01 Ağustos 2020, Cumartesi 08:45:05

Başkenti sıcak hava balonu ile seyrettiler

Başkent’te, bayramın ilk gününde Ankaralılar sıcak hava balonu ile heyecan dolu anlar yaşadı.
  • Bu işlerle uğraşsın diye kurulmuş bir THK var, kurulalı neredeyse bir asır oldu. Albaylar, generaller, başcavuşlar tarafından soyulup soğana çevrildi. Eh şimdi balonculuk işi Keçiören Belediyesine kalmış. Keşke F16ları da Keçiören Belediyesi uçursaydı, en azından Ege Adaları'nda hakimiyeti kaybetmezdik. Yazıklar olsun diyorum, başka bir şey diyemiyorum. Kente ilk defa balon gelmiş, sevineyim mi ben şimdi buna? Sene 2020.

Başkent’te, bayramın ilk gününde Ankaralılar sıcak hava balonu ile heyecan dolu anlar yaşadı.

Keçiören Belediyesi bayramın birinci gününde Ankara’da bir ilke imza atarak “Uçmaya hazır mısın Ankara?” etkinliğinde vatandaşları sıcak hava balonu ile buluşturdu. Eğlencenin doruğa çıkarken, Ankaralılar sıcak hava balonu gezisiyle yepyeni bir heyecan yaşadı. Etkinliğin açılış konuşmasında Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Burada bir ilki gerçekleştiriyoruz. Balon Ürgüp’te, Göreme’de ve bazı yerlerde var. Ama şehre ve kente ilk defa balon geldi” ifadelerini kullandı.

Başkan Altınok kürsüde konuşma yaptığı sırada bir anda sahneye giren torunları Zeynep Türkiz Altınok ve Turgut Altınok mikrofonu alıp kaçarak tebessüme neden oldu.

Adrenalin tutkunlarına Ankara ve Keçiören’i havadan seyretme imkanı sunan etkinlikte ilk uçuşu Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok gerçekleştirdi. Balonda son kalkış 30 Ağustos günü yapılacak.Başkenti sıcak hava balonu ile seyrettiler

Facebook Yorum

Yorumlar

Asırlık çınar ~ 2 ay önce
Bu işlerle uğraşsın diye kurulmuş bir THK var, kurulalı neredeyse bir asır oldu. Albaylar, generaller, başcavuşlar tarafından soyulup soğana çevrildi. Eh şimdi balonculuk işi Keçiören Belediyesine kalmış. Keşke F16ları da Keçiören Belediyesi uçursaydı, en azından Ege Adaları'nda hakimiyeti kaybetmezdik. Yazıklar olsun diyorum, başka bir şey diyemiyorum. Kente ilk defa balon gelmiş, sevineyim mi ben şimdi buna? Sene 2020.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vfr uçuş yasağı ~ 2 ay önce
Ankara’da VFR Uçuş yasağı var. Nasıl izin almışlar ki?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000