23 Eylül 2020, Çarşamba 09:00:27

Almanya'da Paderborn Havalimanı iflas başvurusunda bulundu

Almanya'da Paderborn-Lippstadt Havalimanı, Poderborn Bölge Mahkemesi'ne iflas başvurusunda bulundu.
  • Oku bak adamlar havalimani kapatiyor sen gidip abuk sabuk yerlere aciyorsun. Hangi akepeli zengin oluyor kimler nemalaniyor bitmedimi yediniz milletin rizkini utanmazlar
  • Dünyanın en büyük 2. Ekonomisi sallanıyor diğerleri napıyor acaba

Almanya'da Paderborn-Lippstadt Havalimanı, Poderborn Bölge Mahkemesi'ne iflas başvurusunda bulundu. Havalimanı işletmesinin, iflas sürecini kendi idaresi altında yürütme isteğinin mahkemece kabul edildiği belirtildi.

Paderborn-Lippstadt Havalimanı Genel Müdürü Marc Cezanne, ''Koronavirüs krizi nedeniyle uçuş hareketlerinde yaşanan büyük düşüş, kapsamlı bir kurumsal yapılanmayı kaçınılmaz hale getirdi. Havalimanının mevcut yolcu sayısı geçen yılın yüzde 85 altında. Yolcu sayılarının kriz öncesi seviyeye dönmesi ise muhtemelen biraz zaman alacak. '' dedi.

Aslında Paderborn-Lippstadt Havalimanı'nın mali durumunun korona krizinden önce de iyi olmadığı, elde edilen gelirlerin operasyon ve yatırım maliyetlerini karşılamadığı kaydedildi.

Gelinen noktada havalimanının giderlerinin beklenen gelirlere uyarlanması durumunda havalimanının bir geleceğinin olabileceği ifade ediliyor. Bu nedenle havalimanı işletmesinin büyük ve sancılı bir personel tenkisatına gideceği ve bu amaçla iş konseyi ile görüşmelerin başladığı açıklandı. (Turizmgüncel)

Almanya'da Paderborn Havalimanı iflas başvurusunda bulundu

Facebook Yorum

Yorumlar

Reis ~ 1 ay önce
Oku bak adamlar havalimani kapatiyor sen gidip abuk sabuk yerlere aciyorsun. Hangi akepeli zengin oluyor kimler nemalaniyor bitmedimi yediniz milletin rizkini utanmazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mönşın gladbah ~ 1 ay önce
Dünyanın en büyük 2. Ekonomisi sallanıyor diğerleri napıyor acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Almanya bizi kiskaniyor! ~ 1 ay önce
Hadi len ordan. IQ su 30 olan kendi kitleni kandir.
mahmut ~ 1 ay önce
berata bakınca bizimkisi uçuyoooo sende Ahaber izle sende uç

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000