19 Mart 2019, Salı 13:08:24

Atatürk Havalimanı'nda yakalandı!

Atatürk Havalimanı'nda Brezilya'dan Türkiye'ye gelen Nijeryalı uyuşturucu kuryesinin midesinde 1 kilo ağırlığında 82 kapsül uyuşturucu tespit edildi.
  • Cok acemice hareketler. Sen Sao Paolo gibi bi yerden direkt tr ye sonra da lagosa falan mı gidicen. bari avrupada in trenle bi yerlere git rotanı şaşırt. baska havayolu falan kullan. sonra nasıl gidiosan git. haha. schengenın mı yok birader.
  • Gerçekten helal olsun polisimize havalimanında kuryelere göz açtırmıyorlar
  • Afrikalilar kobay olarak kullanılıyor amerikanin kızıldereleri yaptığı gibi

Atatürk Havalimanı'nda Brezilya'dan Türkiye'ye gelen Nijeryalı uyuşturucu kuryesinin midesinde 1 kilo ağırlığında 82 kapsül uyuşturucu tespit edildi. Hastanede kontrolleri yapılan kurye polisteki sorgusunun ardından tutuklanarak cezaevine konuldu.

İstanbul’da, havayolu ile Brezilya’dan Türkiye’ye gelen Nijeryalı yolcudan şüphelenen polis, zanlının röntgen filminde midesinde 1 kilo gelen 82 kapsül uyuşturucu madde taşıdığını tespit etti. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 4 Mart Pazartesi günü Atatürk Havaliman'ında Sao Paulo’dan havayolu ile İstanbul’a gelen Nijerya asıllı R.E. (22) adlı yolcunun durumundan şüphelenerek gözaltına aldı. Şüphelinin üst ve bagajında herhangi bir suç unsuru tespit edemeyen polis, yolcunun vücudunda taşıma yapılabileceğini değerlendirdi.

Midesinden 82 kapsül uyuşturucusu çıktı

Nijerya uyruklu R.E.’nin madde bağımlısı olabileceği ihtimaline karşı hastanede röntgen filmi çekilerek yapılan kontrollerinde, midesinde 82 ayrı kapsül içinde daralı ağırlığı 1 kilo gelen kokain maddesi taşıdığı anlaşıldı.

Nijeryalı uyuşturucu kuryesi tutuklandı

Gözaltına alınan Nijeryalı uyuşturucu kuryesi, polisteki sorgusunun ardından 8 Mart Cuma günü çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. 

Atatürk Havalimanı'nda yakalandı!

Facebook Yorum

Yorumlar

HayrettinBilirkisi ~ 4 ay önce
Cok acemice hareketler. Sen Sao Paolo gibi bi yerden direkt tr ye sonra da lagosa falan mı gidicen. bari avrupada in trenle bi yerlere git rotanı şaşırt. baska havayolu falan kullan. sonra nasıl gidiosan git. haha. schengenın mı yok birader.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş mister ~ 4 ay önce
Gerçekten helal olsun polisimize havalimanında kuryelere göz açtırmıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sunay ~ 4 ay önce
Afrikalilar kobay olarak kullanılıyor amerikanin kızıldereleri yaptığı gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000