06 Haziran 2017, Salı 08:50:10

A Milli Takım uçağında kavga!

Milli Takım uçağında olay çıktı. Futbolcu Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye ağır küfürler edip, boğazını sıktı. Arda'nın fiziki saldırısına Fatih Terim kayıtsız kaldı. Milli Takım'ın kaptanı, güçlükle sakinleştirildi. Arda, olayla ilgili bir paylaşımda bulundu.
  • kültürümüzün mayası çok bozuk ne yazık ki, adam oldum zannedenlerin %99u parayla adam olur bu ulkede ya da sedat peker gbi organizma hayranı olur. onlarada adamcık denir. yani nerden tutsanız elde kalan ise yaramaz bir genclik.
  • SPOR SAYFASINA DÖNMÜŞ YORUMLAR UÇAKTA KAVGA ETTİLER ELLERİNİ KOLLARINI SALLAYARAK ÇIKTILAR NE GÜZEL BU TABİKİ DİĞER AKLI BAŞINDA OLMAYAN MİLLETİMİZ İÇİN ÖRNEK OLACAKTIR
  • Sıkıysa ispanyada gazeteciyi uçakta tartakla, küfür et bak ertesi gün hem klüpten hem ülkeden nasıl xtiri çekiyolar. Bida değil İspanyaya avrupanın en boktan takımına bile giremezsin.
  • Belki banka hesabı on milyonlarca euro olabilir ama karakteri 3 kuruş etmez. Barça da turmazlar daha fazla. Bu sezon çok ama çok kötüydü. Adam kalın barçada ağır kaldı. Ayrıca istediğin kadar avrupada vs yaşa. İlk 5 yaşına kadar ne alırsan o kalıyor. Bilimsel bir gerçek bu.
  • Tabiki şidetin hiç bir haklı gerekçesi olamaz,bu açıdan Arda haksız,diğer açıdan gazetecilik işini yapmak demek, kişi ve kuruluşların Onur,haysiyet vs.saygılı olunmalı,bu açıdan Arda haklı.
  • Eğitim şart.. Türkiye'de eğitim yok.. Gönderin KATAR'a .. Yada saraya jölelinin yanına, yoğurt çalmayı öğrensin ..
  • Bence paralele bağlayın, kurtulun... Hahahaha.. Referandumda EVET diye bağıran Arda ? Vay beee ne büyük Adam.. KHK ile tutuklayın, devleti yıkmaya yönelik hareket .. Olmadı KATAR'a gönderin , yavru vatan ne de olsa..
  • Bu arda iyice şımardı artık .Türk toplumu bu beş para etmez kişilere değer veriyor malesef
  • Peki bu çocuk bu yazılanların asılsız olduğunu aylarca söyledi, neden o zaman bu gazeteciler ispatlamadı. İspat iddia edene aittir beyler biraz gaz keselim ardaya ayıp oluyor. Gazetecilik demek kişileri itibarsızlaştırmak değildir. Saygılar...
  • İşinize gelen yoruma müsade ediyorsunuz objektif değilsiniz uugulamanızı siliyorum sizi takip etmiycem cevap yazmasanız da olur muhtemelen göremem

Milli Takım uçağında olay çıktı. Futbolcu Arda Turan gazeteci Bilal Meşe'ye ağır küfürler edip, boğazını sıktı. Arda'nın fiziki saldırısına Fatih Terim kayıtsız kaldı. Milli Takım'ın kaptanı, güçlükle sakinleştirildi. Arda, olayla ilgili bir paylaşımda bulundu.

Makedonya ile hazırlık maçında karşılaşan A Milli Takım oyuncuları, İtalya'ya götüren uçakta olay çıktı. Milli Takım, Makedonya ile golsüz berabere kaldığı özel maçın ardından Slovenya kampı için Üsküp'ten gece özel uçakla ayrıldı. Slovenya'ya karayoluyla geçmek üzere üzere İtalya'nın Trieste kentine uçan Milli Takım'ın uçağına basın mensupları da alındı. Uçakta Barcelonalı Arda Turan'ın gazeteci Bilal Meşe'ye saldırısı gündemi değiştirdi.

Uçak kalkmadan hemen önce Arda Turan arka tarafa doğru yürürken Milliyet Gazetesi yazarı Bilal Meşe'ye EURO-2016 sırasındaki haberler ve özellikle prim konusunda yazılanlar nedeniyle küfür edip saldırdı. Milli Takım'ın kaptanı, gazeteciye hakarete ve küfüre varan cümleler kurdu ve fiziksel saldırıda bulunup Meşe'nin boğazına sarıldı.

İkili arasındaki kavgayı durdurmak için yakın koltuklarda oturanlar müdahale etti. Araya girenlerin olmasına rağmen ciddi bir arbede yaşanan olay sonrası Arda Turan zor sakinleştirildi. Olaya Fatih Terim'in kayıtsız kaldığı görüldü.

"BİZ KİMDEN PARA ALMIŞIZ, KONUŞSANA ŞİMDİ!"

Arda Turan, gazeteci Bilal Meşe'ye kavga sırasında şunları söyledi:

"Söyle Bilal Meşe, söyle orada mıydın? Bizle miydin de prim mevzusunu yazdın? Biz kimden para istemişiz? Kimden prim istemişiz? Konuş şimdi konuş. Hadi, onlar da burada! Burada soruyorum. Kim yazdırdı bunları sana. Kim söylüyor sana bunları söyle hadi. Seni bu uçağa kimler aldı. Bu ülke böyle senin gibileri uçağa alırlar tabii..."

