30 Ekim 2020, Cuma 15:05:30

BAE PKK'ya kargo uçaklarıyla silah göndermiş

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE), Azerbaycan’a karşı Ermenistan’da savaşan terör örgütü PKK/KCK’ya silah ve patlayıcı madde gönderdiği öğrenildi.
  • Arap severleri ikna edemezsiniz.
  • Bae müslüman degil ki !!!
  • Petrol ve gaz olmasa bir hiç olan toplum.
  • BAE liklerinde hangi silah fabrikasında üretilen silahlar gönderilmiş acaba
  • İyi de avrupa,abd vs boyuna fetocu ve pkk'lı teröristlere destek veriyor,kolluyor biz de turistleri gelsin diye ayaklarına gidiyoruz,ne kadar yağlı iş varsa onlara veriyoruz,arabalarına binmeyi,icatlarını kullanmayı prestij kazanmak sanıyoruz,kredileri büyük oranda onlardan alıyoruz,vatandaşlarını kimlikle ülkemize sokuyoruz,vergisiz ev,arsa almalarına izin veriyoruz,tescilli hain olan araplar da uçakla pkk'ya silah göndermiş niye şaşırıyoruz ? Ya bunlara o kadar muhtacız ki ses çıkaramıyoruz ya da ne onurumuz var ne şerefimiz ki bu ülkelere tepki vermiyoruz o yüzden de her şeye müstahakız,kim ne derse desin...
  • Hep diyorum 15 Temmuz finansörü danışman Dahlan'a SIHA üzerinden bir merhaba demek lazım diye.
  • Araptan dost olmazzzzz...olsa olsa sabun olur....
  • BAE Şu anda bize karşı İsrailden bile daha düşmankar , aynı şekilde Suudi Arabistan ve Mısır. Ellerindeki petrol inşallah bir an önce tükenir de, köpek gibi bir dilim ekmeğe muhtaç olurlar. Amerika ve israilin köpeği bunlar.
  • Araptan dost olmaaaaazzzzzzzzzz... ......
  • arap severler iyi okusun bu haberleri. ülkeden onlara konut satışı da yasaklansın her arap'a

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE), Azerbaycan’a karşı Ermenistan’da savaşan terör örgütü PKK/KCK’ya silah ve patlayıcı madde gönderdiği öğrenildi. Silah ve patlayıcılar, Yunan menşeli bir şirkete ait kargo uçağıyla Sharjah Havaalanı’ndan kalktı. Uçak önce Süleymaniye Uluslararası Havaalanına, ertesi gün de Erivan Zvatrnots Havaalanı’na indi. Kargo içindeki silah ve patlayıcılar daha sonra Dağlık Karabağ’daki PKK/KCK’lı teröristlere ulaştırıldı.   

Azerbaycan’a karşı Ermenistan’ın yanında yer alan BAE’nin, Dağlık Karabağ’a silah, mühimmat, lojistik ve personel nakli yaptığı tespit edildi. BAE, geçtiğimiz günlerde çok sayıda silah ve patlayıcıyı Yunan menşeli bir şirkete ait kargo uçağıyla gönderdi.

Silah ve patlayıcı dolu kargo uçağının sevkiyat öncesinde izlediği güzergâh da dikkat çekti. BAE Sharjah Havaalanı’ndan kalkan uçak önce Süleymaniye Uluslararası Havaalanına indi. Ertesi gün de buradan silah ve patlayıcı yüklü uçak Erivan Zvatrnots Havaalanı’na indi. Uçaktaki silah ve patlayıcılar daha sonra Dağlık Karabağ’da Azerbaycan’a karşı savaşan PKK’lı teröristlere ulaştırıldı. PKK/KCK’lı teröristlerin işte bu silah ve patlayıcılarla Azerbaycan’da sivil halkı hedef alan saldırılar gerçekleştiriyor.

ALİYEV UYARMIŞTI

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev de geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, Ermenistan'a her gün modern silahlar gönderildiğini, bu silahların ne zaman, nereden geldiği konusunda tüm bilgilere sahip olduklarını söyledi. Silahların çoğunun Ermenistan'a bedava gönderildiğini dile getiren Aliyev, "6 adet S-300 füze sistemini imha ettik. Bunların fiyatı belli. Nereden geliyor bu silahlar? Tor, osa uçaksavar sistemlerini, uçaklarını imha ettik. Toçka-U, scud füzeleri nereden geliyor? Ücretsiz verildi ve veriliyor. Buna sessiz kalamayız. Herkes bunu bilsin. Tek başına savaşıyoruz, tek başına" dedi.

