03 Ocak 2019, Perşembe 08:54:52

Antalya'ya gelen turist sayısına düzeltme geldi

Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya’ya gelen ziyaretçi sayısının 13 milyon 57 bin değil, 13 milyon 642 bin olduğunu açıkladı.
  • Sayin airporthaber.. Size ne rakam veriliyorsa onu haber yapiyorsunuz. Burada bir yanlislik da yok. Haberciligin en önemli vasiflarindan biri sormak ve sorgulamaktir. Antalyaya 14 milyon turist geldiyse, Turizm Bakaninin da aciklamasina göre toplam 37 milyon turist gelmis ise geriye kalan 33 milyon turistin dökümünü sormak sorusturmak arastirmak ve okuyuycuya duyurmak gazeteciliginiz geregi degil midir. Ben sorayim. Türkiye Cumhuriyetinde Antalya disindaki havaalanlarina gelen 33 milyon ""Turist""in dökümünü yapabilecek bir babayigit var mi? Bu rakam gercek degil..Mümkün de degil.

Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya’ya gelen ziyaretçi sayısının 13 milyon 57 bin değil, 13 milyon 642 bin olduğunu açıkladı.

YERLİ ZİYARETÇİYLE BİRLİKTE SAYI 20 MİLYONU BULUYOR

Antalya’nın 2018 ziyaretçi sayısı olarak açıklanan rakama Antalya ve Gazipaşa havalimanlarından yapılan 30 Aralık tarihli girişlerinin, deniz yoluyla gelenlerin ve transit yolcuların dahil olmadığını belirten Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, toplam rakamın 13 milyon 642 bin olduğunu açıkladı. Müdürlüğün açıklamasında, yurt içi yolcu sayısının da eklenmesiyle bu sayının 20 milyona ulaştığı kaydedildi.

563 BİN TRANSİT YOLCU GELDİ

Antalya’ya Tük Hava Yolları ile 291 bin, Pegasus Hava Yolları ile 219 bin, Atlas Global ile 38 bin, Sun Express ile 9 bin ve Onur Hava Yolları ile 5 bini aşkın transit yolcu geldiğini aktaran Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Antalya’nın toplam ziya

Antalya'ya gelen turist sayısına düzeltme geldi

Facebook Yorum

Yorumlar

Yolcu ~ 4 yıl önce
Sayin airporthaber.. Size ne rakam veriliyorsa onu haber yapiyorsunuz. Burada bir yanlislik da yok. Haberciligin en önemli vasiflarindan biri sormak ve sorgulamaktir. Antalyaya 14 milyon turist geldiyse, Turizm Bakaninin da aciklamasina göre toplam 37 milyon turist gelmis ise geriye kalan 33 milyon turistin dökümünü sormak sorusturmak arastirmak ve okuyuycuya duyurmak gazeteciliginiz geregi degil midir. Ben sorayim. Türkiye Cumhuriyetinde Antalya disindaki havaalanlarina gelen 33 milyon ""Turist""in dökümünü yapabilecek bir babayigit var mi? Bu rakam gercek degil..Mümkün de degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000