26 Şubat 2020, Çarşamba 11:59:46

Barbaros Şansal; 'Elimde bir kandil adalet arıyorum'

Atatürk Havalimanı’nda “b boğul Türkiye” sözleri nedeniyle gözaltına alınacağı esnada darp edilen ünlü modacı Barbaros Şansal’ın davasının görülmesine devam edildi. Şansal duruşmanın bitmesinin ardından yaptığı açıklamada “elimde bir kandil adalet arıyorum” dedi.
  • Gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz. Dün almanya-da jhon dündar ile yaptığı programda "Türkiye ayağını denk alacak "demişti bu eşcinsel sapik
  • Adalet 9 numarada canım orada bulursun.
  • hakkı yenilmiş ve işten çıkarılmış bir personel olarak söylüyorum.Umarık ki yöneticilerin gazına gelerek bu adamı dövmeye gitmemişlerdir.Gittilerse geçmiş olsun.TGS hiçbirini tanımayacak ve bu adam da 13 sazan'ı içeriye tıktıracak.çok şükür ki TGS çöplüğünden kurtulmuşum köle hayatından kurtulmuşum.
  • O zatın söylediklerinin mislini söyleyip,aleni terör örgütünü savunanlar ve oy için açılım ayağına bunlara destek verenler,T.C'yi kaldıranlar,Türk diye bir şey yoktur,milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyenler vip'den geçip giderken de bu delikanlılar ! aynı tepkileri onlara da versinler görelim delikanlılıklarını !
  • Bu adamın onca parası var, yer hizmetlerinde çalışan 13 çomara karşı Akp adliyesinde adalet arıyor. Ya, tut bir kabadayı hepsini tek tek getirip önüne çıkartsın. Adalet neymiş Türkiye'de? Kendi işini kendin göreceksin.
  • vatan hayini barboros a az bile yapılanlar
  • yalakalık yapmak için ülkeyi rezil eden bu tipler tgs den atılmalı!

Atatürk Havalimanı’nda “b boğul Türkiye” sözleri nedeniyle gözaltına alınacağı esnada darp edilen ünlü modacı Barbaros Şansal’ın davasının görülmesine devam edildi. Şansal duruşmanın bitmesinin ardından yaptığı açıklamada “elimde bir kandil adalet arıyorum” dedi.

Ünlü modacı Barbaros Şansal 2016 yılını 2017 yılına bağlayan gece sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımında ‘b boğul Türkiye’ sözleri nedeniyle büyük tepki toplamıştı. Tepkilerin ardından Şansal hakkında gözaltı kararı verilmişti. 2 Ocak 2017’de Kıbrıs’tan İstanbul Atatürk Havalimanı’na inen uçağından çıktığı esnada Şansal onlarca kişi tarafından darp edilmişti. Başlatılan soruşturma kapsamında olaya karışan 13 kişinin havalimanında yer hizmetleri personeli olduğu tespit edilerek dava açılmıştı. Bakırköy 26. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen davanın 3. celsesinde müşteki Barbaros Şansal ile taraf avukatları hazır bulundu.

“Arbede yaşandı”

Duruşmada tanık olarak dinlenen polis Kemal Hilmi Sevinç, olay günü Atatürk Havalimanı’nda gece nöbetinde olduğunu söyleyerek “Kıbrıs’tan müştekinin de içinde bulunduğu uçağın geleceği söylendi. Güvenlik şubeden gelip Barbaros Şansal’ın alınacağı ancak bizim de eşlik etmemiz gerektiği aktarıldı. Uçağın iniş yaptığı esnada yer hizmetleri görevlileri beklemeye başladı. Barbaros Şansal merdivenlerden inmeye başladığı esnada kalabalık bir grup ile arbede yaşandı. Daha sonra güvenlik şubesindeki görevliler müştekiyi alıp araca götürdü” dedi.

