20 Nisan 2018, Cuma 09:08:09

Angelina Jolie uçak indirdi

ABD'Lİ ünlü oyuncu Angelina Jolie, İngiltere'deki ITV kanalında yayımlanan bir belgeselde Namibya'da uçak kullanarak herkesi şaşırttı.
  • İyi touch and go yapar
  • kadin ve kokpit...ucava ekstra kemer olmalii
  • Bir haberden hatırlıyorumda, uçuş öğretmenine imzalı südyenini vermişti. Demek ki iyi bir öğrenciymiş.
  • PILOT OLMAK KOLAY ZATEN. BIR YILLIK KURS VE TAMAM.
  • Bu kadın bir sahane bir de bizimkilere bak
  • THY Namibyaya ne zaman baslayacak.?
  • Ne indirdi ne indirdi !!!
  • THY'deki bayan pilot sayısının fazlalığıdır. Bu kadar çok bayanın zorlama ile pilot yapılması çok riskli. Kadınlara sevgimiz ve saygımız sonsuz. Ancak aslen kadının yeri ve doğadaki görevi belli olsa da hadi iş hayatında da yer almaları güzel diyelim fakat pilot olarak değil. Bir araç kullanmak, ortalamak kadınların yapabileceği bir iş değil, erkek işi. Bir de pilotluğun bu ağır çalışma koulları eklenince altından kalkamıyorlar. Hepsi bunalımda, hepsi instagramda, şurda burda stresten ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Uçuş güvenliği için kokpitte kadınlara HAYIR !
  • 4 senedir pilotluk eğitimi alıyor daha bitmemiş mı? Kafa pek çalışmıyor heralde. Çift dikişi bile geçmiş
  • Pilotluktan anlamayan birisi bile çok rahat uçak indirebildiğine göre pilotluğun ne denli boş bir meslek olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

ABD'Lİ ünlü oyuncu Angelina Jolie, İngiltere'deki ITV kanalında yayımlanan bir belgeselde Namibya'da uçak kullanarak herkesi şaşırttı.

The Queen's Green Planet (Kraliçe'nin Yeşil Gezegeni) isimli belgeselde küçük bir uçağı çöle indirirken görülen Jolie'nin hiç zorlanmadığı gözden kaçmadı. Jolie, 2004'ten bu yana pilotluk eğitimi alıyor.

Yıllar önce uçakların iniş ve kalkışını izlerken çok etkilendiğini ve uçmaya ilgi duyduğunu belirten Jolie, belgeselde Namibya'nın dünyanın en güzel ülkelerinden biri olduğunu ifade ediyor.

Angelina Jolie uçak indirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Touch ~ 4 yıl önce
İyi touch and go yapar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xXx ~ 4 yıl önce
Vur kaç onun işi
80 ~ 4 yıl önce
kadin ve kokpit...ucava ekstra kemer olmalii

