14 Nisan 2022, Perşembe 17:58:09

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda yolcu sayısı arttı

Balıkesir'in Edremit ilçesinde hizmet veren Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, geçen yıla göre ortalama yüzde 40 büyüdü.
  • Balıkesir de hali hazır da 3 tane havalimanı var. Bandırma ve Merkezdeki Havalimanları askeri Havalimanları ve haberi yapılan koca seyit Havalimanından çok daha eski Havalimanları. Bu havalimanlarında jet filoları mevcut ve çok yoğun askeri aktiviteler var. Mesele sadece Balıkesir deki askeri havalimanının mevcut pistlerinin yanına sivil bir terminal yapılması ama amma çok kişiye batmış bu terminal binası, sıra Balıkesire gelene kadar dünya kadar havalimanı var doğru düzgün çalışmayan.
  • Balıkesir şehir merkezindeki havalimanının açılışına dahi uçak inmedi?
  • BUU in başarısı. Kendisine selamlar. Saygılar
  • Balıkesir de başka havalımanı daha vardı. Merkez havalimanı. Onda durumlar nedir? Uçak uçuyor mu? Rekor tazeledi mi? Kime neye hizmet ediyor? Neyse ahaberi açayım ben, biraz moralim düzelsin. Sinire birebir !!!

Balıkesir'in Edremit ilçesinde hizmet veren Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, geçen yıla göre ortalama yüzde 40 büyüdü.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı verilerine göre yolcu, uçak ve yük kapasitesini büyütmeye devam eden havalimanları arasında yer alan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, güler yüzlü ve samimi personeli, çağdaş altyapısı, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile Kuzey Ege'nin dünyaya açılan kapısında tercih nedeni oluyor. İstatistik verilerine göre 2021 ilk çeyreğinde 22 bin 693 yolcu ile uçuş yapılırken, 2022 yılın ilk çeyreğinde bu rakam yüzde 46 artarak 33 bin 174 olarak kayıtlara geçti.

Ticari yolcu ve kargo uçuşlarının yanı sıra eğitim ve özel uçuşlara da ev sahipliği yapan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda 2021 yılının ilk üç ayında 2 bin 610 uçağa hizmet verilirken, bu yıl bu rakam 5 bin 708'e yükseldi. Ayrıca 2021 yılında 208 olan ticari uçuş sayısı, 2022'nin ilk üç ayında 295'e yükseldi. 2022'nin ilk üç ayında Koca Seyit Havalimanı'nda 245 ton kargo uçak ile taşındı. 

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda yolcu sayısı arttı

Facebook Yorum

Yorumlar

Balıkesir Düşmanları ~ 4 ay önce
Balıkesir de hali hazır da 3 tane havalimanı var. Bandırma ve Merkezdeki Havalimanları askeri Havalimanları ve haberi yapılan koca seyit Havalimanından çok daha eski Havalimanları. Bu havalimanlarında jet filoları mevcut ve çok yoğun askeri aktiviteler var. Mesele sadece Balıkesir deki askeri havalimanının mevcut pistlerinin yanına sivil bir terminal yapılması ama amma çok kişiye batmış bu terminal binası, sıra Balıkesire gelene kadar dünya kadar havalimanı var doğru düzgün çalışmayan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merkez? ~ 4 ay önce
Balıkesir şehir merkezindeki havalimanının açılışına dahi uçak inmedi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çorluka ~ 4 ay önce
BUU in başarısı. Kendisine selamlar. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şahlanma dönemi ! ~ 4 ay önce
Balıkesir de başka havalımanı daha vardı. Merkez havalimanı. Onda durumlar nedir? Uçak uçuyor mu? Rekor tazeledi mi? Kime neye hizmet ediyor? Neyse ahaberi açayım ben, biraz moralim düzelsin. Sinire birebir !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000