamur atmayın..bu teknoloji yeni başladı 5 sene kalmaz daha gelişmişlerini göreceğiz..yetkinliklerimizi geliştiriyoruz..köstek olmayın destek olun..eğer vatanınızı seviyorsanız..
Halkin gozuyle ~ 5 yıl önce
Bayraktar isin basindan beri (yani eniste olmadan cok daha evvel) sapitmadan, yaptigi isi fazla boburlenmeden gorucuye cikaran, kucuk ama caliskan kadrolu, mutevazi bir kurum olarak halka gosteriyor kendini. O sebeple saygiyla izliyorum yaptiklarini. Bir de Anka'ya bakiyorum, Hollywood filmi ceker gibi ballandira ballandira boburlene boburlene bir hal oldular. Sonuc yok. Biraz ders alsalardi su Bayraktar'dan ulke kazanacakti, hepimiz kazanacaktik ama nerdeeee.. Zaten artik TAI de oldu Turk Hava Yollari 2! :) gecmisler olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000