21 Şubat 2013, Perşembe 15:31:44

SABİHA GÖKÇEN İÇİN ACİL KODLU UYARI!

Sabiha Gökçen Havalimanı personelinde kızamık vakasına rastlanması sonucu Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, İstanbul Valiliği'ne bir yazı gönderdi.
  • İşte gerçek anlaşıldı olay Atatürk ve Esenboğa Havalimanlarında olmuş bugünkü 22 şubat airporthaber anasayfasında haberin doğrusu çıktı daha önce söylediğim gibi olayın Sabiha Gökçenle alakası yok sadece yazı İstanbul Valikliğine geldiği için Sabiha Gökçene de gönderildi evrakın dağıtım listesine bakılsaydı da haber yapılsaydı daha doğru olurdu
  • tantanaya gerek yok önlemini hemen alındığında sorun çözülür.. gerekli önlemler hemen alınsın..
  • ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI İÇİN GÖNDERİLEN BİR BİLGİ ANCAK BU KADAR ÇARPITILABİLİR. BRAVO.. OTORİTEYEDE MAŞALLAH MIŞIL MIŞIL.
  • kedidir kedi!!!
  • Haydi buyur bakalım
  • Ya burada bu yazı nasıl Sabiha Gökçen oluyor hiç bir yerinde Sabiha Gökçen geçmiyor bilakis DHMİ diyor ve ikinci yazıda İstanbul Valiliğine "ilinizdeki havalimanlarında görev yapan" diyor ayrıca bu tür yazılarda sayfanın alt tarafında Dağıtım Listesi olur o bölüm neden kırpılmış yazıdan
  • SABİHAYA UYARI BAŞLIĞI DOĞRU AMA SADECE SABİHAYA DEĞİL TÜRKİYEDEKİ TÜM HAVALİMANLARINA DOĞRU ABİLGİ AŞAĞIDADIR. 1. VAKA ATATURKTE 2. VAKA KARSTA 3. VAKA ESB DA SABİHADA VAKA YOK. İNŞALLAH BU MERTEBEYEDE ERİŞECEĞİNİZ GÜNLER YAKINDADIR.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu, Sabiha Gökçen Havalimanı personelinde kızamık vakasına rastlandığını belirterek İstanbul Valiliği'ne ve Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amirliği'ne uyarıda bulundu.

Türkiye Halk Sağlık Kurumu tarafından gönderilen yazıda, havalimanında görev yapmakta olan 1 Ocak 1980-31 Aralık 1991 yılları arasında doğan tüm personelin bir doz Kızamık-Kızamıkçık-Kabakulak (KKK) aşısı ile aşılanmaları tavsiye edildi.

Ayrıca gönderilen yazıda Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nün de konu hakkında bilgilendirildiği ifade edildi. 

İşte Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından yapılan acil kodlu o uyarı yazıları:SABİHA GÖKÇEN İÇİN ACİL KODLU UYARI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

airman69 ~ 9 yıl önce
İşte gerçek anlaşıldı olay Atatürk ve Esenboğa Havalimanlarında olmuş bugünkü 22 şubat airporthaber anasayfasında haberin doğrusu çıktı daha önce söylediğim gibi olayın Sabiha Gökçenle alakası yok sadece yazı İstanbul Valikliğine geldiği için Sabiha Gökçene de gönderildi evrakın dağıtım listesine bakılsaydı da haber yapılsaydı daha doğru olurdu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 9 yıl önce
tantanaya gerek yok önlemini hemen alındığında sorun çözülür.. gerekli önlemler hemen alınsın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÇARPITMA ~ 9 yıl önce
ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI İÇİN GÖNDERİLEN BİR BİLGİ ANCAK BU KADAR ÇARPITILABİLİR. BRAVO.. OTORİTEYEDE MAŞALLAH MIŞIL MIŞIL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 9 yıl önce
kedidir kedi!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
chs trafik ~ 9 yıl önce
Haydi buyur bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airman69 ~ 9 yıl önce
Ya burada bu yazı nasıl Sabiha Gökçen oluyor hiç bir yerinde Sabiha Gökçen geçmiyor bilakis DHMİ diyor ve ikinci yazıda İstanbul Valiliğine "ilinizdeki havalimanlarında görev yapan" diyor ayrıca bu tür yazılarda sayfanın alt tarafında Dağıtım Listesi olur o bölüm neden kırpılmış yazıdan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMI ~ 9 yıl önce
Sabiha Gokcen DHMI'ye bagli degilde ondan Valilik direkt olarak bildiriyor.
DOĞRU HABER ~ 9 yıl önce
SABİHAYA UYARI BAŞLIĞI DOĞRU AMA SADECE SABİHAYA DEĞİL TÜRKİYEDEKİ TÜM HAVALİMANLARINA DOĞRU ABİLGİ AŞAĞIDADIR. 1. VAKA ATATURKTE 2. VAKA KARSTA 3. VAKA ESB DA SABİHADA VAKA YOK. İNŞALLAH BU MERTEBEYEDE ERİŞECEĞİNİZ GÜNLER YAKINDADIR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000