12 Ekim 2013, Cumartesi 09:44:37

ARTIK FALCON 900 LX İLE UÇURACAKLAR

Ak Havacılık, 1998 yılından beri aralıksız olarak kullandığı Falcon 900 B modelini Falcon 900 LX ile yenileyerek, sivil havacılık sektöründeki gelişmesini istikrarlı bir şekilde sürdürüyor.
  • şu ego ve aşağılama sadece bizim sektör(!)de var.neyi paylaşamıyorsunuz?eğitim alıp bu sektörde uçmak yanlış mı?varsa eğitim kalitesi ile ilgili bir sorununuz gidin ilgili yerde ilgili kişilerle konuşun!burda insanları aşağılayarak ne elde edeceğinizi sanıyorsunuz?
  • Sen yetiştirmişsinde saygı duymamışlar sana. Ne kadar egolu insansın arkadaş. Sana ağam paşam mı diyecekti yetiştirdiğin pilot. Arkadaş bunu unutma sende bu işi doğuştan bilmiyordun birileri seni yetiştirdi. Sende tohumdun. Yetiştin şimdi banane diyorsun.
  • Yok öyle yagma, 180 saat ucusu olan adamı alıyosun yanına bir sene sonra kendini astronot zannediyo, saygısızlık, terbiyesiszlik lakaytlık, hadi git kardesim diyosun işsisizim diye bagırıyo!!! neden yetiştireyim allah razı olsun diyen yok... bugune kadar da duymadım... gidecen havayollarına, dayagını, ucusunu, sorumlulugunu görecen haddini bilecen.. kaptan olup ucacan sonra merak etme sen iyiysen burası seni bulur zaten.. burdada ucarsın....
  • tanıdık olmayınca oralarda uçmak mucize.çok iyi inglizce ,bilgi,ve torpil işte genc pilotlara buralara girmenin şartları.kaptan arkadaşlarda o jette uçuyorsa birileri sayesinde.hor görmeyelim gencleri...ucankale.
  • Olsa da uçsak. İşsiz Pilot MSc. Muhittin.

Akkök Holding’in bir şirketi olan Ak Havacılık, 43 milyon Dolar ödenen yeni uçağını 10 Ekim’de teslim aldı. Dassault’nun uzun yıllardır imal ettiği 900 serisinin en yeni modeli olan ‘LX’ 4 bin 750 deniz mili (8 bin 790 kilometre) menzile sahip.

Serdar Sözeri’nin Genel Müdürü olduğu Ak Havacılık, yeni aldığı Falcon 900 LX, gelişmiş Görüntü İşleme Sistemleri (AGH) ile donatılmış. Bu, uçağa olağanüstü durumsal farkındalık ve pilotlara net bir gece ve kötü hava güvenliği sağlamaktadır. Falcon, en gelişmiş Easy II kokpit Dassault jet savaş uçaklarında kullanılan teknolojidir. Ayrıca, lcon tri teknolojisi yavaş ve güvenli yaklaşma ve iniş hızları sağlamakta.. Yüksek Mach harmanlanmış kanatçıklar Falcon 900LX rakipleri karşısında %50-60 oranında yakıt ekonomisi sağlıyor. Ayrıca, uçağın kabininde ise yüksek konfor dikkati çekiyor!

Edinilen bilgiye göre Ak Havacılık, bugüne kadar 7 bin 100 saat uçuş gerçekleştirilen Falcon 900 B uçağını ise satışa çıkartmış. Bu uçak bir dönem Türkiye’deki hava taksi şirketlerinin filosundaki en uzun menzilli iş jetiydi. Fenerbahçe’den ayrılan Alex, bu uçakla ülkesi Brezilya’ya dönmüştü.
 

ARTIK FALCON 900 LX İLE UÇURACAKLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

egolar legolar ~ 9 yıl önce
şu ego ve aşağılama sadece bizim sektör(!)de var.neyi paylaşamıyorsunuz?eğitim alıp bu sektörde uçmak yanlış mı?varsa eğitim kalitesi ile ilgili bir sorununuz gidin ilgili yerde ilgili kişilerle konuşun!burda insanları aşağılayarak ne elde edeceğinizi sanıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Duacı haklı ~ 9 yıl önce
Sen yetiştirmişsinde saygı duymamışlar sana. Ne kadar egolu insansın arkadaş. Sana ağam paşam mı diyecekti yetiştirdiğin pilot. Arkadaş bunu unutma sende bu işi doğuştan bilmiyordun birileri seni yetiştirdi. Sende tohumdun. Yetiştin şimdi banane diyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
duacıya.. ~ 9 yıl önce
Yok öyle yagma, 180 saat ucusu olan adamı alıyosun yanına bir sene sonra kendini astronot zannediyo, saygısızlık, terbiyesiszlik lakaytlık, hadi git kardesim diyosun işsisizim diye bagırıyo!!! neden yetiştireyim allah razı olsun diyen yok... bugune kadar da duymadım... gidecen havayollarına, dayagını, ucusunu, sorumlulugunu görecen haddini bilecen.. kaptan olup ucacan sonra merak etme sen iyiysen burası seni bulur zaten.. burdada ucarsın....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Maalesef... ~ 9 yıl önce
İnsanlar muhtaç olunca ağırbaşlı, efendi ama biraz gücü yerine geldiğinde ise egoistin önde gideni oluveriyorlar... Bu hep böyleydi...
Maalesef... cevap ~ 9 yıl önce
Her insan aynı değildir herkesi aynı kalıp ile ölçemezsin at gözlüğünü çıkar eleman tipik karacı ağızları burda sökmez zaten acaip mongul oluyorlar havacılar bu yüzden hoşlanmıyorlar sizlerden genel havacılığa tıkılıp kalmışsınız hepiniz aman orda kalın havayollarında işiniz yok sizin iyiyse burası bulurmuş bırakın kardeşim bu işleri
:) ~ 9 yıl önce
duacıya.. 12 Ekim 2013, Cumartesi 16:55:59 mail adresini yazarmısın hocam
torpil ~ 9 yıl önce
tanıdık olmayınca oralarda uçmak mucize.çok iyi inglizce ,bilgi,ve torpil işte genc pilotlara buralara girmenin şartları.kaptan arkadaşlarda o jette uçuyorsa birileri sayesinde.hor görmeyelim gencleri...ucankale.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Olsa da uçsak. İşsiz Pilot MSc. Muhittin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
soru ~ 9 yıl önce
Kaç saat uçuşun var Muhittin?
soru ? ~ 9 yıl önce
İşsiz pilotun kaç saat uçuşu olabilir dostum 200 saat e aşağılar gibi soruyorsun gerçekten yetkili delikanlı biriysen al eğit o arkadaşta etrafına senden bahsetsin sana dua etsin değilmi
soru'ya ~ 9 yıl önce
Total F. H: 232.10; Multi Pilot T.: 20.40; IFR Hood: 80.30; PIC: 113.45; SIM: 102.30; Üstüne lisan + yüksek lisans. İstersen Arı Yetiştiriciliği belgesi de benden abiii.
soru ya cevap ~ 9 yıl önce
Kimse ben de dahil 900e yeni lisans almış bir çocuk almaz. Bunun sebepleri var, bu sebepleri burada sana anlatmam mümkün değil arkadaşım.
soru'ya (Kaptanıma) ~ 9 yıl önce
Total F. Time: 232.10; IFR Hood: 80.30; Dual: 103; PIC: 113.45; SIM: 102.30; Lİsans ve yüksek lisans diplaması. Abiii istersen "Arı Yetiştiriciliği" sertifikası da var. Muhittin

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000