20 Ocak 2020, Pazartesi 09:10:37

Aleyna Tilki hakkında soruşturma açıldı

İstanbul Havalimanı’nda bir yolcu ve güvenlik görevlisi ile tartışan şarkıcı Aleyna Tilki hakkında, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, 'hakaret' ve 'tehdit' suçlarından soruşturma açıldı.
  • bu kız ki :) napmış şimdiye kadar?
  • Daha öncede yazmıştım lütfen bu kızı yaptıklarını haber olarak yazmayın Reklamını yapıyorsunuz Reklamın iyisi ve kötüsü olmaz
  • Geçen igada ekipler tilki kovalamıştı. Bu o tilkimi?
  • Haddini bilmez,edepsiz,terbiyessiz bunu bu seviyeye getirenlerinde zekasi bir süpürge sapı etmez.
  • Sanatçı müsveddelerinin hadsizliğine bir örnek daha... Toplum bu gibi kişilere hak etmedikleri değeri verdikçe, bu kişiler hadlerini daha da aşacaklar... İki kelime edip de yaptıkları alkışlanınca, kime kafa tutarlarsa prim yapacaklarını zannediyorlar... Oysa aslında ne kadar zavallılar
  • Bu hadsiz ukela hakettigi cezayi almalidir.
  • Taraflar kesinlikle uzlasmamali bu ergene haddini bildirmeli vatandaslarimiz
  • Terbiyesizsin önde gideni
  • Atin 5 sene hapise kafa dinleylim
  • Özellikle böyle kamuya açık yerlerde olan olaylarda insanlara 'uzlaşın' deyip caydırıcı ceza verilmezse suç bitmez. Türkiye gibi adeta suç patlamasının yaşandığı bir ülkede kanunlar niye yetersiz,caydırıcı cezalar neden yok,boyuna af gündeme geliyor,iktidarın adalet ve güvenlik sorununa çözüm bulmak istememesini anlamak mümkün değil. Bu kafayla işimiz çok zor.

İstanbul Havalimanı’nda bir yolcu ve güvenlik görevlisi ile tartışan şarkıcı Aleyna Tilki hakkında, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, 'hakaret' ve 'tehdit' suçlarından soruşturma açıldı. Tilki ifadesinde şikayetçilerle uzlaşmak istediğini söyledi.

Şarkıcı Aleyna Tilki 9 Ocak 2020 günü İtalya’ya gitmek için geldiği İstanbul Havalimanı’nda aynı uçağa binmek için bekleyen Ünal A. ile tartışmıştı. Tilki, A.’nın şikayetçi olacağını söylemesi üzerine polis çağırması gerektiğini belirten güvenlik görevlisi Neslihan Ö. ile de tartışmıştı.

Hürriyet'ten Damla Güler'in haberine göre olayın ardından ifadesinin alınması için havalimanı içindeki polis merkezine götürülen Tilki, ifade verdikten sonra uçağa binmemiş ve evine geri dönmüştü. Daha sonra sosyal medya üzerinden yazılı bir açıklama yapan şarkıcı, isim vermeden Ünal A.’nın üzerine yürüdüğünü, şiddet görmekten korktuğu için kendisini koruduğunu söyledi.

Yaşanan olay sonrası şarkıcıdan şikayetçi olan Ünal A. ifadesinde bavulunu X-Ray cihazına koymak için sıra beklediği sırada Aleyna Tilki’nin sırayı beklemeden önüne geçip bavulunu cihaza koyduğu için uyardığını söyledi. Uyarısı sonrası Tilki’nin kendisine dönerek küfür ettiğini ve “Seni buradan aldırırım” diye tehdit ettiğini belirten A., Tilki’den şikayetçi oldu. Tilki, A.’nın polis çağırılmasını istemesine rağmen olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı iddia edildi.

Güvenlik görevlisi Neslihan Ö. de, Tilki’yi durdurmaya çalıştı. Neslihan Ö. de hakaret ettiği için şarkıcıdan şikayetçi oldu. Alınan ifadeler sonrası Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığı Aleyna Tilki hakkında, 'tehdit' ve 'hakaret' suçlarından soruşturma başlattı. Soruşturmaya konu suçların Uzlaştırma Bürosu’nun yetki alanına girmesi sebebiyle uzlaşmak isteyip istemediği sorulan Tilki, taraflarla uzlaşmak istediğini söyledi.

Aleyna Tilki hakkında soruşturma açıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

neci ~ 1 ay önce
bu kız ki :) napmış şimdiye kadar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aırport habere ~ 1 ay önce
Daha öncede yazmıştım lütfen bu kızı yaptıklarını haber olarak yazmayın Reklamını yapıyorsunuz Reklamın iyisi ve kötüsü olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali ~ 1 ay önce
Geçen igada ekipler tilki kovalamıştı. Bu o tilkimi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetcu ~ 1 ay önce
Haddini bilmez,edepsiz,terbiyessiz bunu bu seviyeye getirenlerinde zekasi bir süpürge sapı etmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İzmir'den ~ 1 ay önce
Sanatçı müsveddelerinin hadsizliğine bir örnek daha... Toplum bu gibi kişilere hak etmedikleri değeri verdikçe, bu kişiler hadlerini daha da aşacaklar... İki kelime edip de yaptıkları alkışlanınca, kime kafa tutarlarsa prim yapacaklarını zannediyorlar... Oysa aslında ne kadar zavallılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurt ~ 1 ay önce
Bu hadsiz ukela hakettigi cezayi almalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Melis ~ 1 ay önce
Taraflar kesinlikle uzlasmamali bu ergene haddini bildirmeli vatandaslarimiz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haluk ~ 1 ay önce
Peki Mehmetçik vakfına yada löseve vb 200000 lira bağış yapması karşılığında uzlaşsalar iyi olmazmı
Sxs ~ 1 ay önce
Terbiyesizsin önde gideni

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cringe ~ 1 ay önce
Atin 5 sene hapise kafa dinleylim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uzlaşma ! ~ 1 ay önce
Özellikle böyle kamuya açık yerlerde olan olaylarda insanlara 'uzlaşın' deyip caydırıcı ceza verilmezse suç bitmez. Türkiye gibi adeta suç patlamasının yaşandığı bir ülkede kanunlar niye yetersiz,caydırıcı cezalar neden yok,boyuna af gündeme geliyor,iktidarın adalet ve güvenlik sorununa çözüm bulmak istememesini anlamak mümkün değil. Bu kafayla işimiz çok zor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000