05 Mayıs 2015, Salı 09:27:28

ANADOLUJET ANKARA'DAN BURSA'YA UÇACAKA

2015 yaz tarifesi ile beş yeni hat açan AnadoluJet, Mayıs ayında da haftada yedi gün olarak icra edilecek Ankara – Bursa uçuşlarını başlatıyor.
  • Haziran-Temmuz için Bursa (Ankara aktarmalı) Moskova gidiş dönüş 1400 TL diyor. Ankara-Bursa gidiş dönüş 119 TL Ankara-Moskova gidiş dönüş 670 TL civarı. Bu hesap bana garip geldi. Acaba aktarma biletlerini bütünleşik değil de ayrı ayrı almak genelde daha mı karlı oluyor?
  • Ankara 2330'da kalkan uçak Bursa'ya 0030 civarında indikten sonra o saatte şehre gidecek araç nasıl bulunabilir. Yolcu bu uçuştan ne kadar verim alabilir. Bursa'dan 0700'de kalkan uçağa yetişmek için 5'te çıkmak gerekiyor. Yine o saatte otobüs yok. Planlama muhtemelen uçağın yatıya kalması için yapılmış ancak saatler uygun değil. Bu durumda hızlı tren+otobüs daha mantıklı olacaktır
  • 25 mayıs itibariyle pazartesi ve cumartesi günleri bursadan diyarbakıra uçak seferleri başlıyor...bilet fiyatları 69 tl den başlıyor....Teşekkürler Anadolujet....Darısı diğer hatlara....
  • Bursa-Antalya seferi şart artık. Çok talep var. Bugüne kadar açılmaması eksiklik. Ve yorumlarda belirtildiği gibi hem Ankara hem Bursa havaalanları şehir merkezine çok uzak, karayolundan daha kısa olmaz o hatta yolculuk. Asıl Bursa-Antalya gibi karayoluyla çok uzun ve yorucu süren bir hatta uçuş başlat, bak o zaman nasıl talep görüyor.
  • Şimdi sıra bursa-antalya seferinde inş.
  • 8 haziran günü geri kapanır bu hat.
  • Aktarmalı gelen yolcuları bilemem ama Bir ankara yolcusu olarak cok gereksiz.zaten ankara bursa otobusle 5 saat ucakla belki 40dk fakat yenisehir havalimani şehre cok uzak. 1,5 saatte zor varilir, ankarada da en az 50 dak derken ,uçuştan en az 1 saat önce havalimanında olmalısın derken toplamda 5 saaten fazla zaman ve yorgunluk artı pahalı uçak biletide cabası.
  • Seferlerin Bursa'dan sabah 7 de ve günde tek sefer olduğunu hatırlatırım. 60 km ötede bir havaalanından bahsediyoruz. Havaş benzeri bir araç şansı da yok. Belediye otobüsü çalışıyor sadece. (O da seferlere göre kalkıyor ve şehrin batısından o otobüse ulaşmak ta bir saat neredeyse) Bunun yerine tren bağlantılı otobüsle 4 saat yol gitmeyi tercih ederim Ankara'ya. Çünkü uçakla bu süre daha da uzuyor. Daha önemlisi ben yolcu için bi konfor göremiyorum bu hatta. Bursa'ya ve diğer potansiyeli yüksek şehirlere yazık ediliyor. Bursa-Yenişehir hızlı treni faaliyete geçmediği sürece de Yenişehir Havalimanı çalışmaz. Bursa uçak seferleri bi açılır bi kapanır her zaman olduğu gibi. Sanırım Bursa'dan Sabiha Gökçen'e giden saatte bi dolu kalkan otobüslere bakarsanız Türkiye'nin dördüncü büyük şehrine yapılan zulmü görürsünüz. Ankara uçuşları gündem bile olamaz diğer sorunların yanında.
  • Resimdeki kuyruk numarası yanlıştır.O resim uçakların thy de olduğu zamandan.Şimdi S ile başlayan kuyruk no ları var.
  • Antep neresi? Türkiye'de ki Gaziantep mi kastediliyor acaba?

2015 yaz tarifesi ile beş yeni hat açan AnadoluJet, Mayıs ayında da haftada yedi gün olarak icra edilecek Ankara – Bursa uçuşlarını başlatıyor. 

Bu sene sektördeki yedinci yılını kutlayan AnadoluJet, uçuş ağını genişletmeye hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Bursa -  Trabzon, Bursa - Erzurum ve İstanbul Sabiha Gökçen  - Denizli, Malatya, Şanlıurfa ve Nevşehir (Kapadokya) hatlarını açan AnadoluJet,  Mayıs ayında rotasını tekrar Bursa’ya çeviriyor.

AnadoluJet, 12 Mayıs 2015 tarihinde başlatacağı Ankara – Bursa seferleri ile Esenboğa Havalimanı ile Bursa Yenişehir Havalimanı arasında haftanın yedi günü sefer düzenlemeye hazırlanıyor.

Seferler Ankara’dan 23:30, Bursa’dan ise 07:00 saatlerinde karşılıklı yapılacak.

