21 Haziran 2018, Perşembe 12:15:50

Antalya'da Kaş Havalimanı heyecanı

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, seçim çalışmalarına Kaş ilçesinde devam etti.
  • Bir orası kalmıştı elinizi sürmediğiniz ranttınıza kurbam etmediğiniz orayıda bitirin rahat edin... Bu dünyada olmasada öbür dünyada yatacak yeriniz olmayacak Allah islah etsin sizi...
  • Antalya kaş canım
  • Çokmu zoruna gitti.
  • Yalana, talana devam. Son 16 yilda, 3.5 kat buyudugu soylenen Turkiye neden son 16 yilda dunyada 17. en buyuk ekonomi olarak yerinde sayiyor?
  • Topladınız bölgedeki arsaları yok pahasına şimdi de devlet eliyle yatırımlarınızı katlayacaksınız. Bu millet eni sonu uyanacak!!! Boş hayaller kurmayın
  • Havalanlarıyla yollarla köprülerle hastahanelerde adeta bir anka kuşu gibi yeniden doğuyor Osmanlı
  • Hükümet propagandası yapmayın, haber yapın.
  • Bir orası kalmıştı, bırakın bazı yerler ulaşılması zor olsun bakir kalsın.. açıldıktan iki sene sonra alaçatı kıvamına gelir orası da sonradan görme concon piyasasi doluşur oraya :( yazık çok yazık..

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, seçim çalışmalarına Kaş ilçesinde devam etti.

Milletvekili Atay Uslu, Kaş’ın Kalkan, Yeşilköy, Ova, Kınık, Çavdır ve Palamutlu Mahallelerinde esnaf ziyaretleri yaptı, vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti. Uslu, Çavdır Mahalle ziyaretinde Kaş'a yapılan yatırımları anlattı ve Antalya'nın 3. Havalimanın Kaş-Demre arasına yapılacağını ifade etti. Atay Uslu, "4 milyon yolcu kapasiteli Batı Havalimanı için kazmayı vurma Vakti geldi. Projelendirme yapıldı şimdi inşaat başlatacağız. İnşallah 2022'de ilk uçağı indireceğiz. Hem yolcu hem de lojistik taşımaya uygun bir havalimanı olacak. Birileri olmasın dese de biz milletimiz için üretmeye, eserler inşaa etmeye devam edeceğiz. Devam, İleri, Daha İleri. Vatandaşımız 24 Haziran'da da yıkmayı vaat edene değil yapana oy verecektir. Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye 24 Haziran sonrası Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile şahlanacak, hızına hız katacaktır. Ülkemiz Son 16 yılda 3,5 kat büyüdü, yeni sistem işe 15 yılda 10 kat büyüyecektir" dedi.

Atay Uslu’ya, Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, Belediye Meclis Üyeleri, gençlik grubu ve teşkilat üyeleri eşlik etti. 

Antalya'da Kaş Havalimanı heyecanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Yeter ~ 8 ay önce
Bir orası kalmıştı elinizi sürmediğiniz ranttınıza kurbam etmediğiniz orayıda bitirin rahat edin... Bu dünyada olmasada öbür dünyada yatacak yeriniz olmayacak Allah islah etsin sizi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kenan ~ 8 ay önce
Antalya kaş canım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sana nasıl haber lazım ~ 8 ay önce
Çokmu zoruna gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nasil is? ~ 8 ay önce
Yalana, talana devam. Son 16 yilda, 3.5 kat buyudugu soylenen Turkiye neden son 16 yilda dunyada 17. en buyuk ekonomi olarak yerinde sayiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rantçılar sizi ~ 8 ay önce
Topladınız bölgedeki arsaları yok pahasına şimdi de devlet eliyle yatırımlarınızı katlayacaksınız. Bu millet eni sonu uyanacak!!! Boş hayaller kurmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gelişen Türkiye ~ 8 ay önce
Havalanlarıyla yollarla köprülerle hastahanelerde adeta bir anka kuşu gibi yeniden doğuyor Osmanlı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu nasıl bi haber? ~ 8 ay önce
Hükümet propagandası yapmayın, haber yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaan ~ 8 ay önce
Bir orası kalmıştı, bırakın bazı yerler ulaşılması zor olsun bakir kalsın.. açıldıktan iki sene sonra alaçatı kıvamına gelir orası da sonradan görme concon piyasasi doluşur oraya :( yazık çok yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000