14 Mayıs 2010, Cuma 15:47:41

ACT'NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

SAS Havacılık’a yönelik SHGM’nin yaptığı denetimler sonucu bazı uçaklarının bakımlarını ruhsatsız faaliyet gösteren SAS şirketine yaptırdığı tespit edilen ve Genel Müdür Fatih Bardakçı’nın form-4 belgesi alınan ACT Havayolları’nda yeni Genel Müdür belli oldu.
  • yeni genel müdür tamamda maaşlardan hala ses yok.
  • Kim olduğunu bilmem ama bunca yıldır üst yönetimden hatırımı soran tek insandır. Ben de umut uyandırdı. Bu arada Finans departmanının da hiç görmedim kendisini. Zaten finanstan birini getirecek olsalar finanstan sorumlu genel müdür yardımcısını yaparlardı. Bu kişinin vardır bir artı özelliği bilmediğimiz. Kendisine başarılar dilerim.
  • Finans departmanında çalışan Ömer beyin genel müdürlüğünü kutluyor ve başarılı olmasını temenni ediyorum. Ancak bir havayolunun genel müdürü olmak için önce operasyonu, ticareti ve insan idaresini (Ki bu bir sanattır) bilmek gerekir. Tabii ki şirket yönetiminde "Tüm departmanlar eşittir" ilkesi uygulanmalıdır ancak bu büyük bilgi birikimi ve engin tecrübe gerektirir. Genel müdürlük makamı bu kadar kolay bir makam değildir ve (Allah korusun) operasyonel veya lisansiyel bir aksilik sonucunda bu makamın insana getirdiği "Havadan" çok daha fazla "Sıkıntısı" vardır. Umarım yeni genel müdürümüz tüm bunların farkındadır ve umarım ne kadar ciddi ve sorumluluk gerektiren bir ünvan olduğunu biliyordur. Şirkete hayırlı olsun.
  • Ne düzelicek anlıyamadım 25 aydır düzelmiyen maaş politikası yeni genel müdürün sihirli deyneğini şirkete deydirincemi düzelicek çok merak ediyorum.Genel müdür değiştirmek yerine zihniyet değiştirmek daha faydalı olmazmı.Personel mutsuz hatta şirkete olan güvenini yitirmiş durumda yukarıdaki yazıda başarı temennilerinde bulunan arkadaşlara içten ve canı gönülden katılıyorum ama gülmekten katılıyorum.
  • inşallah maaşlar geçikmeden bu genel müdür döneminde eksiksiz ödenir havayolu büyümeye devam eder sektörde kalıcı olur iyi çalışmalar dilerim
  • Sn.Ömer SUNGUR a yeni görevinde başarılar dilerim. Başarılı bir performans sergiliyeceğini biliyorum, tüm başarıların kendisi olmasını temenni ediyorum. Hoş Geldin Ömer SUNGUR

ACT Havayolları’nda yeni Genel Müdür belli oldu. ACT Havayolları’nda finans departmanında görev yapan Ömer Sungur, şirketin yeni genel müdürü oldu.

Atatürk Havalimanı apronunda ruhsatı olmamasına rağmen bazı havayolu şirketlerinin uçaklarına bakım hizmeti verdiği tespit edilen SAS Havacılık’a yönelik operasyonlar sonrası ACT Genel Müdürü Fatih Bardakçı’nın form-4 belgesi geri alınmıştı.

Bu arada aynı gerekçeyle form-4 belgesi alınan Saga Havayolları Genel Müdürü Ali Birhan Temel’in yerine ise Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kolot’un gelmesi bekleniyor.

©AirportHaber.com
 

ACT'NİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
yeni genel müdür tamamda maaşlardan hala ses yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Kim olduğunu bilmem ama bunca yıldır üst yönetimden hatırımı soran tek insandır. Ben de umut uyandırdı. Bu arada Finans departmanının da hiç görmedim kendisini. Zaten finanstan birini getirecek olsalar finanstan sorumlu genel müdür yardımcısını yaparlardı. Bu kişinin vardır bir artı özelliği bilmediğimiz. Kendisine başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Finans departmanında çalışan Ömer beyin genel müdürlüğünü kutluyor ve başarılı olmasını temenni ediyorum. Ancak bir havayolunun genel müdürü olmak için önce operasyonu, ticareti ve insan idaresini (Ki bu bir sanattır) bilmek gerekir. Tabii ki şirket yönetiminde "Tüm departmanlar eşittir" ilkesi uygulanmalıdır ancak bu büyük bilgi birikimi ve engin tecrübe gerektirir. Genel müdürlük makamı bu kadar kolay bir makam değildir ve (Allah korusun) operasyonel veya lisansiyel bir aksilik sonucunda bu makamın insana getirdiği "Havadan" çok daha fazla "Sıkıntısı" vardır. Umarım yeni genel müdürümüz tüm bunların farkındadır ve umarım ne kadar ciddi ve sorumluluk gerektiren bir ünvan olduğunu biliyordur. Şirkete hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Ne düzelicek anlıyamadım 25 aydır düzelmiyen maaş politikası yeni genel müdürün sihirli deyneğini şirkete deydirincemi düzelicek çok merak ediyorum.Genel müdür değiştirmek yerine zihniyet değiştirmek daha faydalı olmazmı.Personel mutsuz hatta şirkete olan güvenini yitirmiş durumda yukarıdaki yazıda başarı temennilerinde bulunan arkadaşlara içten ve canı gönülden katılıyorum ama gülmekten katılıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
inşallah maaşlar geçikmeden bu genel müdür döneminde eksiksiz ödenir havayolu büyümeye devam eder sektörde kalıcı olur iyi çalışmalar dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Sn.Ömer SUNGUR a yeni görevinde başarılar dilerim. Başarılı bir performans sergiliyeceğini biliyorum, tüm başarıların kendisi olmasını temenni ediyorum. Hoş Geldin Ömer SUNGUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000