Ankara – Bursa hattının açılmasıyla AnadoluJet, hem Bursa’ya hem de Bursa’dan diğer şehirlere seyahat edecek yolculara; Ankara üzerinden Erzurum, Trabzon, Diyarbakır, Samsun, Muş, Adana, Antep, Urfa, KKTC, Van, Ağrı, Kars gibi birçok noktaya kısa süre beklemeli aktarmalı uçuş bağlantısı verecek.

Yeni uçuş noktaları ve AnadoluJet hakkında daha fazla bilgi almak için www.anadolujet.com adresini ziyaret edilebilir veya 444 25 38 no’lu çağrı merkezi aranabilir.

ANADOLUJET ANKARA'DAN BURSA'YA UÇACAKA

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Bir Garip Aktarma ~ 9 yıl önce
Haziran-Temmuz için Bursa (Ankara aktarmalı) Moskova gidiş dönüş 1400 TL diyor. Ankara-Bursa gidiş dönüş 119 TL Ankara-Moskova gidiş dönüş 670 TL civarı. Bu hesap bana garip geldi. Acaba aktarma biletlerini bütünleşik değil de ayrı ayrı almak genelde daha mı karlı oluyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçuş saatleri ~ 9 yıl önce
Ankara 2330'da kalkan uçak Bursa'ya 0030 civarında indikten sonra o saatte şehre gidecek araç nasıl bulunabilir. Yolcu bu uçuştan ne kadar verim alabilir. Bursa'dan 0700'de kalkan uçağa yetişmek için 5'te çıkmak gerekiyor. Yine o saatte otobüs yok. Planlama muhtemelen uçağın yatıya kalması için yapılmış ancak saatler uygun değil. Bu durumda hızlı tren+otobüs daha mantıklı olacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müjdee ~ 9 yıl önce
25 mayıs itibariyle pazartesi ve cumartesi günleri bursadan diyarbakıra uçak seferleri başlıyor...bilet fiyatları 69 tl den başlıyor....Teşekkürler Anadolujet....Darısı diğer hatlara....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mete ~ 9 yıl önce
Bursa-Antalya seferi şart artık. Çok talep var. Bugüne kadar açılmaması eksiklik. Ve yorumlarda belirtildiği gibi hem Ankara hem Bursa havaalanları şehir merkezine çok uzak, karayolundan daha kısa olmaz o hatta yolculuk. Asıl Bursa-Antalya gibi karayoluyla çok uzun ve yorucu süren bir hatta uçuş başlat, bak o zaman nasıl talep görüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Şimdi sıra bursa-antalya seferinde inş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
seçim yatırımı ~ 9 yıl önce
8 haziran günü geri kapanır bu hat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hak ~ 9 yıl önce
haklisin...secim kokan haberler bunlar. Yolcu yok deyip kapatirlar secimden sonra.
seçimlik ~ 9 yıl önce
8 haziran oldu, hat kapanmadı. 2 Kasım oldu yine kapanmadı. naapçaz şimdi :)
Selamlar ~ 9 yıl önce
Aktarmalı gelen yolcuları bilemem ama Bir ankara yolcusu olarak cok gereksiz.zaten ankara bursa otobusle 5 saat ucakla belki 40dk fakat yenisehir havalimani şehre cok uzak. 1,5 saatte zor varilir, ankarada da en az 50 dak derken ,uçuştan en az 1 saat önce havalimanında olmalısın derken toplamda 5 saaten fazla zaman ve yorgunluk artı pahalı uçak biletide cabası.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 9 yıl önce
Seferlerin Bursa'dan sabah 7 de ve günde tek sefer olduğunu hatırlatırım. 60 km ötede bir havaalanından bahsediyoruz. Havaş benzeri bir araç şansı da yok. Belediye otobüsü çalışıyor sadece. (O da seferlere göre kalkıyor ve şehrin batısından o otobüse ulaşmak ta bir saat neredeyse) Bunun yerine tren bağlantılı otobüsle 4 saat yol gitmeyi tercih ederim Ankara'ya. Çünkü uçakla bu süre daha da uzuyor. Daha önemlisi ben yolcu için bi konfor göremiyorum bu hatta. Bursa'ya ve diğer potansiyeli yüksek şehirlere yazık ediliyor. Bursa-Yenişehir hızlı treni faaliyete geçmediği sürece de Yenişehir Havalimanı çalışmaz. Bursa uçak seferleri bi açılır bi kapanır her zaman olduğu gibi. Sanırım Bursa'dan Sabiha Gökçen'e giden saatte bi dolu kalkan otobüslere bakarsanız Türkiye'nin dördüncü büyük şehrine yapılan zulmü görürsünüz. Ankara uçuşları gündem bile olamaz diğer sorunların yanında.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 9 yıl önce
Hızlı tren bağlantılı otobüs varken bana da mantıksız geldi. Belki Ankara'dan doğu illerine bağlantılar için uygun olabilir ama.
DİKKATLİ ~ 9 yıl önce
Resimdeki kuyruk numarası yanlıştır.O resim uçakların thy de olduğu zamandan.Şimdi S ile başlayan kuyruk no ları var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatliye ~ 9 yıl önce
aferin ya, büyük bir hata bulmuşsun, ama harcanma sen buralarda bence, mucit falan ol daha iyi...
A330 ~ 9 yıl önce
Antep neresi? Türkiye'de ki Gaziantep mi kastediliyor acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000