Arda Turan, yaşananlarla ilgili bu sabah Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:
(Savunma amaçlı değil; bilgilendirme amaçlıdır..) #tbt Yarın kalktığınızda muhtemelen haberleri görüceksiniz... Eleştiriler, kınamalar, köşe yazıları, hep beraber birbirlerine destek, planları ve devamı... DEMİŞTİM!!! Islıklandıktan sonraki röportajımda olanları unutmıycam diye (euro 2016)... Dün ilk defa Milli Takım uçağında gördüm o şahsiyetlerden birini aylar sonra. Onlar kim mi?? Biz ülkemizin formasını terletirken ve sonrasında; yalanla, iftirayla, insanların onuruna laf söyleyerek, ailevi değerlerine dil uzatıp sonra buna gazetecilik diyen kişiler. Merak etmeyin. (3 5 kişiler). Tabi alışmışlar bunları yapıp pişkince gezmeye... Neden? Çünkü düzen böyle gazeteciler ya (gazetecilik) aylar geçince unutuluyor ya.. Çocukları, gençleri, kaoslar ve krizle besleyenler; hayalleri başka yerlere taşıyanlar. Yok öyle insanın, karakterine, ailesine değerlerine laf atmak. Unutmayanı da var bunun.! Benim futbolculuğumu eleştiren gerçek gazetecilere teşekkür etmişliğim vardır haklısınız diye... Çünkü bu meslek olabilir. Ama aileme, değerlerime olmaz; gücüm yettiğince de buna izin vermiycem... Dün yaptığım doğrumuydu... Bilmem!!! Evine misafir olup, adam satıp, iftira atıp arkadan iş çeviren olucağıma... Yüzüne, bağırarak, hakaret ederek, saldırarak cevap beklerim... Belki doğru değil ama dürüstçe, onurlu, şerefli bir davranış... Ha cevap aldım mı? YOK kıvırmaca... (klasik) aylarca sayfa doldurdu; ama karşımda iki kelime yok. (gerçi yarın konuşurlar) arkamdan..!!! Bu fotoğrafta gördüğünüz çocuk hayatta iyi veya kötü ne yaptıysa bedelini ödedi; öder de.. Allah'tan başka kimseden bir şey istemedi, beklemedi.. Hesabı da kimseye vermez... Arda Turan yola çıkarken İYİ FUTBOLCU, STAR, vs... olmak için ÇIKMADI... Şerefli, onurlu bir adam olmak için, ailesine sevdiklerine sahip olmak için ÇIKTI.. Her kim Şerefime, aileme, onuruma laf etmeye kalkarsa; Allah'ın bana verdikleriyle, gücüm yettiğince karşılığını alır... iyi geceler

A Milli Takım uçağında kavga!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Realisthotcup ~ 2 yıl önce
kültürümüzün mayası çok bozuk ne yazık ki, adam oldum zannedenlerin %99u parayla adam olur bu ulkede ya da sedat peker gbi organizma hayranı olur. onlarada adamcık denir. yani nerden tutsanız elde kalan ise yaramaz bir genclik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Greyfurt ~ 2 yıl önce
SPOR SAYFASINA DÖNMÜŞ YORUMLAR UÇAKTA KAVGA ETTİLER ELLERİNİ KOLLARINI SALLAYARAK ÇIKTILAR NE GÜZEL BU TABİKİ DİĞER AKLI BAŞINDA OLMAYAN MİLLETİMİZ İÇİN ÖRNEK OLACAKTIR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sıkıysa İspanyada.. ~ 2 yıl önce
Sıkıysa ispanyada gazeteciyi uçakta tartakla, küfür et bak ertesi gün hem klüpten hem ülkeden nasıl xtiri çekiyolar. Bida değil İspanyaya avrupanın en boktan takımına bile giremezsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Üç kuruş ~ 2 yıl önce
Belki banka hesabı on milyonlarca euro olabilir ama karakteri 3 kuruş etmez. Barça da turmazlar daha fazla. Bu sezon çok ama çok kötüydü. Adam kalın barçada ağır kaldı. Ayrıca istediğin kadar avrupada vs yaşa. İlk 5 yaşına kadar ne alırsan o kalıyor. Bilimsel bir gerçek bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Batmanlı ~ 2 yıl önce
Tabiki şidetin hiç bir haklı gerekçesi olamaz,bu açıdan Arda haksız,diğer açıdan gazetecilik işini yapmak demek, kişi ve kuruluşların Onur,haysiyet vs.saygılı olunmalı,bu açıdan Arda haklı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A9 ~ 2 yıl önce
Eğitim şart.. Türkiye'de eğitim yok.. Gönderin KATAR'a .. Yada saraya jölelinin yanına, yoğurt çalmayı öğrensin ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A9 ~ 2 yıl önce
Bence paralele bağlayın, kurtulun... Hahahaha.. Referandumda EVET diye bağıran Arda ? Vay beee ne büyük Adam.. KHK ile tutuklayın, devleti yıkmaya yönelik hareket .. Olmadı KATAR'a gönderin , yavru vatan ne de olsa..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şımarık ~ 2 yıl önce
Bu arda iyice şımardı artık .Türk toplumu bu beş para etmez kişilere değer veriyor malesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Objektif ~ 2 yıl önce
Peki bu çocuk bu yazılanların asılsız olduğunu aylarca söyledi, neden o zaman bu gazeteciler ispatlamadı. İspat iddia edene aittir beyler biraz gaz keselim ardaya ayıp oluyor. Gazetecilik demek kişileri itibarsızlaştırmak değildir. Saygılar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Modaretör ~ 2 yıl önce
İşinize gelen yoruma müsade ediyorsunuz objektif değilsiniz uugulamanızı siliyorum sizi takip etmiycem cevap yazmasanız da olur muhtemelen göremem

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000