16 Kasım 2019, Cumartesi 09:37:36

Bagajları kaybolan yolcu öfkeden deliye döndü

ABD'deki Hawaii Havalimanı'nda bir yolcu sinirlerine hakim olamayınca polis tarafından tutuklandı.
  • Havalimanları adam etmek için DHMİ tüm baş müdürleri gözden geçirmeli. Mesela Trabzon baş müdür, müdürler değişmeli müfettiş neyi denetliyor anlamıyorum. Dış hatlar şut altında dolu barajları çekecek alan bile yok 4 uçak birbirine yakın indi mi apron kenarı bagaj arabası dolu DHMİ aproncular bagaj arabaları niye buraya çekiliyor diyor ama hiç kendi hataları havalimnı kapasitesi az demiyor. Daha neler neler. Ben yetkili olsam Trabzon da denetim tüm müfettişleri, baş müdür ve tüm müdürleri görevden alırdım. Adamın ayağı kırıldı tutanak bile yok ortada, DHMİ Trabzon nerede o olay olmuş der
  • Adam haklı olabilir, yaptığı yanlış olabilir, asıl önemli olan buna sebebiyet verenlerin keyfiyet derecesi. Tüm bu olayların nedeni, bir veya birkaç kişinin işinin ciddiyetinde olmaması. Bu şiddeti hissetmesi gerekenler tam da o savsaklar.
  • Burda da adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor. Sonra utanmadan adalet,güvenlikten bahsederler.
  • iyi yapmış!..

ABD'deki Hawaii Havalimanı'nda bir yolcu sinirlerine hakim olamayınca polis tarafından tutuklandı.

Foxnews'te yer alan habere göre; Tatil için Hawaii'ye giden 30 yaşındaki kişi, uçaktan indikten sonra bagjlarını almak için beklemeye başladı. Ancak tüm valizlerin geldiğini ve kendi valizinin uçakta bulunmadığın öğrenen adam sinirlendi.

Bagajlarının daha sonraki seferlerle getirileceği söylenmesine rağmen öfkesi dinmeyen yolcu önce personelle daha sonra da güvenlik görevlileriyle kavga etti.

Polise de direnen adamın gözaltına alındığı ve ardından da tutuklandığı açıklandı. 

Adı açıklanmayan yolcunun serbest kalması için kefalet ödemesi gerektiği bildirildi.

Bagajları kaybolan yolcu öfkeden deliye döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

DHMİ ~ 29 gün önce
Havalimanları adam etmek için DHMİ tüm baş müdürleri gözden geçirmeli. Mesela Trabzon baş müdür, müdürler değişmeli müfettiş neyi denetliyor anlamıyorum. Dış hatlar şut altında dolu barajları çekecek alan bile yok 4 uçak birbirine yakın indi mi apron kenarı bagaj arabası dolu DHMİ aproncular bagaj arabaları niye buraya çekiliyor diyor ama hiç kendi hataları havalimnı kapasitesi az demiyor. Daha neler neler. Ben yetkili olsam Trabzon da denetim tüm müfettişleri, baş müdür ve tüm müdürleri görevden alırdım. Adamın ayağı kırıldı tutanak bile yok ortada, DHMİ Trabzon nerede o olay olmuş der

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk Pilotu ~ 29 gün önce
Adam haklı olabilir, yaptığı yanlış olabilir, asıl önemli olan buna sebebiyet verenlerin keyfiyet derecesi. Tüm bu olayların nedeni, bir veya birkaç kişinin işinin ciddiyetinde olmaması. Bu şiddeti hissetmesi gerekenler tam da o savsaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dingo'nun ahırı ~ 30 gün önce
Burda da adam adamı vuruyor tutuksuz yargılanıyor. Sonra utanmadan adalet,güvenlikten bahsederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nur ~ 30 gün önce
iyi yapmış!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 30 gün önce
Haklıyken Başını derde sokmuş.Öfkeyle kalkan zararla oturur onuda oturtmuşlar
Bayram ~ 29 gün önce
Bence de

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000