PKK’LI TERÖRİSTLER ERMENİSTAN SAFINDA 

Öte yandan PKK/KCK’lı teröristlerin Ermenistan saflarında savaştığı da Azerbaycan yetkilileri tarafından paylaşıldı. Azerbaycan Devlet Güvenlik Servisi, Suriye ve Irak’tan gelen PKK bağlantılı teröristlerin Karabağ’da Ermenistan adına savaştığını açıkladı. Servis, teröristlerin telsiz konuşmalarına ulaşıldığını açıklayarak, söz konusu ses kayıtlarını da paylaştı. Teröristler telsiz konuşmalarında Ermenistan tarafında çok sayıda zayiat yaşandığını, Karabağ’da Türk askerlerinin bulunmadığı, Azerbaycan ordusu tarafından kullanılan SİHA’ların etkili olduğunu anlattıkları belirlendi. (Haberler) 

BAE PKK'ya kargo uçaklarıyla silah göndermiş

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Arap severler ~ 27 gün önce
Arap severleri ikna edemezsiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seveceksin ~ 26 gün önce
Onlar olmazsa musluman olmazdin
Seveceksin başlığına ~ 25 gün önce
Biz senin gibilere ülkesinden nefret eden vatan hainleri diyoruz. Sen Türk olamazsın. Olsan olsa bedevisindir. Ülkemi terk et hemen
seveceksin'e ~ 25 gün önce
Müslüman olduk da ne oldu, gayri müslümlerin icatlarına,ilaçlarına,teknolojisine,parasına,turistine vs muhtacız,nerede terör,katliam,vahşet,suç orada büyük oranda müslümanlar var.
747 ~ 27 gün önce
Bae müslüman degil ki !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
araplar ~ 28 gün önce
Petrol ve gaz olmasa bir hiç olan toplum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HATEMİ ~ 28 gün önce
ÖNCE GÜÇLÜ OLACAKSIN.SANAYİİİİ,SANAYI SİLAH VE SILAH.ÖNCE ÜLKENIÑ VE HALKIN CIKARİ İÇ BARIŞ VE KARDEŞLİK AVRUPA ÜMMETİ GİBİ OLACAKSIN GERİSİ VIZZ GELİR TIRIS GİDER ARABIDA YUNANIDA ARABIDA RUSUDA HEPSI AYNI MİLLİ CIKAR SÖZ KONUSU OLDIGUNDA
TM ~ 28 gün önce
BAE liklerinde hangi silah fabrikasında üretilen silahlar gönderilmiş acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilıtx ~ 27 gün önce
Fransız ve kanada menşelidir kesin.
müstahak ~ 28 gün önce
İyi de avrupa,abd vs boyuna fetocu ve pkk'lı teröristlere destek veriyor,kolluyor biz de turistleri gelsin diye ayaklarına gidiyoruz,ne kadar yağlı iş varsa onlara veriyoruz,arabalarına binmeyi,icatlarını kullanmayı prestij kazanmak sanıyoruz,kredileri büyük oranda onlardan alıyoruz,vatandaşlarını kimlikle ülkemize sokuyoruz,vergisiz ev,arsa almalarına izin veriyoruz,tescilli hain olan araplar da uçakla pkk'ya silah göndermiş niye şaşırıyoruz ? Ya bunlara o kadar muhtacız ki ses çıkaramıyoruz ya da ne onurumuz var ne şerefimiz ki bu ülkelere tepki vermiyoruz o yüzden de her şeye müstahakız,kim ne derse desin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 28 gün önce
Hep diyorum 15 Temmuz finansörü danışman Dahlan'a SIHA üzerinden bir merhaba demek lazım diye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
112 Ap0 ~ 28 gün önce
Araptan dost olmazzzzz...olsa olsa sabun olur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aaaa ~ 28 gün önce
Ama alinlari secdeye degiyor!!!!!!
Yine arap ihaneti ~ 28 gün önce
BAE Şu anda bize karşı İsrailden bile daha düşmankar , aynı şekilde Suudi Arabistan ve Mısır. Ellerindeki petrol inşallah bir an önce tükenir de, köpek gibi bir dilim ekmeğe muhtaç olurlar. Amerika ve israilin köpeği bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yavvv ~ 28 gün önce
Musluman musluman oyle deme, yanlis anlamissindir
112 Ap0 ~ 28 gün önce
Araptan dost olmaaaaazzzzzzzzzz... ......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çççç ~ 29 gün önce
arap severler iyi okusun bu haberleri. ülkeden onlara konut satışı da yasaklansın her arap'a

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayhan ~ 27 gün önce
Yunan'a yasaklanmasın mı? İngilize Almana yasaklanmasın mı?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000