16 Haziran 2022, Perşembe 16:51:07

110 bin dolarlık biletle dünya turu

Disney, dünyadaki her Disney parkına 110.000 dolarlık özel jet gezisi sunuyor. Macera ise 75 kişi ile sınırlı tutulacak.
  • Ancak karadeniz turu yapar :)))
  • O paraya on kere Hacca giderim
  • Okurken vay anasını sayın seyirciler demekle yetindim.

Disney, kişi başı 110.000 dolar tutarında bir "yapılacaklar listesi macerası" olan, "Dünya Çapında Disney Parkları: Özel Jet Macerası" paketini resmi olarak tanıttı.

Esquire'de yer alan habere göre; 75 nokta ile sınırlı olan tur, İzlandaair tarafından gerçekleştirilen ve 24 gün boyunca dünyanın dört bir yanındaki 12 Disney parkının tamamına özel "VIP-yapılandırılmış" Boeing 757 jet gezilerini içeriyor üstelik bir şef, üç macera rehberi ve bir de doktor bu turda maceraperestlere eşlik edecek. Konuklar ayrıca yol boyunca dünyanın harikalarından bazılarına da uğrayacaklar. 3 dünya harikası ve 6 ülke gezilecek olan turda, iza Piramitleri, Eyfel Kulesi ve Tac Mahal ve Lucasfilm Kampüsü ve Walt Disney Stüdyoları çevresinde özel turlar içerecek ve tur konuklarına üç macera rehberi, Disney VIP'leri, kültür uzmanları ve sürpriz konuklar eşlik edecek.

24 günlük macera, 9 Temmuz - 1 Ağustos 2023 tarihleri arasında, önümüzdeki hafta başlayacak rezervasyonlarla gerçekleşecek, ayrıca Disney tarafından daha önce maceralara atılmış olanlara öncelik verilecek. Bu gezi sırasında konukların ödemesi gereken ilk 110 bin dolara gidiş ve dönüş uçak biletleri dahil değil sadece bir çok öğünü karşılama sözü veriyor Disney.

Minimum yaş 14 kabul edilirken çocuklar için özel bir indirim de bulunmuyor.

110 bin dolarlık biletle dünya turu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Bizimkilerde ~ 2 ay önce
Ancak karadeniz turu yapar :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KM ~ 2 ay önce
O paraya on kere Hacca giderim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne yapacaksın ~ 2 ay önce
Hacca gidip Arapları mı zengin edeceksin? Burda ihtiyacı olana verin daha makbul
777 ~ 2 ay önce
Allah affetsin bizim halkımız hem kendine müslüman der, hem de hacca gidip Arapları mı zengin edeceksin der. Defalarca New York'a gidip Amerikalıları, defalarca Fransa'ya gidip Frenkleri zengin eder ama... İnsan bir kez bal yemekle bala doyar mı, tadını bilmeyen cahiller yahu niye bal yiyip duruyorsun der boş boş konuşur vesselam...
Sade vatandaş ~ 2 ay önce
Okurken vay anasını sayın seyirciler demekle yetindim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000