Uçağın içinde de tartışma yaşanmış

Tanık Onur Sarı ise kabin memuru olarak çalıştığını söyleyerek “Olay günü uçak havalandıktan sonra içeride bağrış sesleri duydum. Barbaros Şansal’a birkaç kişinin uçak içinde bağırdığını gördüm. Ama darp olayı olmadı” dedi. Tanık Sarı uçak iniş yaptıktan sonra yaşananları ise görmediğini söyledi.

Ünlü modacı Yıldırım Mayruk tanık olarak dinlenecek
Mahkeme olay günü Barbaros Şansal ile aynı uçakta olan ünlü modacı Yıldırım Mayruk’un tanık olarak dinlenmesi ve eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.

“Elimde bir kandil adalet arıyorum”

Duruşmanın bitmesinin ardından Barbaros Şansal davasıyla ilgili “Elimde bir kandil adalet arıyorum gördüğünüz gibi bir Çağlayan’da, bir Bakırköy’de bir İzmir’de. Adalet, tek dileğimiz hukukun üstünlüğü, acil ve adil adalet herkes için” şeklinde konuştu.

İddianameden

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede Barbaros Şansal müşteki, 13 kişi ise şüpheli olarak yer almıştı. İddianamede ünlü modacı hakkında ‘b boğul Türkiye’ sözleri nedeniyle yürütülen soruşturma kapsamında gözaltı kararı verildiği aktarılmıştı. Şansal’ın 2 Ocak 2017’de Kıbrıs’tan Atatürk Havalimanı’na geldiği ve ekip otosuna bindirileceği sırada hava limanında yer hizmeti sağlayan şirket personelleri tarafından darp edildiği de iddianamede belirtilmişti. Personellerin burada ayrıca Barbaros Şansal’a cinsiyetçi, ayrımcı ve sinkaflı küfürler ettiği ve ‘buradan çıkamayacaksın, seni öldüreceğiz’ şeklinde tehdit cümleleri kurduğu da açıklanmıştı. Barbaros Şansal’ın şikayetçi olduğunun da ifade edildiği iddianamede, personellerin suçlamaları kabul etmediği anlatılmıştı. İddianamede 13 şüphelinin ‘basit yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarından 5 yıl 4 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edilmişti.

Barbaros Şansal; 'Elimde bir kandil adalet arıyorum'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Harekat 58 ~ 1 ay önce
Gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz. Dün almanya-da jhon dündar ile yaptığı programda "Türkiye ayağını denk alacak "demişti bu eşcinsel sapik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ara ara ~ 1 ay önce
Adalet 9 numarada canım orada bulursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 1 ay önce
hakkı yenilmiş ve işten çıkarılmış bir personel olarak söylüyorum.Umarık ki yöneticilerin gazına gelerek bu adamı dövmeye gitmemişlerdir.Gittilerse geçmiş olsun.TGS hiçbirini tanımayacak ve bu adam da 13 sazan'ı içeriye tıktıracak.çok şükür ki TGS çöplüğünden kurtulmuşum köle hayatından kurtulmuşum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tepki ! ~ 1 ay önce
O zatın söylediklerinin mislini söyleyip,aleni terör örgütünü savunanlar ve oy için açılım ayağına bunlara destek verenler,T.C'yi kaldıranlar,Türk diye bir şey yoktur,milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyenler vip'den geçip giderken de bu delikanlılar ! aynı tepkileri onlara da versinler görelim delikanlılıklarını !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamak zor ~ 1 ay önce
Bu adamın onca parası var, yer hizmetlerinde çalışan 13 çomara karşı Akp adliyesinde adalet arıyor. Ya, tut bir kabadayı hepsini tek tek getirip önüne çıkartsın. Adalet neymiş Türkiye'de? Kendi işini kendin göreceksin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
az bile ~ 1 ay önce
vatan hayini barboros a az bile yapılanlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rezillik ~ 1 ay önce
yalakalık yapmak için ülkeyi rezil eden bu tipler tgs den atılmalı!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000