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alfa Kadın ~ 4 yıl önce
Bir haberden hatırlıyorumda, uçuş öğretmenine imzalı südyenini vermişti. Demek ki iyi bir öğrenciymiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KOLAY ~ 4 yıl önce
PILOT OLMAK KOLAY ZATEN. BIR YILLIK KURS VE TAMAM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Angie ~ 4 yıl önce
Bu kadın bir sahane bir de bizimkilere bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sen kendine bak ~ 4 yıl önce
senin bu hayatta ne başırın var acaba???
bayan ~ 4 yıl önce
ne varmis bize?? bize kurban ol sen.
Namibya ~ 4 yıl önce
THY Namibyaya ne zaman baslayacak.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yapmayın ~ 4 yıl önce
Ne indirdi ne indirdi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Esas Sorun ~ 4 yıl önce
THY'deki bayan pilot sayısının fazlalığıdır. Bu kadar çok bayanın zorlama ile pilot yapılması çok riskli. Kadınlara sevgimiz ve saygımız sonsuz. Ancak aslen kadının yeri ve doğadaki görevi belli olsa da hadi iş hayatında da yer almaları güzel diyelim fakat pilot olarak değil. Bir araç kullanmak, ortalamak kadınların yapabileceği bir iş değil, erkek işi. Bir de pilotluğun bu ağır çalışma koulları eklenince altından kalkamıyorlar. Hepsi bunalımda, hepsi instagramda, şurda burda stresten ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Uçuş güvenliği için kokpitte kadınlara HAYIR !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
esas sorun SENsin ~ 4 yıl önce
yettiniz be! örümcek beyninizi de alın gidin, bi bitin! kadın astronotların oldugu bir dünyada şu Türk kafasına bak! esas sorun sen ve senin gibiler, onu da bil!
Falcon ~ 4 yıl önce
Kadini erkegi mi var bu isin? Sabiha Gokcen gibi bir ornek varken onumuzde, onu ornek alip Turk Havaciligini ileri sevilere cikaracak olanlar erkekler ve kadinlardir.
a ~ 4 yıl önce
aynen. kadin kokpite olmamali. evinde otursun
snn ~ 4 yıl önce
aynen yahu instagrama bir giriyorum bayan pilotlarımız masallah show yapıyorlar:)yani bu isi gosteris yapmak icin secmis gibiler!
:) ~ 4 yıl önce
Cahil değil, zırcahil!
Bir Kadın ~ 4 yıl önce
Kadının doğadaki yeri görevi belli mi?Senin kafatasının içi boşluktan oluşuyor sanırım anne karnında gelişirken kromozomların hata vermiş beynin oluşmamış sen kimsinki böyle bir yorum yapabiliyorsun senin bu dünyaya çok mu katkın var çok önemli projeler mi yaptın insanlığı mı kurtardın ne sanıyosun kendini alt tarafı erkeksin!!!erkeklerin kadınlardan hiçbir üstünlüğü yoktur senin yapabildiğin tüm şeyleri kadınlar da yapabilir bu yazdıklarımı kafatasının içine sok biraz da beynin var sansınlar....
Mba usa ~ 4 yıl önce
Bunlar yeni turkiye gencligi afganistan a ozeniyorlar
HonestMan ~ 4 yıl önce
Kadın pilot olamaz diyenlerin %70i hava kuvvetleri geri kalanlar ise kadınların basarisi altinda ezilen organizmalardır. Bu dil yetenegi olur, saygıdegerlik olur, ekiple iletisim bile olur. cok basit seyler altinda ezilip kadına elestiri yaparlar ama SAW n acilimini bile bilmezler. Yabanci tek bir kaptan böyle bir elestiri yapmaz zaten. Insana saygı. Cinsiyete degil.
Genc km ~ 4 yıl önce
Bı bayan olarak dedıklerınıze son derece katılıyorum ıs hayatı bıle bızı bu kadar yıpratırken kokpitte olan bayanların stresten ve buyuk sorumluluktan oturu psıkolojılerını hıc ıyı gormuyorum ıslerını sova donusturerek gosterıse baslandı ozellıkle son donemde
km1 ~ 4 yıl önce
umarım bu yorumu yazan kokpitten bir erkek değildir. bu adamla uçacak kadın pilotlarımıza da bol sabır diliyorum. bizim kabinde yaptığımız gibi kaçamıyorlar da, saatlerce aynı yerde oturuyorlar. gidip beyni daha çok çalışan birinin yanında durayım diyemiyorlar. hayat.
Teyze ~ 4 yıl önce
Peki
Km ~ 4 yıl önce
Zorlama derken? Akademiye girmeyi denemiş bi kadın olarak hiç de pilot olmaya zorlanmadim şahsen. Bu kadar kiskandiysan sen de pilot ol sen de Instagram hesabından paylaş nedir yani. Kadının yeri isterse evidir isterse kokpittir isterse uzay mekigidir. Biraz beyin lütfen ama!
sacı uzun ~ 4 yıl önce
şayet trafikte araç kullandıkları gibi teyyare kullanıyorlarsa vayyy halimize..ne günlere kaldık
.. ~ 4 yıl önce
4 senedir pilotluk eğitimi alıyor daha bitmemiş mı? Kafa pek çalışmıyor heralde. Çift dikişi bile geçmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kadın Abi ~ 4 yıl önce
Kafa basmıyor.
. ~ 4 yıl önce
Sen önce matematik öğrensen de sonra yorum yapsan nasıl olur?
Pilotlar ~ 4 yıl önce
Pilotluktan anlamayan birisi bile çok rahat uçak indirebildiğine göre pilotluğun ne denli boş bir meslek olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Falcon ~ 4 yıl önce
Senin de ne kadar anladigin ortada
Boş ~ 4 yıl önce
Sende boşsun beyinsiz
Teyze ~ 4 yıl önce
O da olur
Hakaret ~ 4 yıl önce
Bu kadar kaba ve hakaret dolu cevaplar verdiginize gore siz de bilincaltinizda pilotlarin hakettiklerinden fazla para aldiklarini kabul ediyorsunuz ve bunu cacaronlukla kapatmaya calisiyorsunuz demektir

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000